Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų dažymas

Antakius ir as dazau, ir dazniau nei pora kart per menesi, bet antakiams tik to ir tereikia - spalvos, o blakstienos, man norisi, kad butu ir tankios, ir riestos, ir storos, ir t.t. Zodziu, kas negime su tokiom, tas gelbeja geri tusai biggrin.gif O chemini bdazyma blakstienoms sutikciau darytis tik turedama idealias, bet sviesias blakstienas tongue.gif
Atsakyti
Niekada nedazau chemiskai blakstienu schmoll.gif nematau prasmes, nes blakstienos ir taip pakankamai juodos, o pailginimui yra tusas wink.gif
Atsakyti
As tai turiu juodas blakstienas ir juodus antakius, tai jei antakius nudazyciau buciau kaip Breznevas lotuliukas.gif nors kartais kyla noras blakstienas padazyti....bet bijau, kad akis griaus....
Atsakyti
Na jei blakstienos ir antakiai tamsoki tai ner prasmes ju dazyt, cia iseitis toms, kuriu blakstienos antakiai sviesus, ypac jei plaukai tamsesni. tada atrodai kaip pele is miltu be blakstienu. jokio akiu remo. smile.gif
Dazu irgi visokiu buna, atsitinka, kad nesimato rezultato jokio dazai ar ne. nepamenu kokius anksciau naudojo mano manikiurininke bet budavo super, ypac vasara, kai dazytis apskritai nelabai norisi. zinoma, efektingesniam blakstienu pabrezimui tinka tik tusas, naturalios chemiskai dazytos blakstienos to neatstos.
Minusas, kad peroksidas, su kuriuo maisomi dazai pasviesina naturalius pigmentus ir kai dazai nusiplauna, lieka sviesus plaukeliai. taip kad tamsiaantakems ir tamsiablakstienems nerekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(Arnika @ 2004 12 13, 18:04)
Svarbiausia nueit į normalią kirpyklą, ne į kokią senovišką, kur prasti dažai ir graužia akis. Dar Kaune yra tokių vietų.

o tai kur Kaune tos normalios? g.gif

O aš vis noriu antakius nusidažyti. Kadangi aš esu ryža, tai man juodi antakiai tikrai ne schmoll.gif Nu norėčiau kokių rusvų. Ar taip būna?
ir kiek beje kainuoja?
Atsakyti
man irgi buvo įdomu išbandyti šią procedūrą ir nesirūpint blakstienų dažymu kasryt.Tačiau mano anyta(aišku tas buvo prieš "n" metų)ankstyvoj jausnystėj dažnai dažydavosi blakstienas chemiškai ir dabar gali "pasigirt" suplonėjusiomis,sutrumpėjusiomis ir išretėjusiomis,žodžiu,prekinę išvaizdą praradusiomis blakstienomis.
Kai kirpykloje pas kosmetologę laukiau savo eilės,vienai moterei dažė blakstienas.Tad mačiau ją prieš ir po procedūros. Na,nežinau,bet skirtumas gal ir yra,tačiau nieko įspūdingo.Gerai,jei blakstienos yra kiek šviesesnės,tai nudažius jos patamsėja ir matosi efektas,tačiau mano blakstienos juodutėlės,tai nesitikėčiau stebuklo.Dar vienas dalykas,ko manau ši procedūra tikrai neduoda,nors neesu tuo įsitikinusi,tai blakstienų pastorinimas,ilginimas ir užrietimas.Aišku,užriest galima kasryt su žnyplėmis,bet po to man visuomet norisi jas ir pastorint....

Matyt priėjau išvadą,jog ir toliau teks keltis rytais ankstėliau ir brūkštelt blakstienas tušu mirksiukas.gif
Atsakyti
Esu daziusi chemiskai pora kartu. Kadangi mano blakstienos sviesokos, tai norejosi pabandyti. Niu ka, patamsino, paryskino ir tiek. Bet pastebejau, kad gana greitai nusiplauna. Jokio grauzimo ar kito diskomforto nejauciau.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 02 06, 12:59)
Esu daziusi chemiskai pora kartu. Kadangi mano blakstienos sviesokos, tai norejosi pabandyti. Niu ka, patamsino, paryskino ir tiek. Bet pastebejau, kad gana greitai nusiplauna. Jokio grauzimo ar kito diskomforto nejauciau.



Bet ar efektas toks pat,kaip pasidažius tušu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laiminga_mamyte @ 2006 02 06, 16:10)
Bet ar efektas toks pat,kaip pasidažius tušu? rolleyes.gif

Tikrai tikrai ne tongue.gif Blakstienos po nudazymo tik tampa juodesnes kazkiek (manosios ne itin tamsios, bet ir nesviesios, tai rezultatas ciut matesi). Bet siaip kad ir blakstienas buvo chemiskai padazytos, vistiek kasdien daziausi tusu, nes jos ne kiek nepanasios kaip i tusu padazytas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2006 02 09, 20:37)
Tikrai tikrai ne  tongue.gif Blakstienos po nudazymo tik tampa juodesnes kazkiek (manosios ne itin tamsios, bet ir nesviesios, tai rezultatas ciut matesi). Bet siaip kad ir blakstienas buvo chemiskai padazytos, vistiek kasdien daziausi tusu, nes jos ne kiek nepanasios kaip i tusu padazytas  doh.gif


va ir aš taip galvojau,nors ir nesidažiau chemiškai niekad. Vadinas tokia procedūra visai be reikalo,jei po to vis tiek blakstienas kasdien tušu dažyt reik doh.gif
Atsakyti
As irgi jau pora metu dazau blakstienas chemiskai ir manau, kad tai labai puikus dalykas thumbup.gif mano plaukai sviesus, o blakstienos nei sviesios, nei ryzos, tai kai padazo is karto matosi puikus efektas bigsmile.gif kadangi jos ilgos, veslios ir riestos, tai tuso nebereikia cool.gif
Atsakyti
Blakstienu nedazau nes karta kai dazydavau patekdavo i akis ir grauzdavo paskui raudonos akys ir persti tai atsisakiau o antakius padazau karta i menesi .man kazkaip tusas prie sirdies blakstienom nes norisi kad butu ilgesnes ir riestos.Dazyciau chemiskai bet nenoriu kankint akyciu todel atsisakiau dazyt unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti