Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(coco1 @ 2007 05 03, 17:01)
Yra toks drastiškas būdas karpoms naikinti  4u.gif  reikia prausti mėnesinių krauju ax.gif  padeda  thumbup.gif


zinote jau neis pirmo zmogaus tai girdziu...gal tikrai padeda g.gif
Papildyta:
bet pati bandyti nesiryzau rolleyes.gif
Atsakyti
Ar niekas nebandė karpų ( ant kojų ) gydytis iš vaistinėje pirktais vaistais? Gal žinot vaistų pavadinimus, kurie tikrai padeda ? blush2.gif
Atsakyti
As pati domiuosi homeopatija ir netradiciniais gydymo metodais, tai va viename puslapyje radau informacija, kad karpas galima gydyti homeopatiniu preparatu ThujaD3 (ji gamina Kauno homeopatine vaistine). Pati dar nebandziau. Na ir dar zinau, kad galima tepti ugniazoliu sultimis (dabar kaip tik manau tinkamas metas, nes jos dar jaunos).
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2007 05 29, 17:06)
Ar niekas nebandė karpų ( ant kojų ) gydytis iš vaistinėje pirktais vaistais? Gal žinot vaistų pavadinimus, kurie tikrai padeda ? blush2.gif

Pabandyk su Duofilm išnaikinti, vaistinėse yra.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
o man jau po deginimo nukrito...kaip malonu vel matyti grazias rankas..tikiuos daugiau jomis nuo nieko neuzsikresiu ..tfu tdfu tfu doh.gif
Atsakyti
Naikinu as jas pasidarius misinuka is miltu ir acto asencijos! Tikrai padeda, nelieka jokiu randu ir visiskai neskauda thumbup.gif
Bandymo objektai: As, draugas , sese ir dar viena drauge turejusi ant kojos tai.

Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2007 06 02, 16:00)
Naikinu as jas pasidarius misinuka is miltu ir acto asencijos! Tikrai padeda, nelieka jokiu randu ir visiskai neskauda thumbup.gif
Bandymo objektai: As, draugas , sese ir dar viena drauge turejusi ant kojos tai.


Gal galima smulkiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dominyka3: 12 birželio 2007 - 17:01
gal galima smulkiau ?
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2007 06 12, 17:37)
Gal galima smulkiau ax.gif

Kad net nezinau kaip tau smulkiau nupasakot. Pasiimk buteliuko kamstuka ir uzsimaisyk klampu misinuka is miltu ir acto asencijos mirksiukas.gif . Kelias dienas tepk, bet kas diena vis sviezia darykis. Tau jo reikes ant degtuko galo tik, nes geriausia butu jog tik ant pacios karpos detumei, ne ant odos.Ja gali grauzti tada. Po keliu minuciu uzdziusta ant arpos tas misinukas ir as ji pamirstu blush2.gif budavo, po keliu valadu nuplaudavau. Nu taip va, mociutes receptukas toks.
Papildyta:
As net nepastebejau kaip karpa dingo clap.gif
Atsakyti
Sveikos, mielos supermamos! Bukit geros - padekit man! Net ir uzsirasiau i si foruma, tikedamasi jusu pagalbos. Mane istiko tokia beda - man ant lytiniu organu isaugo kelios karpos! Praktiskai kuno spalvos, gal siek tiek rasuvesnes, neskada, bet labai jauciasi, kad jos ten yra...ir jos vis auga ir ju daugeja, pas gydytoja eiti labai bijau ir labai geda. gal kam nors teko susidurti? verysad.gif gal zinot kaip gydyt namu priemonemis?
buciau labai dekinga jums uz pagalba...
Atsakyti
Aš su tokiom karpom vaikštau nuo vaikystės, nes jas įgijau gimdama. Po šiai dienai su jomis sėkmingai gyvenu, gimdau vaikus, bendrauju intymiai su vyru.
Manosios karpos nėra užkrečiamos, tačiau kartais trukdo.
Kadangi vaikelį jau pasigimdžiau, tai mano ginekologė pasiūlė man tas karpas išnaikinti.
Greitu laiku planuoju eiti ir pasidaryti šią mažytę operaciją.

Tavo atveju siūlau konsultuotis su ginekologu, ir nereikia nei gėdytis, nei ko nors bijoti.
Susirask patikimą ginekologą, jei gyveni mažame miestelyje, atvažiuok į didmiestį. ta operacija tikrai nėra nei labai skausminga, nei brangi.

Taigi, nedelsk, ir sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti