Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių lopšeliai-darželiai

Norėčiau savo mažylį vesti į darželį nuo vienerių metų. Gal žinote kokį nors lopšelį darželį Šiauliuose, į kurį priima tokius mažus vaikus. Bandėme kreiptis į tris darželius, bet ten anksčiau 1,5 metų nepriima.
Atsakyti
maniskis ežerelyje ežero g. nuo 1m ir 2 men į iki 3 metu misria grupe papuole bet mes mokejom jau ant puodo daryt ir patys valgyti, kitaip nebutu prieme...ir drauges merga tokio amziaus i lopsi prieme, bet irgi jau per dovaneles pateko...rinkis toki darzeli gal jis kur toliau nuo namu, bet jame daugiau laisvu vietu ir jei jau vaikstantis lelius itaisysi biggrin.gif
Atsakyti
Mus priėmė nuo 1,3m, netoli to darželio Ežero gatvėje smile.gif
Atsakyti
Mes savo berną buvo užrašę į darželį "Pušelė", netoli "Vijolių" mokyklos. Jam tada buvo 1.5, tai priėmė iš karto, nors tikrai žinau, kad priima vaikus nuo 1 metų. Aišku gal tokiems reikalavimas būtų, kad vaikščiotų, to tai jau nesiaiškinau(neaktualu buvo) biggrin.gif Tačiau tos minties atsisakėme, nes: anyta sutiko prižiūrėti vaiką(tiesiog primygtinai reikalavo biggrin.gif ), darželis labai toli nuo namų, gaila buvo vaiko.Aš ten kai nuvažiavau apsižiūrėjimui, tai blauna mažiulėliai, apsisnarglėję, auklėtoja mane norėjo palydėti, tai apsivyniojo kokie 5 apie kojas, neišleido. Šiaip labai patiko ir auklėtoja, ir šeimininkėlė. Be to, man to darželio lopšelinę grupę rekomendavo viena draugė, ji savo mažių nuo 1.2m vedė.
Kiek man žinoma, į bet kurį darželį galima(susitarus žinoma), vaiką atiduoti nuo pusantrų metų.
Atsakyti
Sveikos mamytes - siaulietes,as tai savo kudikelli nuo pusantru metu vedu i l.d. ,,Dainele" ir jis toje maziuku grupeje pats maziausias. Ir man atrodo, kad mazesniu jau nelabai kur priima. nors gal...Bet kai atejom i darzely, tai nadarem ant puodo, patys nevalgem, gerem is buteliuko ir nieko, prieme. O dabar jau darom viska thumbup.gif
Atsakyti
Gal ka gera-bloga girdejot apie darzeli "Azuoliukas"? Jis yra centre salia viesbucio "Turne". Mes esam uzsirase i Ezereli, bet nusprendziau, kad jis man labai nepakeliui ryte i darba...
Atsakyti
QUOTE(dzinka @ 2005 01 25, 14:28)
Gal ka gera-bloga girdejot apie darzeli "Azuoliukas"? Jis yra centre salia viesbucio "Turne". Mes esam uzsirase i Ezereli, bet nusprendziau, kad jis man labai nepakeliui ryte i darba...


As esu girdejusi apie "Azuoliuka". Ten dirbo mano pazistama vasaros laiku, tai sake, kad nieko gero. Vaikai zaislu turi mazai, o ir paziurejus i aplinka lauke, kur nera praktiskai ne vienos normalios supynes, viska pasako apie darzeli. O kaip zinia darzelis vaikui daug ka duoda. Patarciau pabandyti i "Berzeli". Jis uz autobusu stoties. Labai puikus, o ir aukletojai kiek zinau labai geri. Mano drauge i ji ka tik pradejo vesti savo leliu. O pries tai vede i "Saulute" ezero gatvej. Ner ne ka lyginti. "Berzely" ir vaikas patenkintas, ir tevai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurencijal: 20 vasario 2005 - 13:45
Gal galite pasakyti, ar yra kokie darželiai centre, kurnors netoli Dvaro gatvės. Norėčiau, kad būtų netoli darbo ax.gif
Ir prieš kiek laiko užsirašyti į darželį?
Atsakyti
ilga ta dvaro gatve...vienas cvirkos gatveje pasikeles darzelis yra salia autobusu stoties, pavadinimo nzn, bet ten sunku pakliuti, "gluosnis" -nelabai kokios reputacijos, aukletojos apkiautusios. Azuoliukas prie turne- jau kazkas rase koks, mes lankom "ezereli" man darbas centre tai kaip ir imanoma sulakstyti.Ten lyg ir vietu yra ir vasara dirbs, bet ziurint i kokia grupe paklius pas kokia aukletoja- nors ten lyg ir viskas OK...
Atsakyti
QUOTE(Kalinka @ 2005 03 16, 14:17)
ilga ta dvaro gatve...vienas cvirkos gatveje pasikeles darzelis yra salia autobusu stoties, pavadinimo nzn, bet ten sunku pakliuti, "gluosnis" -nelabai kokios reputacijos, aukletojos apkiautusios. Azuoliukas prie turne- jau kazkas rase koks, mes lankom "ezereli" man darbas centre tai kaip ir imanoma sulakstyti.Ten lyg ir vietu yra ir vasara dirbs, bet ziurint i kokia grupe paklius pas kokia aukletoja- nors ten lyg ir viskas OK...



Aciu. Tikriausiai reiks mums i ezereli uzsukti. Dabar gyvename visai salia to darzelio, bet neaisku, kiek cia gyvensim, bet atrodo neturesim per daug is ko rinktis.
Atsakyti
Oi mamytes, o gal kas nors veda savo atzaleles i darzeli, esanti Spindulio g.? mirksiukas.gif
Atsakyti
Nors dauguma sako, kad reikia užrašyti į darželį tik gimus-aš "stropi" mama tai padariau tik po 1-ojo gimtadienio. Klausiu, kada gi prieis eilė ir galėsiu atvesti vaikutį. Sako - nors ir rytoj. Tačiau kai susiruošėm ateiti, pasitikrinom sveikatą ir kt., ėmė atkalbinėti, kad permaža, verks sirgs ir t.t. Nors tuo metu būtų buvę 1 m. 11 mėn, sauskelnių nebereikėjo visai, gana suprantamai kalbėjo, valgė pati ...Supratau, kad vedėja labai norėjo... O kai rudenį supykusi neatvedžiau - pati paskambino, kaip lakštingala čiulbėjo. Vadinasi visai nesvarbu, koks vaikučio amžius ir ką sugeba ( reketas paplitęs visur). cry.gif
Atsakyti