Įkraunama...
Įkraunama...

Labai lėtai krauna visus forumo puslapius

QUOTE(Jureka @ 2008 03 19, 16:17)
Labas, man irgi nerealiai letai krauna pilna SM versija,todel bendrauti normaliai negaliu, isijungiu nepilna versija (be jokiu logotipu, parasu, be prisijungimo ir t.t) tik tada galiu skaityti foruma. Interneto greitis virs 3000 kbps, pvz. dabar 3081 kbps.,klausiau pas interneto tiekeja kame cia saknys, tai atsake kad arba kompo nustatymuose kas nors padaryta, arba problema SM, kadangi ne tik namuose, bet ir darbe kraudavo labai letai, manau problema tikrai ne mano interneto greityje ar kompo nustatymuose, o cia-SM. Taigi, buciau ir as patenkinta, jeigu KAZKAS patartu kaip pajudinti puslapiu uzkrovimo tempus.  g.gif  Siuo metu labai aktualu pabendrauti su liepinukemis  nestuke.gif o galimybiu kaip ir nera.  schmoll.gif

Išjungt pagalbines programas, kaip antivirusinę, ugniasienę, pokalbių programas, filmų ar kt programų siuntimą....žiūrėk, kaip puikiai veiks smile.gif
Atsakyti
tai tiesa, o jei visk1 atjungus vistiek ilgai krauna? ka tada daryt???? doh.gif
Atsakyti
keist interneto tiekėją, nes čia ne puslapio bėda - man ir sųu įjungtom 3 siuntimosi programom, dviem antivirusais ir skype krauna supergreitai cool.gif
dar rekomenduoju įsitaisyt mozillą ir ad-blocker priej os, kad nemestų tų klaikių reklamų - man po to ėmė daug greičiau kraut.
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 03 19, 18:34)
keist interneto tiekėją, nes čia ne puslapio bėda - man ir sųu įjungtom 3 siuntimosi programom, dviem antivirusais ir skype krauna supergreitai cool.gif
dar rekomenduoju įsitaisyt mozillą ir ad-blocker priej os, kad nemestų tų klaikių reklamų - man po to ėmė daug greičiau kraut.



Geras, reiks pabandyt su ta mozila. Bet man ir atrodo, kad cia interneto tiekejas kaltas, butent zebra.. Bet as jau dziaugiuosi, kad man bent atidaro, nes anksciau pakraudavo tik iki Supermamų klubas > Bendras > Dažniausiai užduodami klausimai(tfu tfu tfu)...
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 03 19, 18:34)
keist interneto tiekėją, nes čia ne puslapio bėda - man ir sųu įjungtom 3 siuntimosi programom, dviem antivirusais ir skype krauna supergreitai cool.gif
dar rekomenduoju įsitaisyt mozillą ir ad-blocker priej os, kad nemestų tų klaikių reklamų - man po to ėmė daug greičiau kraut.

Pas mane ne mozilla, bet krauna greitai, nors kartais kelios programos paleistos
Atsakyti
QUOTE(meta2007 @ 2008 03 19, 17:59)
Geras, reiks pabandyt su ta mozila. Bet man ir atrodo, kad cia interneto tiekejas kaltas, butent zebra.. Bet as jau dziaugiuosi, kad man bent atidaro, nes anksciau pakraudavo tik iki Supermamų klubas > Bendras > Dažniausiai užduodami klausimai(tfu tfu tfu)...

visi jau seniai žino, kad teo internetas lievas, o zebra yra negyvas ir bėga nuo jų kuo toliau, taip kad jei nėra kur dingt siūlau bandyt mozilą rolleyes.gif
QUOTE(zinulė @ 2008 03 19, 18:03)
Pas mane ne mozilla, bet krauna greitai, nors kartais kelios programos paleistos

mozila stebuklų nedaro, tiesiog ant jos galima įtaisyt ad blockerį, kuris reklamas, iššokančius langus ir kitą š meta von rolleyes.gif
Atsakyti
Zinau, kad jis toks, mastau apie keitima interneto tiekejo, bet kolkas pasitenkinsiu mozilla... biggrin.gif
Atsakyti
Na va, aciu, priminet Mozzila, reiks bandyt naudotis, gal bent kiek geriau bus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Instaliavau Mozzila, tai dirba kaip bitute! tik idomiai ji man zodzius braukia, dar neperkandau subtilybiu. biggrin.gif biggrin.gif ir dar klausimuks - ar negalima panaikinti tos lenteles - "tam, kad butu rodomi visi sio tinklalapio elementai" .... erzina biski biggrin.gif biggrin.gif smile.gif bet siaip - super!
Atsakyti
patarimas naudojantis SM atjungt visas virusines nevikes todėl kad pažistu žmoniu kurie čia baisiu virusu pagavo, ta prasme kažkas nuorodą buvo idejas su juo, tai kad....
Atsakyti
man tai daznai neatidaro paveiksliuku, jie net neuzsikrauna, tik kryziukus rodo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(oredizzy @ 2008 04 12, 12:40)
man tai daznai neatidaro paveiksliuku, jie net neuzsikrauna, tik kryziukus rodo blink.gif

Jei rodo kryžiukus,tai reiškia,kad šitie paveiksliukai nėra vieši ir dėl to jų nerodo tongue.gif
Atsakyti