Įkraunama...
Įkraunama...

nuo kada dienai nebereikėjo pamperso?

Apklausa: nuo kada dienai nebereikėjo pamperso? (622 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Aš savo mažylę pradėjau pratinti 1m. ir 5 mėn. ir po poros sav. jau pati drasiai sauke mama kaku. Jei kartais ir neisgirsdavom, kai prasosi, tai puoda pati atsinesdavo. O dabar beveik budama 1,7 men. jau pati daznai nusimauna siaip netaip kelnytes ir sedasi. Jai tai gaunas kaip žaidimas. Kartais pati besimaudama net nespeje biggrin.gif , na bet svarbiausia pastangos. thumbup.gif
Na, bet nakti tai su pampersu, nes dar daug skysciu per nakti patvarko. O buna, kad ir su kuo zaisdama uzsimirsta ir tik pradejus i kelnes prisimena puoduka mirksiukas.gif bet nieko, pradzia jau l. gera. thumbup.gif
Atsakyti
mano abu nuo pusantru metuku jau sedejo ant puoduko, na maziui dedu pampersa dabar pietu miegui (ir tai zadu nebedet) ir nakciai
Atsakyti
Na, mes dar vis su pampersais padraugaujam, ypac einant i lauka ar miegot. taciau visa laime, kad vaikas jau prasosi ant puoduko, tai gal jau greit atsisakysim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusita @ 2007 03 15, 17:38)
Aš savo mažylę pradėjau pratinti 1m. ir 5 mėn. ir po poros sav. jau pati drasiai sauke mama kaku. Jei kartais ir neisgirsdavom, kai prasosi, tai puoda pati atsinesdavo. O dabar beveik budama 1,7 men. jau pati daznai nusimauna siaip netaip kelnytes ir sedasi. Jai tai gaunas kaip žaidimas. Kartais pati besimaudama net nespeje  biggrin.gif , na bet svarbiausia pastangos.  thumbup.gif 
Na, bet nakti tai su pampersu, nes dar daug skysciu per nakti patvarko. O buna, kad ir su kuo zaisdama uzsimirsta ir tik pradejus i kelnes prisimena puoduka  mirksiukas.gif  bet nieko, pradzia jau l. gera. thumbup.gif


Labai faina, kad toks maziutis vaikutis jau gali savo reikaliukus daryti ant puodo. Saunuole mamyte, kad turejo kantrybes pora savaiciu vaika oratinti prie puodo thumbup.gif As nesu tokia kantri schmoll.gif

O zinot, mamytes, kaip anksciau budavo, jokiu pampersu nei diena, nei nakti. Aisku, kiek buvo nepatogumu, uztat vaikai nuo metu naktimis sausi ismiegodavo, o ryte ant puodo. Mes, aisku, taip nedarysim, nes mes pripratusios prie geresniu salygu ir labai sunku to atsisakyti. Juk ne veltui sakoma: "Prie gero greitai priprantama!!!". mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irena S.: 16 kovo 2007 - 12:11
Mes nebenaudojam pampersiukų dieną jau nuo 1,7metukų.Anksčiau bandydavau,bet kažkaip kantrybės vis pritrūkdavau,o dabar susikaupiau ir džiaugiuosi dėl to,nes darom pažangą.Avarijų būna,bet bent jau ant puodo pasodintas žino,kad reik sisiuką padaryti,o ne vien pažaisti ax.gif smile.gif
Atsakyti
[quote=Papinuke,2007 03 08, 20:18]
Aš tai vasara bandžiau pratinti, nestuke.gif galvojau maziau rūbų greičiau pripras beto nebus taip nesmagu kaip žiema,




as taip pat vasara pradejau pratinti, nuo 1,6 m. dedavau triusikelius,kai prisisiodavo,svelniai pabardavau ir sodindavau ant puoduko. ir siaip laiks nuo laiko sodindvau. kai padarydavo,tai visi plojame,dziaugiames,ant ranku ja imame,kokia saunuole smile.gif Tai veliau budavo i triusikus pradeda daryti ir bega puodo ieskoti,kai i puoda padaro tai kviecia visus,kad paziuretume biggrin.gif
Atsakyti
MES TAI DAR NAUDUOJAM.
Atsakyti
mes jau senokai ja sodinam ant puoduko, bet labai daznai buna, kad tik nulipa nuo puoduko ir padaro i kelnes. Kartais pasako si, tai tada jau begam ant puodo.
Atsakyti
Nu va, taip isejo, kad negaliu prabalsuoti tongue.gif Mat nuo metu ir 2 men. mano vaikas nustojo slapintis nakti, tada ir atsikratem pamperso. O diena tai kazkur nuo metu, pavasaris siltas buvo , tai ir ne be dejau. Sodinau ant podo daznai. Kartais ivykdavo avarijos, bet ir dabar kartais nespeja dabegti iki puodo.
Atsakyti
Prabalsavau 4u.gif
Atsakyti
Mano maziui jau 2 metai- ant puodo nei ant klozeto niekaip neseda. Kai vonioje nuplaunu kaki atsitupia ir padaro sysiu, tai bandziau ir puoda i vonia statyti ir vandens silto pyliau ir grojanti puoda nupirkom- visvien savo! tik pasodinam - pilva i virsu ir rekia kad popa! o stovedamas irgi nedaro, nei laikomas virs tuliko!
dabar laukiam vasaros , nes namuose velnioniskai salta kol kas- bijau paleisti tik su kelnytem, kad nepersaltu suslapes. O pires metus tai buvo tualeta balkone pasidares, vaiko ner- ziurek balkoe prikroves knibineja.... (tik pora taip buvo:)) ei puoduka ten pastatydaau tai butinai i sona patraukdavo. uzsispyres...
Atsakyti
mazdaug 1metu ir 6 men. atsisakem sauskelniu diena mirksiukas.gif
Atsakyti