Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių lopšeliai-darželiai

Aš saviškę nuo 1,4m išvedžiau į "Voveraitę", Saulės take, Lieporių rajone. Priima nuo 1,2m, aukėtoja thumbup.gif 4u.gif , eina noriai, tik, aišku sergam, bet visi tą "košę" pereina ankščiau ar vėliau unsure.gif
Nepamenu kuri rašėt apie "gluosnį" - darželis atrodo toks nelabai... bet auklėtojos tikrai thumbup.gif , aš savo dičkę ten tik vieną dieną vedžiau - taip jau gavosi, bet mano buvusi šefė ir jos sesuo tik tą darželį renkasi smile.gif
TIKRAI niekam nerekomenduočiau vesti į "Kūlverstuką" buvęs rusų darželis, tvarka kaip ofise ir šiaip veee schmoll.gif , mums ten žiauriai nepatiko, o ir kiti, kas ten veda, skundžiasi g.gif
Jei kam patogu labai fainos auklėtojos ir pati tvarka, bent jau man, "Varpely", Akštabalio rajone, nors pats rajonas tai kaip ir "prestižinis" wink.gif

O kai dėl reketo, tai mums buvo situacija su "Kūlverstuku", paskambinau prieš rugsėjį, sako - neee, niekaip - vietų nėr, be to, jūsų eilė nepriėjo, tuomet į "Varpelį" išėjom, po pusmečio jau nebeskambinau, o nuėjau į tą nelemtą "Kūlverstuką", tai vedėja užgiedojo: "Reikėjo ATEITI rugsėjį, o ne paskambinti"(ir ką nors atsinešti mad.gif ). Va taip va mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajuss: 24 balandžio 2005 - 09:52
Dar galiu gražiu žodžiu paminėti Šiauliuose "Žiogelį","Dainelę","Eglutę"(gal ir daugiau reiktų,bet kitur neteko lankytis.O dėl "Kūlverstuko" tai pritariu.Teko girdėti,kad ir auklėtojoms ten nelabai saldu dirbti.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2005 04 24, 14:13)
Dar galiu gražiu žodžiu paminėti Šiauliuose "Žiogelį","Dainelę","Eglutę"(gal ir daugiau reiktų,bet kitur neteko lankytis.O dėl "Kūlverstuko" tai pritariu.Teko girdėti,kad ir auklėtojoms ten nelabai saldu dirbti.


Na mes einam į lopšelį-darželį ,,Dainelė", tai tikrai negaliu skųstis. Kiekvieną dieną vaikai užsiima kokia nors veikla, o vakare tėveliai gali pamatyti tos veiklos rezultatus - kokį piešinuką ar ką nors iš plastelino. Ir auklėtojos labai fainos, ir ten vis dar šildo, nors visur kitur jau ledaunė tongue.gif .
O vasarą, kadangi mūsų darželis nedirbs, turėsim progą ir ,,Žiogely" apsilankyti...
Atsakyti
QUOTE(mamux02 @ 2005 04 25, 10:37)
O vasarą, kadangi mūsų darželis nedirbs, turėsim progą ir ,,Žiogely" apsilankyti...


Gerai,kad turėsit progą,bet nepamirškit,kad vasarą gali būti viskas kiek kitaip.
Visų pirmą vasarą dirbantys darželiai yra lyg "kokteilis":sueina viso rajono uždarytų darželių vaikiukai,taip pat auklėtojos ir jų padėjėjos dažniausiai būna "nevietinės"-vietinio personalo dauguma eina atostogauti.Nesakau jokiu būdu,kad tai blogai,tik noriu pasakyti ,kad apie darželį būtų sunku spręsti iš lankymosi jame vasarą.
"Žiogelis " turi fainą baseiną,tik nežinau ar jis vasarą nebus uždarytas (kokiam remontui pavyzdžiui ar šiaip).
Mamytės,jei tik turit galimybę pasišnekinti kokių senelių pagalbos,tai būtinai duokit vaikams atostogų !!! Juk darželis vaikams tas pats kas darbas mums.

Tai vistik ar pasakys kas nors man dėl tos mokyklos(žr.aukščiau)?
Atsakyti
[ Patarciau pabandyti i "Berzeli". Jis uz autobusu stoties. Labai puikus, o ir aukletojai kiek zinau labai geri. Mano drauge i ji ka tik pradejo vesti savo leliu. O pries tai vede i "Saulute" ezero gatvej. Ner ne ka lyginti. "Berzely" ir vaikas patenkintas, ir tevai. smile.gif


