Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

Sveika,
ir as jas turiu jau daug metu (gal ir nuo gimimo-nesidomejau tada biggrin.gif )
Siaip tai jos nieko blogo pacios is saves nedaro, bet jei tau labai nemalonu galima padaryt kosmetine operacijyte.Su tepalais-marmalais patariu ne neprasidet, bent jau man ju efektyvumas buvo 0. O siaip tai, lai jos sau gyvena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika padukele @ 2007 06 22, 10:51)
Sveikos, mielos supermamos! Bukit geros - padekit man! Net ir uzsirasiau i si foruma, tikedamasi jusu pagalbos. Mane istiko tokia beda - man ant lytiniu organu isaugo kelios karpos! Praktiskai kuno spalvos, gal siek tiek rasuvesnes, neskada, bet labai jauciasi, kad jos ten yra...ir jos vis auga ir ju daugeja, pas gydytoja eiti labai bijau ir labai geda. gal kam nors teko susidurti?  verysad.gif  gal zinot kaip gydyt namu priemonemis?
buciau labai dekinga jums uz pagalba...


GERIAUSIAS PATARIMAS TIKRIAUSIAI BUTŲ KREIPTIS Į GYDITOJĄ .
JEI SAKAI, KAD JOS AUGA IR DIDĖJA unsure.gif NUEIK PAS GERA GYD. IR JI VISKA TAU PAAIŠKINS, GĖDITIS TIKRAI NĖRA KO mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveika smile.gif
Geriausia - nugaleti baime ir pasikonsultuoti su gydytoja blush2.gif . Ji tikrai jau bus macius n tokiu karpu pries tave ir nieko cia gedinga nera. Nudegina tas karputes. Be to, kai jos subrenda, dauginasi, daugeja (nekalbu apie tas, kurios nuo gimimo). Kartais pacios pranyksta, bet vistiek ryzikinga laukt ir nieko nedaryt, nes jei nukeliaus ten gyliau, gali skatinti kaklelio vezi blink.gif . Be to ta vieta delikati, netinka tos priemones, kurios skirtos bendram karpu naikinimui. tongue.gif
Atsakyti
aciu visoms uz patarimus smile.gif ir padrasinima. Siaip ne taip pasiryzau nueiti pas gydytoja ir nebuvo taip baisu kaip galvojau...Tai va - paskyre gydyma, zinoma, siek tiek vargo bus, bet tai isgydoma ir nieko baisaus smile.gif dar labai idomu dalyka gydytoja papasakojo. Pasirodo, sias karpas sukelia zmogaus papilomos virusas. Taip iseina karpos tai kaip koks gripas smile.gif Ir tas virusas gali sukelti netgi gimdos kaklelio vezi. Nu zodziu sudetingi ten tie mediciniai paaiskinimai... ir pasirodo ta vakcina, kur galima pasiskiepyti nuo gimdos kaklelio vezio, apsaugo ir nuo karpu ant tokiu vietu mirksiukas.gif Deja, man ji jau negali padeti, nes ji negydo, o apsaugo prevenciskai. va, kad buciau anksciau zinojus, tai gal buciau ir pasiskiepijusi, buciau daug nemaloniu dalyku isvengus... nu bet ka dabar darysi, reik gydytis ir tiek.
aciu dar karta visoms smile.gif !!!
Atsakyti
QUOTE(klein @ 2007 05 30, 13:09)
Pabandyk su Duofilm išnaikinti, vaistinėse yra.

mano vaikui ant rankyčių yra karpų, tai šitas vaistas nepadėjo. dabar pirkau Vartner, ten aerozolis pagamintas azoto pagrindu. ar veiksmingas pamatysim po 10 dienų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelmytė: 29 birželio 2007 - 20:33
QUOTE(Dovistoma @ 2007 05 03, 19:46)
Na ir kodėl man atrodo, kad kai kurie žmonės gyvena viduramžiais ar ba šaiposi iš kitų forumiečių? wacko.gif  umn.gif  poster_offtopic.gif
O gal tu tiesiog nesi nieko girdėjusi apie liaudiškas, močiusių išbandytas priemones rolleyes.gif Aš tokiu būdu irgi išsigydžiau karpą ant delno. Mama man taip vaikystėj irgi vieną karpą išnaikino.
Tiesa, dar vienos karpos nepavyko taip išnaikint. Tai nusipirkau vaistinėj salipod pleistro. Klijuoju jau antrą dieną ant karpos jį, ir atrodo, pradeda nykt rolleyes.gif
Atsakyti
o as irgi turejau karpute ant spenelio, kartais net skaudedavo ja kai uzkabindavau. Nepatikesit, bet man padejo soliariumas, paprasciauisia ji uzkepe, pasidare sasiukas ir nukrito biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2007 06 29, 20:33)
mano vaikui ant rankyčių yra karpų, tai šitas vaistas nepadėjo. dabar pirkau Vartner, ten aerozolis pagamintas azoto pagrindu. ar veiksmingas pamatysim po 10 dienų

na ar padejo?
As vaikui jau menesi teplioju su duofilm, bet nepadeda. O kai buvau padarius pertrauka keliu dienu tai ji tik padidejo ... Dabar kadangi sezonas bandom su ugniazole tepliot - ir pries rugseji jei nepades sakiau vesiu prideginti...


Atsakyti
Su Duofilm tepiau karpą ant kulno sąžiningai 3 mėnesius ir jau galiu normaliai vaikščioti smile.gif O jau galvojau, kad nepadės... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čika @ 2007 07 22, 22:37)
Su Duofilm tepiau karpą ant kulno sąžiningai 3 mėnesius ir jau galiu normaliai vaikščioti  smile.gif  O jau galvojau, kad nepadės...  g.gif

Dabar pasirodė naujas vaistas ACETOCAUSTIN. Tepti reikia tik kartą per savaitę ir per kelias savaites karpa išnyksta rolleyes.gif . Deja tinka tinka tik karpoms ant rankų ir kojų. verysad.gif
Atsakyti
nejuokaukit su karpom. man ant pado buvo plokščioji karpa(ji neiškyla, o gekuonį leidžia gilyn). Vargau su ja ilgai, nepadėjo nei jokie vaistukai, nei liaudies medicina, darėsi sunku vaikščioti.. baigėsi tuo, kad man ją išpjovė, nes gydytojas sakė, kad ji užkrečiama. 10 dienelių vaikščiojau susiūta pėda verysad.gif
bet dabar jau viskas tvarkoj smile.gif
Atsakyti
Pas mane ant pado yra pora tai pries rugsejo 1 eisiu degintis.Aš lankau baseina todėl pas mane padidejus rizika pasigaut karpu...tik galvoju kad reiks ramentus poto issinuomuot nes jei bus tokios pusles kaip kazkada nat ranku turejau ir taip ilgai...nekas bus :"(
Atsakyti