Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių lopšeliai-darželiai

Nagi žiūriu visų tokie mažuliukai, vos 1,5 ar 2 metukų lanko arba ruošiasi lankyti darželius. Kaip jau rašiau maniškės beveik 2 metų nepriėmė. Šiandien užrašiau mažiukę į eilę ir parašiau (tik tarp kitko) kad norėsim lankyti kai bus 1,7 m, t.y. nuo kitų metų rugsėjo, tai vėl taip atkalbinėjo... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2005 05 09, 17:50)
Nagi žiūriu visų tokie mažuliukai, vos 1,5 ar 2 metukų lanko arba ruošiasi lankyti darželius. Kaip jau rašiau maniškės beveik 2 metų nepriėmė. Šiandien užrašiau mažiukę į eilę ir parašiau (tik tarp kitko) kad norėsim lankyti kai bus 1,7 m, t.y. nuo kitų metų rugsėjo, tai vėl taip atkalbinėjo... schmoll.gif


Neimk į galvą, Edinka smile.gif Mano Arnas nuo 1,8 m. pradėjo eit į darželį. Nemokėjo nieko - nei valgyt, nei kalbėt, darė į pampersus. Praėjo pora mėnesių - viską jau darė pats. Tiesa, pradžioj ašarų buvo daug ir ligų buvo, bet dabar viskas susitvarkė ir tikrai negalvoju, kad labai per anksti leidau. Vaikui darželis tik į naudą mirksiukas.gif
Atsakyti
mamytės au-au-uuuuuu
taip kaip gi darželis spindulio gatvėje g.gif
dėja, aš jo pavadinimo nežinau, gal kas jau ir minėjot jį?
Atsakyti
[sveikutes.tik manau as atvirksciai,''azuoliukas''saunus maziukas darziukas,nors ir supyniu nera.tai tik parodo,kad darzelis turi prasta finansine baze,bet uz tat aukletojos saunios,jos ras laiko ir asara maziui nubraukt ir nosi ispust.na o apie''Berzeli''esu labai prastos nuomones,kad tevams gerai,tikiu nes viskas daroma demonstratyviai,o ir vaikams manau gerai tik tiems kuriu teveliu pinigines storesnes.nors sutvarkytas jis is ties puikiai,bet juk grazus daiktai nedaro ten dirbanciu zmoniu doresniais ar geresniais. g.gif
Atsakyti
verysad.gif Is tiesu atejo tokie laikai,kad i vaiku darzeli lyg i universiteta,visur pinigai.Jei gerai pagalvoji nera geru ar blogu darzeliu,yra tik aukletoja kuri sutaria arba ne su jusu vaiku.Ir dar,galit juoktis galit ne,bet kiekvienas padorus darzelis po virtuves langais turi zvilganti,riebu katina.tai zenklas,kad maistas skanus o ir porcijos nenumazintos.Jei aukletoja jums sypsosi tikra sypsena,o jusu mazius netiketai jums paciai isikimba jai i ranka,vadinas jus cia pataiket ir visai nesvarbu ar tas darzelis kam nors patiko.Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pypsas @ 2005 05 17, 19:13)
verysad.gif Is tiesu atejo tokie laikai,kad i vaiku darzeli lyg i universiteta,visur pinigai.Jei gerai pagalvoji nera geru ar blogu darzeliu,yra tik aukletoja kuri sutaria arba ne su jusu vaiku.Ir dar,galit juoktis galit ne,bet kiekvienas padorus darzelis po virtuves langais turi zvilganti,riebu katina.tai zenklas,kad maistas skanus o ir porcijos nenumazintos.Jei aukletoja jums sypsosi tikra sypsena,o jusu mazius netiketai jums paciai isikimba jai i ranka,vadinas jus cia pataiket ir visai nesvarbu ar tas darzelis kam nors patiko.Sekmes! 4u.gif

Tikra tiesa thumbup.gif
Svarbu, kad vaikas jame gerai jaustusi thumbup.gif
O suage jau kaip nors suras bendrą kalbą, jug tam jie ir suagę. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2005 05 10, 11:30)
mamytės au-au-uuuuuu
taip kaip gi darželis spindulio gatvėje g.gif
dėja, aš jo pavadinimo nežinau, gal kas jau ir minėjot jį?

na apie tą darželį žinau tik šiek tiek. Į jį vedė kaimynai savo sūnų tai kiek žinau liko patenkinti ir nusiskundimų neturėjo.....na čia bendrais bruožais tik blush2.gif
Atsakyti
Labai negera grupe "Pupu pedo" darzelio Eziuku grupe. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(canim @ 2005 06 30, 15:43)
Labai negera grupe "Pupu pedo" darzelio Eziuku grupe.  cry.gif


O kur tas Pupu - ******??? Kas nutiko, kad raudi g.gif Papasakok plačiau, kad kiti žinotų g.gif
Atsakyti
Pietiniam rajone. Siaubinga seimininkele. Ilga istorija.Tiesiog nuosirdziai patariu ten nepakliuti.Kas kad mamos skundziasi, bet ji vistiek ten dirba.
Atsakyti
As savo kleckiu vesiu kai jam bus 1 metai ir 10 men.Zadu vesti i darzeli prie senuju kapiniu.Nes man arciausiai, arba i "Zilviti", nes jis man prie darbo.
Atsakyti
sveikos mamytes,

mes dar labai mažiukai (4,5 mėn.), bet jau galvojame apie darzeli. Taip norisi savo angeliukui isrinkti geriausia varianta. Tiek daug atsiliepimu, bet vieningos nuomones nelabai aptikau. sad.gif Tai kuris gi geriausias? g.gif Gal galetu kas nors parasyti apie privačius darželius Šiauliuose? Kiek jie kainuoja ir pan. unsure.gif
Atsakyti