Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

turejau keleta. uzsikreciau nuo drauges. taciau mociute karta jas kazkokios zoles pienu patepe ir pranyjo per savaite. gaila pavadinimo nezinau
Atsakyti
Mano vyrui atsirado ant pirsto sulenkimo vietoje karpa. Girdejau, kad galima gydyti imuniteta stiprimamciu vaistu. Gal kas bandet?
Atsakyti
Pas mano vaiką buvo karpa ant rankos piršto, tai aš tepiau 2 kartus dienoje ugniažolės šaknų sultimis, bet butent šaknų, tai po savaites karpa nukrito.
Atsakyti
QUOTE(bonduelle @ 2009 07 20, 19:38)
SVARBU:
Apgamu salinimui  IKi 09 01 100% nuolaida
Vilniaus ir Kauno gyventojams
Nuoroda http://nmc.lt/index....CFUoB4wodREre_g

maciau, kad iki spalio 1 dienos pratese mirksiukas.gif
Atsakyti
Is pradziu ir as bandziau ir cesnaka ir ugniazole, keleta vaistuku izbandziau ir niekas nepadejo. verysad.gif Kazkas irgi taip visai atsitiktinai patare pabandyti actu. Nu as kazkaip tai nelabai patikejau jo veiksmingumu, bet kai jos pradejo mane nervinti ir dar daugiau daugintis, ryzausi tam. Ir saziningai gal kokius du menesius kasdien ryte ir vakare tepiausi paprastu 9 % actu. Ir man tikrai padejo. Stai jau du metai neturiu situ bjaurybiu. thumbup.gif Nu dar kai kas pataria acto esencija, bet man padejo ir 9% procentu actas. Pabandykit, tik tikrai reikes kantrybes! mirksiukas.gif
Atsakyti
po puses metu bandymu gydytis liaudiskom priemonem, pabandziau wartner ir valio - po menesio oda toje vietoje visishkai lygi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2009 09 20, 22:29)
po puses metu bandymu gydytis liaudiskom priemonem, pabandziau wartner ir valio - po menesio oda toje vietoje visishkai lygi  thumbup.gif

kam moketi uz Wartner didele suma,kai galima uz 5 lt issigydyti.Is Rusijos atveza,toks piestuko storio stiklinis buteliukas "Super Cistotel" pavadinimu.Sese su juo issigyde karpas.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2009 09 21, 13:20)
kam moketi uz Wartner didele suma,kai galima uz 5 lt issigydyti.Is Rusijos atveza,toks piestuko storio stiklinis buteliukas "Super Cistotel" pavadinimu.Sese su juo issigyde karpas.

isbandziau ir ji, nepadejo schmoll.gif gal kitose vietose arba mazesnes karpas ir isnaikintu, bet maniske buvo ant pedos ir didziule> per ta bandymu isnaikinti meta ji issikerojo iki didesnes nei 1 sm diametro dydzio verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,

Bandau ir as karpa issinaikinti ant rankos pirsto. Vakar nusipirkau Super Cistotel skyscio, tik kad vat klausimas kilo, ji jau pajuodavo ir pasidare tokia kaip duobute ir skauda, kazin ar dar reikia naudoti skysti? ar ji jau isnyks...
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2009 09 21, 16:19)
isbandziau ir ji, nepadejo  schmoll.gif  gal kitose vietose arba mazesnes karpas ir isnaikintu, bet maniske buvo ant pedos ir didziule> per ta bandymu isnaikinti meta ji issikerojo iki didesnes nei 1 sm diametro dydzio  verysad.gif

oi mergyt atsargiai...skaiciau jei nepadeda ir dar pradeda dideti skubiai pas daktariuka reikia begti...na negasdinu..bet sunerimti reiktu
g.gif
as nusipirkau acetocaustin, brangokas pasirode... bet kad jau antra pradejo kilti ir issigandau...nusprendziau naikinti...viena isgijo, dabar kita naikinti pradejau ir man atrodo padeda 4u.gif
p.s. blush2.gif atsiprasau bet ne viska perskaiciau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 06 spalio 2009 - 19:40
Aš jau ilgai ant pado turiu wisą karpų rinkinį - atrodo kaip didelė nuospauda. Bandžiau deginti su azotu, acto rūgštimi, tačiau nieko... Galiausiai privatus gydytojas pareiškė, kad turėčiau tiesiog kiekvieną kartą ją nupjaustyti. Galbūt žinote kokį kitą būdą panaikinti jas? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika_22 @ 2009 10 29, 13:52)
Aš jau ilgai ant pado turiu wisą karpų rinkinį - atrodo kaip didelė nuospauda. Bandžiau deginti su azotu, acto rūgštimi, tačiau nieko... Galiausiai privatus gydytojas pareiškė, kad turėčiau tiesiog kiekvieną kartą ją nupjaustyti.  Galbūt žinote kokį kitą būdą panaikinti jas?  verysad.gif


na idomiai cia su tuo nupjaustymu g.gif nes pas mane ant rankos pirsto pries kokius metu atsirado. ji padidedavo, o as vis nukirpdavau arba kokia atplaisa nuplesdavau ax.gif kai praeita savaite nuplesiau dali viena, tai dabar labai man traukia oda toje vietoje verysad.gif siandien nuejau i vaistine ir nusipirkau Wartner - tikiuosi pades mirksiukas.gif ir beje, vaistininke sake, kad blogai padariau, kad ten nukirpdavau schmoll.gif
Atsakyti