Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dovanos yra saugios?

nezinau ar kas rase, ar ne, bet as buvau labai landi irgi rasadavau dovanas, tai sesuo (6metais vyresne) darydavo taip is kart supakuodavo, taigi negali lyst ir plest, nes supras blush2.gif lotuliukas.gif ir aisku paslepdavo kiek galedavo, bet kad ir rasdavau, jau vis tiek nezinodavau kas ten lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Kai seimyna didesne, aisku geriausai supakuoti dovanas ir padeti po egle. O po kuciu vakarienes - ziurim ka gavom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 11 lapkričio 2011 - 11:55
supirkau, sidejau dezen ir isveziau pas visus senelius, kam kuri dovana skirta, ty, seneliai visuomet praso nupirkti, nes as geriau neva zinau, ka mano vaikai nori, tai superku ir isvezioju po kaimus, namuose lieka tos dovanos, kurias mes pakuojame kartu su vaikais, jie zino, kad tai kaledine musu dovana seneliams ir tt 4u.gif
Atsakyti
Atsimenu kažkada maža įlindau į sesės kambarį ir atidariau dėžę kurioje buvo man dovana. Kai sesė atėjo negalėjau nutylėti ir netyčia prasitariau, kad radau, tuomet atsimenu buvo laaaabai supykusi ... Nuo to karto dovanų nebeieškau biggrin.gif
Atsakyti
as tai kazkaip niekad nelisdavau prie dovanu, nors net zinojau, kur jos konkreciai yra...
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2011 11 12, 08:17)
as tai kazkaip niekad nelisdavau prie dovanu, nors net zinojau, kur jos konkreciai yra...
pritariu. kam gadintis siurprizą smile.gif
Atsakyti
tai dabar mums taip atrodo, o vaikai masto tikrai kitaip-jie smalsus, landus ir panasiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MEET @ 2011 11 12, 11:57)
tai dabar mums taip atrodo, o vaikai masto tikrai kitaip-jie smalsus, landus ir panasiai biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(MEET @ 2011 11 12, 13:57)
tai dabar mums taip atrodo, o vaikai masto tikrai kitaip-jie smalsus, landus ir panasiai biggrin.gif



tikrai pritariu Jums, nors aš vaikystėje tai mėgdavau staigmenas, stengiausi nelandžioti, bet už mane tai padarydavo broliai ir seserys, ateidavo ir išpliurpdavo - tai ir žinodavau kas laukia po eglute.
Atsakyti
O aš slepiu darbe smile.gif Vaikams pirktas dovanas susidėjau darbe i spintą. Viena dovanele vyras darbe pasidėjo. Tikrai nesuras iki Kalėdų thumbup.gif
Atsakyti
mano vaikas neiesko dovanu nes galvoja jog kaledu senelis jas atnes, bet del visa ko jos buvo pasleptos rusyje biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomo zmona @ 2011 12 02, 21:19)
O aš slepiu darbe smile.gif Vaikams pirktas dovanas susidėjau darbe i spintą. Viena dovanele vyras darbe pasidėjo. Tikrai nesuras iki Kalėdų thumbup.gif


O mano vaikas pernai žiemą užėjo pas mane į darbą po pamokų, ir kaip visada ieškojo spintelėje saldainių (nes pas mamą darbe visad visko skanaus būna) ir pamatė kalėdų dovanas... doh.gif
Aš dabar slepiu ūkinėje spintoje, aukščiausioje lentynoje, už vasarinio inventoriaus (už palapinių, sulankstomų kėdžių).
Bet yra buvę, kad pamiršau kur paslėpiau... doh.gif Kol suradau- ir linksma ir pikta buvo karsta.gif
Atsakyti