Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasakyt, kad išeini iš darbo?

Senam darbe dirbau 3m, dabar esu vaiko prieziuros atostogose. Ieskau naujo darbo, nes senas uzkniso juodai, ka pasakyt naujam darbdaviui, kodel noriu iseit is seno darbo. kokios priestys jam atodytu rimtos. juk savaime aisku, kad ieskai nauju galimybiu, naujos algos, naujos patirties.
Atsakyti
QUOTE(drugellis @ 2008 09 02, 14:19)
Senam darbe dirbau 3m, dabar esu vaiko prieziuros atostogose. Ieskau naujo darbo, nes senas uzkniso juodai, ka pasakyt naujam darbdaviui, kodel noriu iseit is seno darbo. kokios priestys jam atodytu rimtos. juk savaime aisku, kad ieskai nauju galimybiu, naujos algos, naujos patirties.


Įdomu, ar išeini būtent dėl naujų galimybių ir patirties ar dėl asmeninių priežasčių. Manau, kad dauguma ieškančių pokalbyje kaip tik ir teigia, jog nori naujų iššūkių, naujos erdvės. Tik aišku svarbu, kad iš tikro taip ir būtų, o ne tik pakalbėtum. Tikrai neverta minėti asmeninių dalykų 4u.gif O vienas svarbiausių motyvų, dėl ko nori keisti darbą gali būti atlyginimas.
Atsakyti
Kilstelsiu temą su klausimu- pareiškimą padavus apie išėjimą reikia atidirbti 14d. Sakykite, ar į tas 14d įskaičiuoti savaitgaliai ir išeiginės dienos? Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
na tai kaip ir parašyta DK darbdavys turi teisę prašyti darbuotojo atidirbti... mano išėjimo atveju iš darbo, man atidirbti nereikėjo, tiesiog susitariau su darbdaviu geranoriškai, nes tai nuo jo valios priklauso. Ir nemanau, kad tam turėjo įtakos tai, kad mane buvo priėmė iš karto pagal neterminuotą darbo sutartį. O darbadavio nebuvau įspėjusi, tiesiog kadangi jį sunku būdavo "pagauti", pareiškimą nunešiau ant jo stalo ir padėjau. Kitą dieną pakvietė pokalbiui, išsiaiškinti mano poziciją ir perkalbėti schmoll.gif
Atsakyti
O sakykit ar pirma nešat pareiškimą ant stalo, ar einate pokalbiui, jog norite išeiti? Ar darbdavys bando perkalbėti ir prašo pasilikti?
Atsakyti
QUOTE(Toe @ 2010 04 18, 16:47)
O sakykit ar pirma nešat pareiškimą ant stalo, ar einate pokalbiui, jog norite išeiti? Ar darbdavys bando perkalbėti ir prašo pasilikti?

O kam ir apie ka jus norities kalbetis? Pareiskima ant stalo ir viskas. Jei kas bus neaisku, paklaus. Ar darbdavys prasys pasilikti, tai cia labai individualu. Jei nepamainomas darbuotojas, tai gal ir taip. Bet siuo atveju, darbdavys bent jau atlyginima turi geresni pasiulyti, o siais laikais mazai kam to norisi.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2010 04 18, 18:03)
O kam ir apie ka jus norities kalbetis? Pareiskima ant stalo ir viskas. Jei kas bus neaisku, paklaus. Ar darbdavys prasys pasilikti, tai cia labai individualu. Jei nepamainomas darbuotojas, tai gal ir taip. Bet siuo atveju, darbdavys bent jau atlyginima turi geresni pasiulyti, o siais laikais mazai kam to norisi.