Labai patarčiau būti atsargioms ir atidžioms dėl "Berželio".Dėl viso pikto,kad paklausius patarimo,netektų nusivilti.Puiku,kad tam mažyliui patiko ir auklėtojos geros,ale viskas tai priklauso nuo vedėjos(artisčių artistė)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 25 balandžio 2005 - 10:15
Kaip blogai, kai yra šlykščių dabuotojų blink.gif darželiuose, o darželis mums - šalia namų (Žirniukas) ir taip nesinorėtų eiti kur nors kitur. Šį rudenį didžiąjai bus beveik 3 metai. Pagal visas rekomendacijas - pats tinkamiausias amžius "ištrūkti" iš namų. Nors namuose užsisėdėjome visai nenorom schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ajuss @ 2005 04 24, 09:46)
Aš saviškę nuo 1,4m išvedžiau į "Voveraitę", Saulės take, Lieporių rajone. Priima nuo 1,2m, aukėtoja thumbup.gif  4u.gif , eina noriai, tik, aišku sergam, bet visi tą "košę" pereina ankščiau ar vėliau unsure.gif
Nepamenu kuri rašėt apie "gluosnį" - darželis atrodo toks nelabai... bet auklėtojos tikrai thumbup.gif , aš savo dičkę ten tik vieną dieną vedžiau - taip jau gavosi, bet mano buvusi šefė ir jos sesuo tik tą darželį renkasi smile.gif
TIKRAI niekam nerekomenduočiau vesti į "Kūlverstuką" buvęs rusų darželis, tvarka kaip ofise ir šiaip veee schmoll.gif , mums ten žiauriai nepatiko, o ir kiti, kas ten veda, skundžiasi g.gif
Jei kam patogu labai fainos auklėtojos ir pati tvarka, bent jau man, "Varpely", Akštabalio rajone, nors pats rajonas tai kaip ir "prestižinis" wink.gif

O kai dėl reketo, tai mums buvo situacija su "Kūlverstuku", paskambinau prieš rugsėjį, sako - neee, niekaip - vietų nėr, be to, jūsų eilė nepriėjo, tuomet į "Varpelį" išėjom, po pusmečio jau nebeskambinau, o nuėjau į tą nelemtą "Kūlverstuką", tai vedėja užgiedojo: "Reikėjo ATEITI rugsėjį, o ne paskambinti"(ir ką nors atsinešti mad.gif ). Va taip va  mirksiukas.gif



Aš irgi galiu parekomenduoti Voveraitę, mes kartu su Ajuss Evute lankom. Labai faina auklėtoja ir maitina, ir sauskelnes pakeičia. Va ir ketvirtadienį koncertą mažiai surengs mamytės dienos proga biggrin.gif
Ir kyšio nereikėjo, nors užuominos šiokos tokios buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=edinka,2005 04 26, 08:11]
Kaip blogai, kai yra šlykščių dabuotojų blink.gif darželiuose, o darželis mums - šalia namų (Žirniukas) ir taip nesinorėtų eiti kur nors kitur
.






Nepergyvenkit jūs dėl tos vedėjos(aš supratau,kad tai ji tas "šlykštus darbuotojas"), "Žirniukas" šaunus darželis,o ypač,kad arti namų.

Nueisit kitur,ten irgi susidursit su panašiais klausimais ir pasiūlymais,tai nejaugi taip iš visur ir bėgsit supykę?Kantrybės bendraujant su vedėja ir pasieksit ko reikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 27 balandžio 2005 - 13:10
Gal kas nors žinote ką nors apie Avižonio regos centro lopšelį - darželį? Ketinu vaiką ten leisti, nes nėra visiškai gerai su akytėmis, todėl būtų labai įdomu sužinoti kaip ten sąlygos vaikiukams.
Atsakyti
QUOTE(skraja @ 2005 04 28, 11:56)
Gal kas nors žinote ką nors apie Avižonio regos centro lopšelį - darželį? Ketinu vaiką ten leisti, nes nėra visiškai gerai su akytėmis, todėl būtų labai įdomu sužinoti kaip ten sąlygos vaikiukams.

Mano giminaičiai vedė savo berniuką į darželį, skirta regos sutrikimų turintiems vaikams g.gif , tai turbūt tas pats. Šiaip atsiliepimai patys geriausi: grupėje mažai vaikų(rodos tik 8, kai normaliame darželyje 21), užsiėmimai vyksta individualiai, labai gerai maitina. Tai jeigu tas pats darželis, tai galite drąsiai ten keliauti 4u.gif .
Atsakyti
Joo, ir aš girdėjau gerų atsiliepimų apie tą daržą ax.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos, Šiaulių mamytės!
Apie Šiaulių darželius žinau labai nemažai.Pirmiausia dėl Avižonio-tikrai geras darželis,nei vieno nusivylusio vaiko,nei vienos nusivylusios mamytės.Kolektyvas labai šiltas. "Gluosnyje" labai pasipūtusi vedėja ir auklėtojos "pastatytos" į vietą.O kaip žinia-kokia vedėja,toks ir kolektyvas,koks kolektyvas,tokia ir atmosfera.Apie "Berželį" buvo pasakyta tiesa,bet metodininkė dar artistiškesnė už vedėja. O su "Kūlverstuku" turiu ypatingą pažintį-neveskit ten vaikų. "Ąžuoliuke" nėra tvarkos.Ypač pietų miego metu.Vaikai paliekami vieni,o kur auklėtojos neaišku. Labai neblogas "Ežerėlis",taip pat "Trys nykštukai" pietiniame truputį toliau už "Tomo"kavinę.
Tai tiek.Sėkmės, mamytės!
Atsakyti