Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dovanos yra saugios?

QUOTE(abzora @ 2009 08 31, 15:56)
ojoj as irgi toki sugebejima turiu...visada randu man skirtas dovanas nuo ankstyvos vaikystes;)))) turbut nuo tokiu kaip mes net slapciausios sleptuves nepades..mes turime uosle:))))))

Pazistu toki zmoniu tipa doh.gif , mano mama is tokiu. Ji neiesko tu dovanu specialiai, net nenutuokia, kad ten doh.gif gali buti kazkas paslepto, tiesiog jai taip gaunas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(abzora @ 2009 08 31, 16:56)
ojoj as irgi toki sugebejima turiu...visada randu man skirtas dovanas nuo ankstyvos vaikystes;)))) turbut nuo tokiu kaip mes net slapciausios sleptuves nepades..mes turime uosle:))))))


bet keisti tie jusu namiskiai:
jei nuo vaikystes garsejate tokiu talentu, tai jei jau senokai turejo susiprasti kad kazka kitaip daryt reiktu...

O jums koks jausmas? Yra ta dovanos dziaugsmas?
As tai jusu vietoje noreciau kada nors pajusti ta tikra laukima, netiketuma, staigmena...
O jeui jus to uzsinoresite - tai tiesiog ismoksite nekisti nagu radus nematyta dezute ar maiseli, ypoac sventems artejamt...
Atsakyti
Darbe galima saugiai laikyti:) arba automobilio bagažinėj, kokiam nepermatomame maiše:)
Atsakyti
Aš visas dovanas laikau darbe. Tik ten man atrodo saugu. Paskutinę dieną prieš šventes išeidama iš darbo gerai atrodau, kaip pingvinas nešantis kokius penkis prikimštus maišus dovanų. Taip ir einu per miestą. Jau nebesistebiu, kad žmonės atsisuka ir šypsosi.
Atsakyti
Jei yra garažas, tai butų saugiausia vieta slėpti dovanas smile.gif
Atsakyti
Pas kaimynę, kurios vaikai jau dideli tongue.gif
Atsakyti
Aš manau slėpsiu tokiose vietose:
* Į seną rankinę ir giliai į spintą
* Į maišą tarp medžiagų siuvimui ir su tuo maišu į lovą kur atsidaro patalynei
* Nuvešiu į kaimą ir nunešiu į palėpę

thumbup.gif
Atsakyti
Na, puikių patarimų prisiskaičiau thumbup.gif . Šiais metais turiu jau numačiusi keletą slaptaviečių:
*Smulkesnes dovanas sudėsiu į seną nenaudojimą tašę ir kaip nors susitarsiu su dėde, kad leistų pas save kambary paslėpt (pas jį niša yra gera) biggrin.gif .
*Sudėsiu į užrakinamą spintelę.
*Paslėpsiu mokykloj kur jau TIKRAI niekas neras biggrin.gif . Aiškiau pasakius-pas mus mokykloj kiekvienas turi nuosavą spintelę, tai galėsiu palaikyti savaitgaliais sūnėno dovanas, kad netyčia neužtiktų ax.gif ...
*Giliai į spintą ir uždengt rūbais.
Dar turiu keletą variantų kaip-nunešt pas kaimynus, nunešt į palėpę ir užkišt visokiais rakandais mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(beibis @ 2009 10 30, 01:48)
arba automobilio bagažinėj
QUOTE(Tenderis @ 2009 11 04, 19:16)
Jei yra garažas, tai butų saugiausia vieta slėpti dovanas
o jei dovana - kvepalai, kremas - kosmetika ar kt., dalykai, kuriems temperatūros svyravimai nepriimtini? cool.gif

QUOTE(Juillet @ 2009 10 31, 20:36)
Aš visas dovanas laikau darbe
manau tikrai geras sprendimas smile.gif
Atsakyti
Na merginos pasidalinkite idėjomis kur dedat dovanas, kad niekas jų neatrastų tongue.gif
Na, o aš tai praeitais ir šias metai paimu dėžę (didelę) ten prakerpu skylutes ir uždedu spyną su rakčiuku, o tą dėžę į palėpę. Rakčiuką laikau prie savęs, ar kur nors padedu, pvz: ant karnizo užkabinu. Visi žino kur tą dėžę laikau, bet niekas net nedrysta jos ar plėšti ar ką, nes jei sužinočiau visi žino, kad labai supykčiau , ir dovanų niekas negautų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2011 11 09, 17:54)
Na merginos pasidalinkite idėjomis kur dedat dovanas, kad niekas jų neatrastų  tongue.gif
Na, o aš tai praeitais ir šias metai paimu dėžę (didelę) ten prakerpu skylutes ir uždedu spyną su rakčiuku, o tą dėžę į palėpę. Rakčiuką laikau prie savęs, ar kur nors padedu,  pvz: ant karnizo užkabinu. Visi žino kur tą dėžę laikau, bet niekas  net nedrysta jos ar plėšti ar ką, nes jei sužinočiau visi žino, kad labai supykčiau , ir dovanų niekas negautų  biggrin.gif

Gera ideja, reiks pabandyti.
As tai dovanas slepdavau visur - drabuzineje, rusyje,garaze... Svarbu paciai neuzmirsti, kur paslepei.
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2011 11 10, 13:25)
Svarbu paciai neuzmirsti, kur paslepei.

Aš tai visada dovanas dedu į vieną vietą, nes paskui tikrai užmirščiau arba reik užsirašyt kur kokią dovaną padėjai, bet vėl reiks ir lapelį tada slėpt, kad kai kas neužtiktų biggrin.gif
Atsakyti