Kadangi su mano ex bosu santykiai buvo neblogi, aš pirma pakabėjau apie išėjimą. Jis suprato mano situaciją ir pridūrė, kad kai jau tikrai būsiu įdarbinta kitame darbe - tuomet mane išleis. Pareiškimą jau rašiau turėdama kitą darbą. Tad manau pirma reikia užsiminti apie išėjimą. O gal ir atlyginimą pakeldamas prašys pasilikti tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, siuo metu esu is tu, kurios nori kelt sparnus, praktiskai jau zinau, kad uz triju men iseinu, beda, kad sefe turi savu planu, kalba apie kelima pareigose, verslo pletima ir t.t., laimei ar nelaimei, man atsivere kiti keliai, labai noriu tuo kitu eiti, taciau su sefe labai gerai sutariame, nezinau kada geriau pasisakyti, kontrakte yra, kad pries menesi, bet gal tureciau anksciau siek tiek, kad nepalikti ant ledo nauju ideju igyvendinime, padeti pries iseinant, kad surastu zmogu, kuris taip pat ar geriau atliks mano darba. Bjauriausiai jauciuosi pati, kaip su peiliu i nugara smeigianti. ax.gif
Atsakyti
te verde, esu buvusi panašioje situacijoje. Deja teko susiimti ir pasakyti.sad.gif Tai buvo vienintelis kartas kai verkiau išeidama iš darbo, nes tikrai buvo gaila.
Šiandien esu kitokioje situacijoje. Labai netikėtai gavau be proto gerą pasiūlymą pereiti į kitą įmonę, šiek tiek konkurencingą mano darbovietei. Mano vadovai labai negražiai atsiliepdavo apie tą įmonę. Tai kai atėjau ir pranešiau, kad išeinu, veiduose buvo nuostaba ir šioks toks pasibjaurėjimas. Turėjau atidirbti reikiamą laikotarpį ir jis bėgo labai nemaloniai. Apkalbos, nuoskaudos, negražūs atsiliepimai apie mano naujajį darbą. Staiga per vieną dieną man pažerdavo begalę nusiskundimų mano darbu, ar šiaip nepasitenkinimų. Juokingiausia tai, kad buvau labiausiai giriama darbuotoja ir statoma pavyzdžiu kitiems. Taigi su nekantrumu laukiau, kada pasibaigs tos savaitės. Ir va, pasibaigė, bet vis tiek nepalieka jie manęs ramybėje. Kas dieną rašinėja su klausimais kur tas ar anas, kodėl taip ar anaip, nepadarei to ar ano.
Atrodo lyg bandymai suvesti kažkokius asmeniškumus..... Į paskutinę žinutę nesugebėjau atsakyti, nes sukilo didžiulis pyktis, kad nes savaitgalį drįsta trukdyti!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltpusnis: 26 liepos 2010 - 22:24
QUOTE(Toe @ 2010 04 18, 17:47)
O sakykit ar pirma nešat pareiškimą ant stalo, ar einate pokalbiui, jog norite išeiti? Ar darbdavys bando perkalbėti ir prašo pasilikti?

einu i pokalbi pas vadova visu pirma mirksiukas.gif
bet kai jau einu, bunu 100proc nutarus iseiti tad net 10k kelimas algos nesulaiko smile.gif

o del situacijos kai patyleti ar sakyti - esu uz tai kad kai tik pats nutari iseiti ir jei tai nutarta ne uzsidegus o viska gerai apmascius, tada ta pacia minute pasakyciau, nelaukciau tu triju men juk zmogus planuojasi ir t.t. o jus tuo metu planuojat ne su kuo pakeliui eiti o kelti bures
Atsakyti
Sveikos, grizau su istorijos tesiniu... smile.gif Taigi, viskas isejo labai graziai, pirma pries iki galo nuspresdama pasiemiau savaite atostogu, visa savaite derinau reikalus del busimo darbo, praktiskai pradejau dirbti viso to link, tad nebeliko jokiu abejoniu... Po atostogu grizau siek tiek tylesne, vis ieskojau tinkamo laiko pasikalbeti, jei iseidavo kalbos apie ateities planus ir t.t., keisdavau tema, apsimesdavau labai uzsiemusia ir nieko negirdincia. ax.gif Taciau ta pacia savaite, penktadieni, neisveriau ir nusitempiau sefe pokalbiui, nes nebegalejau vaidinti. Buvo sokas jai, bet ko tikrai nesitikejau, tai kad iskart sulauksiu apkabinimo ir labai siltu zodziu, taip pat asaru... nusimine, kad iseinu, taciau pilnai suprato ir labai palaike, tik sutareme del pinigeliu ir popiereliu, ir viskas. Atidirbau paskutinius menesius, per ta laika padejau ieskoti mano pakeitalo, deja, pries pat man iseinant mano kolege ir drauge labai susipyko su nauja darbuotoja, tad palikau ten karo lauka. rolleyes.gif Su sefe iki siol bendraujame, buvo atvykusi pasveikinti, paskambina, pasiteirauja kaip sekasi, sake, kad kai tik noresiu, visada galesiu grizti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo te verde: 15 rugpjūčio 2010 - 19:00
Po vasaros atostogu apsisprendziau iseiti is darbo, nes man jis pradeda trukdyti, savam versliukui nebespeju, o dar grafika nori keisti, tai is vis, jau nebetinkamas ir atlyginimas mazas.
Tik nezinau, kaip padeti prasyma atleisti is darbo g.gif lotuliukas.gif kiekviena diena vis sakau, na sian nesu prasyma ... , bet vis nenunesu doh.gif . Na, kaip tai padaryti doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 03 rugsėjo 2013 - 11:10