Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

Tikiuosi labai neuzpyksit, jei cia pasiulysiu preparata Wartner karpoms naikinti blush2.gif Vaistinese kainuoja apie 60 Lt, as parduodu uz 35 Lt.
user posted image
Aprasymas cia

Parduodamas preparatas visiskai nenaudotas, komplektacija pilna, pradarytas tik paskaityti instrukcijai. Tiesiog gavosi taip, kad vyrui ant kojos isaugo karpa, bande jis naikinti pleistrais ir ivairiais liaudiskais budais, netycia ja iplese ir si uzpuliavo blink.gif tad uzpykusi del tokio neatsakingo elgesio nupirkau si isreklamuota preparata. Atidariusi dezute instrukcijoje perskaiciau, kad kol zaizdele puliuoja, naudoti negalima, tad laukem, kol isgis. O kai isgijo, dingo ir pati karpa... doh.gif Jau keli menesiai neatsinaujino, tai tikriausiai ir nebeprireiks, todel noreciau atgaut nors dali sumoketu pinigu. blush2.gif
Pirktas vasara, galiojimo laikas iki 2011 m. sausio menesio.

Palanga-Klaipeda, taip pat galiu atsiust i bet kuri miesta pastu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hastalavista: 19 lapkričio 2009 - 12:57
doh.gif doh.gif kodėl neįdėjau valanda anksčiau doh.gif nuėjau į vaistinę ir nusiprikau, na čia mokėjau 23 eurus, bet dabar žiūriu kad gal nevisai toks, pas mane ten kur su dujom.
bet,nesigauna panaudot schmoll.gif nesuprantu,rašo,kad per prievartą tos svirtelės nespaust, bet spaust kiek eina, nu bandau gan stipriai ir nežinau ar čia per prievartą ar čia taip turi būt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2009 11 11, 21:12)
na va parasysiu savo patirti su Wartner  ax.gif
rytoj bus lygiai dvi savaites kaip naudojau Wartner. rezultatas toks - toks mazas kaubiuriukas dar liko, bet siaip viskas uzsitrauke ir atrodo graziai  ax.gif galvoju palauksiu dar kokia savaitele ir jei tas mazas kauburiukas neisnyks, dar karta pabandysiu, nes noriu, kad isvis neliktu  tongue.gif


na va - praejo 3 savaites ir kelios dienos - toje vietoje kur buvo karpa, nieko neliko thumbup.gif proceduros nekartojau, tik man ilgiau uztruko (nes instrukcijoj nurodyta 10-14 dienu) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2009 11 22, 18:42)
na va - praejo 3 savaites ir kelios dienos - toje vietoje kur buvo karpa, nieko neliko  thumbup.gif proceduros nekartojau, tik man ilgiau uztruko (nes instrukcijoj nurodyta 10-14 dienu)  mirksiukas.gif

o kurį tu konkrečiai naudojai, nes žiūriu wartner yra du - tas vienas su keičiamais antgaliais (toks kaip čia foto įdėta) ir kitas, kur 16 purškimų?
aš turiu tą kur su 16,vakar gavau pirmą dozę. bet jaučiu,kad reiks kartot, nes manosios gilios doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 22 lapkričio 2009 - 20:29
QUOTE(grange @ 2009 11 22, 22:28)
o kurį tu konkrečiai naudojai, nes žiūriu wartner yra du - tas vienas su keičiamais antgaliais (toks kaip čia foto įdėta) ir kitas, kur 16 purškimų?
aš turiu tą kur su 16,vakar gavau pirmą dozę. bet jaučiu,kad reiks kartot, nes manosios gilios  doh.gif


as vaistinej pirkau ir naudojau kur 12 antgaliu - toks, kaip viena mamyte idejusi foto ax.gif

na tu palauk, antra karta neskubek naudot - nes man irgi ilgiau uztruko nei instrukcijoj parasyta.. mirksiukas.gif
Atsakyti
tai jo jo palauksiu 15-20 dienų pas man e rašo..
Atsakyti
As kai pirkau vyrui, vaistininke irgi klause, kurio is dvieju rusiu mums reik. Ji paaiskino, kad vienas (toks, koki ir parduodu) yra skirtas paprastoms karpoms (toms, kurios iskilusios virs odos), o kitas - specialiai toms, kurios ant pedu atsiranda (ir ne iskilusios, o tik i vidu auga). Tas antrasis lyg ir brangesnis yra. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hastalavista @ 2009 11 23, 12:41)
As kai pirkau vyrui, vaistininke irgi klause, kurio is dvieju rusiu mums reik. Ji paaiskino, kad vienas (toks, koki ir parduodu) yra skirtas paprastoms karpoms (toms, kurios iskilusios virs odos), o kitas - specialiai toms, kurios ant pedu atsiranda (ir ne iskilusios, o tik i vidu auga). Tas antrasis lyg ir brangesnis yra.  4u.gif

aha, nu as turiu ta kitoki, bet pas mane viena ant pedos kita ant pirsto, tai nemanau,kad negaliu naudot ant pirsto,nes kai raso, kad gilesnem gali reikt dvieju doziu,mazesnems vienos, tik tiek..
Atsakyti
Va, cia radau abejus:
Pirmasis - paprastoms karpoms
user posted image
aprasymas, kada ir kaip naudoti http://www.hiperfarm...one_wartner_n12

Ir antrasis - pedoms
user posted image
aprasymas http://www.hiperfarm...artner_foot_n12

Tikrai patariu gerai pasiskaityti aprasyma pries perkant, nes ne visose kuno vietose ji galima naudoti, . Kad nebutu kaip man, nupirkau be reikalo ir nepanaudojau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(grange @ 2009 11 23, 14:45)
aha, nu as turiu ta kitoki, bet pas mane viena ant pedos kita ant pirsto, tai nemanau,kad negaliu naudot ant pirsto,nes kai raso, kad gilesnem gali reikt dvieju doziu,mazesnems vienos, tik tiek..


Na kaip tik tame aprasyme, kur pedoms skirta, yra rasoma, kad galima naudot ir koju pirstams, tik naudojant reik juos judinti mirksiukas.gif
Atsakyti
aha,aciu.

bet pas mane biskiuka kitoks, va toks:
nu tik ne for kids uzrasyta, nors tinka nuo 4 metu vaikams, nes be skausmo.
user posted image

va toks tas aparaciukas
user posted image

cia su sausu saltu duju srove

bet ziuriu,situ kur tu idejai kaip ir tas pats ten, tik daroma ne tiesiai ant karpos, o cia sita aparaciuka dedi ant karpos ir ta srove pro skylutes eina tiesiai ant jos.
bet tinka visur,kur nejautri oda (ant veido,pazastu,ne.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 23 lapkričio 2009 - 14:06
QUOTE(grange @ 2009 11 23, 16:06)
aha,aciu.

bet pas mane biskiuka kitoks, va toks:
nu tik ne for kids uzrasyta, nors tinka nuo 4 metu vaikams, nes be skausmo.
user posted image


ta kur as naudojau - tai truputi skaudejo verysad.gif lyg tai trauke oda. bet tai truko tik is pradziu, o po ro visai neskaudejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Galiu parašyti apie labai pigų vaistą nuo karpų. Išsigydžiau sau ant kaklo ir vaikui po kojos pirštu buvo karpos. Reikia valgomos druskos ištrpinti vandenyje. Tirpalas turi būti prisotintas (dėti druskos tiek, kad ji jau daugiau nebeištirpsta). Tuo tirpalu kiekvieną dieną, o dar geriau kelis kartus per dieną tepti karpas. Aš tai net tos neištirpusios šlapios druskos uždėdavau. Aišku čia gal ilgesnis procesas, nes tepiau apie 2-3 savaites, dabar neliko net žymės.
Taigi kam gaila pinigų ir negaila laiko, rekomenduoju pabandyti 4u.gif
Atsakyti