Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

o as issigydziau su duofilm ir tuo cistotel ar kaip jis vadinasi, siandie jau galutinai apsiziurejau ant kulno turejau mazyte bet dabar jau neber cool.gif uztruko man gal kokius 3 men, bet as ne kasdien tepdavau...
Atsakyti
turejau karpu kokius 6 metus. isbandziau visus imanomus budus ir menesines ir rusu liaudies medicina ir raganos Karaliunienes tepalus nuo karpu nepadejo niekas per ta neprisedima ir nepabaigima iki galo atsikratyti tom bjaurybem. Nuo poros karpu ant vienos rankos as ju uzsiveisiau ant abeju ir dar giluminiu, ne tik pavirsiniu. Pradejau bijoti net vaikus uz rankos imti. Buvau pradejusi eiti pas kosmetologe su azotu gana veiksmingas budas, bet labai jau skausmingas ir tiesiogine ir pinigine prasme. Bet uzmeciau vasara.. Tik tiek naudos kad nusigydziau viena ranka ir jos jau nebeapleidau, vis su caustin tirpalu tepdavau. Nuo acto rugsties maisymo su miltais ir uzvyniojimo su pleistru isgrauze delnuose duobutes, dabar mano pirstu apspaudai kai kur susilieje ir neryskus kur smarkiau pagrauze. Nu vienzodziu siais metais uzejau i Eurovaistine ir radau Wartner Pain Free nauja produkta, tuos du pries tai jau buvau isbandziusi nieko nepadejo senosioms tik sviezioms atsikratyti. ir nieko nesitikedama apsipuskiau tas bjauriasias karpas, parasyta kad purksti kas 15 dienu ir as jas pamirsau.. Ir kazkaip pasiziuriu kad tos keturios motinines karpos isnyko dar turiu tris vis kas 10 dienu jas pamacinu tuo tirpalu ir jos man pradejo trauktis. Brangus sitas wartneris 96 Lt eurovaistineje, o Camelijoj vis jo neuztikdavau, sunaudojau dvi pakuotes , bet jei reikes dar pirksiu viena pakuote..
Atsakyti
Netyčia aptikau savo seniai paleista temuke. Na ir ką galiu pasakyti, ilgai aš vargau kol atsikračiau karpų. Išbandžiau kraujažoles, actą, tepalus iš vaistiniu... Ir galų gale susitikus vaikystės draugę ji pasakė kad labai geras skystis nuo karpų parduodamas Kaune prie viešosios bibliotekos vaistinėje (pamiršau pavadinimą). Jį ten pagamina per pusdienį. Taigi šis stebuklas man padėjo ir tikrai kainavo ne tiek jau brangiai kaip kitos rašė. Sėkmės gydantis.
Atsakyti
QUOTE(pelyte:) @ 2009 11 30, 21:28)
Netyčia aptikau savo seniai paleista temuke. Na ir ką galiu pasakyti, ilgai aš vargau kol atsikračiau karpų. Išbandžiau kraujažoles, actą, tepalus iš vaistiniu... Ir galų gale susitikus vaikystės draugę ji pasakė kad labai geras skystis nuo karpų parduodamas Kaune prie viešosios bibliotekos vaistinėje (pamiršau pavadinimą). Jį ten pagamina per pusdienį. Taigi šis stebuklas man padėjo ir tikrai kainavo ne tiek jau brangiai kaip kitos rašė. Sėkmės gydantis.


Kokią karpą gydėte? Ar tie vaistai padėtų ant pado esančiai karpai ir kaip ilgai gydėte?
Atsakyti
QUOTE(pelyte:) @ 2009 12 01, 01:28)
Netyčia aptikau savo seniai paleista temuke. Na ir ką galiu pasakyti, ilgai aš vargau kol atsikračiau karpų. Išbandžiau kraujažoles, actą, tepalus iš vaistiniu... Ir galų gale susitikus vaikystės draugę ji pasakė kad labai geras skystis nuo karpų parduodamas Kaune prie viešosios bibliotekos vaistinėje (pamiršau pavadinimą). Jį ten pagamina per pusdienį. Taigi šis stebuklas man padėjo ir tikrai kainavo ne tiek jau brangiai kaip kitos rašė. Sėkmės gydantis.

gal ant buteliuko yra pagaminto skyscio pavadinimas uzrasytas? gal pasakius pavadinima ir kitose vaistinese (tos kurios gamina vaistus) padarytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyte:) @ 2009 11 30, 23:28)
Netyčia aptikau savo seniai paleista temuke. Na ir ką galiu pasakyti, ilgai aš vargau kol atsikračiau karpų. Išbandžiau kraujažoles, actą, tepalus iš vaistiniu... Ir galų gale susitikus vaikystės draugę ji pasakė kad labai geras skystis nuo karpų parduodamas Kaune prie viešosios bibliotekos vaistinėje (pamiršau pavadinimą). Jį ten pagamina per pusdienį. Taigi šis stebuklas man padėjo ir tikrai kainavo ne tiek jau brangiai kaip kitos rašė. Sėkmės gydantis.

Ten būtent skystis?
Nes aš naudojau gaminamą tepalą,bet dabar labai tingiu vėl mirkyt kas vakarą kojas,trint pemza,tada tept tepalu,vyniot plėvele,kaip nenormaliai miegot su kojinėm.
O tai užtrunka,pirmiausiai kol vietoj karpų skylės atsiranda,o po to kol dar visa oda aplink skyles nusilupa doh.gif doh.gif Plius pas mane MILŽNIŠKA tikimybė vėl užsikrėst.Lankau baseiną ir nuolat į akvaparką vaikštau doh.gif doh.gif
Atsakyti
Turejau ant pedu issisejusias karpas- be galo slykstus ir ikyrus reikalas. Vargau trejus metus- kantriai vaiksciojau saldytis azotu, per pedikiura graziai nuskusdavo, bet jos sau toliau sejosi ir vargo nemate. Toks ispudis, kad azotas jas tik patresdavo, kad geriau augtu...
Susiradau sita tema, paskaiciau apie Acetocaustin, nusipirkau ir viska issigydziau.
Tiesa, pakeliui dar paeksperimentavau ir bedos prisidariau...Po pirmojo pasitepimo, kai nubalo virsutinis sluoksnis, ji lengvai nusilupau ir nutariau Acetocaustina tepti ant tu svieziu nulupimu, kad viskas efektyviau ir greiciau vyktu- nors instrukcija tai grieztai draudzia doh.gif Tai per nakti vienos pedos padas sutino, teko kreiptis i dermatologe, nes net paeiti nebegalejau...Israse Ichtiolo tepalo, jis gerai istraukia sutinimus, uzdegimus vidinius (pirkau Universiteto vaistineje Villniuje, ji ten gamina). Bet kai tinimas atslugo, kartu su atsokusia pedos oda nusilupo ir tokia nemenka, gili motinine karpa. Supratau, kad tas Acetocaustinas veikia tongue.gif , tik as, tundra, ji ne pagal taisykles naudojau. Tai palaukiau koki menesi kol viskas nurimo ir tada jau kantriai, grieztai pagal taisykles tepliojau tas karpas, lupinejau virsutinius sluoksnius ir per koki 1,5 men. viskas susitvarke.
Viskas!!! Jokiu duobiu, jokiu zaizdu. Man tai kaip stebuklas po 3 metu vargo thumbup.gif
Atsakyti
papasakosiu savo istorija kaip pasalinau tas bjaurybes, gal kam padės.
atsirado kazkur pries 3 metus ant rankos pirsto sono ties viduriniuoju sanariu, is pradziu nekreipiau demesiio nes kiek turejau jos nunykdavo savaime, bet tokia turejau pirma syk schmoll.gif zodziu kol jos neliesdavau buvo maza ir nekliudavo tai ir nelieciau jos, uzeidavo kartais noras ja pasalint tai padraskydavau ja tuyom kartu nuplesdavau oda kuri laika atodo nera, paskui per menesi gal atauga jau didesne ir taip kelis kart paerzines ja turejau nebloga uzsiauginęs... nutariau nugydyt aisku pas gydytojus iskart nejau.. radau pas save nuo senu laiku DUOFILM buteliuka su pasenusiu galiojimo laiku, pradejau teplioti nu nudegino tam kartui.. paskui vel ataugo ir taip ja gydziau kag 3-4 kartus o ji vis didejo po kiekvino tokio gydymo... Galu gale truko kantrybė... kiek galejau apdraskiau ja, pasiemiau to DUOFILM tepaliuko ir gerai pamirkes taip stipriai prie karpos prispauzdavau ta sepetuka kur tept reik, kad visas pirstas nutirppdavo, skaudejo labai bet guodziau save kad ta saraza mirs biggrin.gif taip tepliojau gana ilgai ir pastoviai neduodavau jai atgaut jegas ir gyt, tik prisimenu tepu spauzdamas su didele jega ta karpa, jausdavau kaip jin dega tiesiog.. o dabar svarbiausia- nakciai tuo duofilm netepdavau o darydavau taip- pasiemu vatos tamponeli sumirkau su ARBATMEDZIIO ALIEJUMI ir ta tampona uzdedu ant karpos ir uzklijuoju pleistra. ir labos nakties zaraza pasakydavau biggrin.gif ryte nuplesus pleistra ji budavo graziai susutus, ir iskart gaudavo gera doze DUOFILM tepaliuko ir taip pastoviai dienos begyje dar patepdavau ARBATMEDZIO ALIEJUMI. Bet svarbu pastoviai taip daryt kad jin sustau ir ragautu duofilma smile.gif nu ka po kiek laiko gal men. gal pusantro pastebėjau kad jim traukiasi bet dar jegu turi kapanotis... IR ATEJO Į PAGALBĄ DRUSKOS RUKSTIS thumbup.gif kaip gerai isutus pasiemiau adata ir stiklaini su druskos rugstim ( SKIESTA VANDENIU!) pamirkiau i rugsti adata ir maza maza lasiuka tos rugsties uzlasinau ant tos karpos saknies biski su adata pajudinau tarsi pabraiziau saknies virsunele ir taip 3-4 kartus padariau ir begom i vonia plaustis ta viena+ gavo iskrat arbatmedzio aliejaus +duofilm doze ir labanakt.. ryte prabundu ziuriu mano karpa geltona.. isigandau labai galvoju uzkretimas gavos nuo rugsties, uzpuliavo.. bet pasirodo jai atejo paskutinioji thumbup.gif kasdiena dat tepliodavau o jin vis nyko ir nyko liko maza skilute su saknim ir su adata ta sakny istraukiau liko skylute tai ja dar patepiau arbatmedzio aliejum kelias dienas ir viskas. Nei rando nei karpos. net nesitikejo kuri laika vis galvojau kad atsiras

SVARBU:
1. neduokite jai ramybes, pastoviai tepkit, tepkit, sutinkit ja.
2. nenutraukyt gydymo tok kol matysit kokia zaizdele nors ir labai maza, tepkit arbatmedzio aliejumi
3. visos karpos isgydomos
4. pradekit gyditi iskart kaip perskaitete ka parasiau, tai tikrai man padejo. biggrin.gif sekmes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziv! @ 2007 11 27, 00:14)
o kaip manote (ar zinote), ar ant lytiniu organu atsirandancios karputes yra susijusios su karpomis, atsirandanciomis ant pvz. ranku? Sakykim, jeigu as turiu karpu ant ranku, tai ar taip galiu uzkresti savo lytinius organus, ir ten ju "uzauginti"? Ar lytiniu organu karputes plinta tik lytiniu budu arba nuo gimimo?

man irgi labai idomu, gal kas galetu atsakyti i si klausima?
Atsakyti
nemanau, kad galima. lyt. keliu plintančios yra kitokios. kitaip, jei turiu ant rankos, tai seniausiai galėjau užsikrėst..vistiek sąlytis yra kažkoks.
Atsakyti
labas mergaites 4u.gif
patariu anT karpos uzdeti biciu pikio ir uzklijuoti pleistru, istraukia su visa saknim, pas dukra buvo ant pedos, tai tik biciu pikis ir padejo, karpos iki siolei nebera biggrin.gif
SEKMES 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetarima: 20 sausio 2010 - 08:57
QUOTE(grange @ 2010 01 19, 23:56)
nemanau, kad galima. lyt. keliu plintančios yra kitokios. kitaip, jei turiu ant rankos, tai seniausiai galėjau užsikrėst..vistiek sąlytis yra kažkoks.

maciau foto, kad tos kur vadinamos kondilomos lyt. keliu plintancios yra biski kitokios, nei ant padu, ranku. Tokios smailos. Bet atsirado identiska, kaip ant kojos, ne tokia kaip tos lyt. keliu plintancios pavaizduotos... g.gif
O jei ir ta, kur lyt keliu plinta, gal ja galima kitaip uzsikrest? g.gif Nes raso, kad inkubacinis laikotarpis ilgiausias 1 metai. Tai net 5 kart tiek neiseitu blink.gif
Papildyta:
QUOTE(tetarima @ 2010 01 20, 08:57)
labas mergaites 4u.gif
patariu anT karpos uzdeti biciu pikio ir uzklijuoti pleistru, istraukia su visa saknim, pas dukra buvo ant pedos, tai tik biciu pikis ir padejo, karpos iki siolei nebera biggrin.gif
SEKMES 4u.gif

o per kiek laiko ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 20 sausio 2010 - 11:31