Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

Ačiū Ingulbuncius, ačiū, nuotraukytės jau įdėtos:)
Atsakyti
gavosi ir man!   ;D  ;D  ;D
ACIU Viksreliui!  :D
Atsakyti
O kodel pas mane photoshope nera ''save for web"?
Atsakyti
Siaip ne taip pavyko susikurti svetaine, bet nuotraukos kazkodel gavosi nedidukes:( Pagelbekit, kaip jas padidinti?
Atsakyti
O as nesuprantu kur ten svetaineje MAMOS KAVA tas nuotraukas prikabinti8 ??? Na nezinau, bet suomiu ar dar velniai zino kokia kalba padaryta ta svetaine, kad nieko negaliu suprasti? :-/ :-/
Atsakyti
QUOTE
O as nesuprantu kur ten svetaineje MAMOS KAVA tas nuotraukas prikabinti8 ??? Na nezinau, bet suomiu ar dar velniai zino kokia kalba padaryta ta svetaine, kad nieko negaliu suprasti? :-/ :-/


Mamusiukai, pirmiausiai toje svetaineje reikia prisiregistruoti. Ten virsuje rasi Sign in, prisiregistruok, tada leis ideti nuotraukeles  ;)
Atsakyti
Nerandu jokiu Sing in  [smiley=lens.gif] [smiley=ne.gif] [smiley=smiley4.gif] [smiley=smiley4.gif]
Atsakyti
Mamusiuk ,ne tau vienai nepavyksta ci anuotrauku ideti,pas mane svediskai prirasyta ir niekaip negaliu as ju ideti.Ir dar kodel as nematau tu nuotrauku kurios yra forume?
Atsakyti
gal kas zino kaip fotoshope nuimt raudonas akis??

Atsakyti
Gal galetu kas nors paaiskinti, kaip ideti nuotraukeles, kad butu didesnes, o kai is mamos kavos, gaunasi tokios miniatiurines, norint didesnes paziureti, reikia nuorodas deliot. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (traliabum @ 2003 12 19, 11:22)
gal kas zino kaip fotoshope nuimt raudonas akis??

Man irgi aktualu huh.gif.. Arba su Paint Shop Pro (8) unsure.gif? Pastarajame, virsum piesinio lango yra uzrasas Enhance Photo.. Ten galima pasirinkt kad kazkaip akis pakeist, bet svarbiausia, kad as butent ir nezinau kaip sad.gif ..
Atsakyti
QUOTE (Sesilija @ 2003 12 19, 11:49)
Gal galetu kas nors paaiskinti, kaip ideti nuotraukeles, kad butu didesnes, o kai is mamos kavos, gaunasi tokios miniatiurines, norint didesnes paziureti, reikia nuorodas deliot. sad.gif

Man rodos, is ten didesniu ir neidesi unsure.gif.. As talpinu is www.banga.lt , ten gali pasirinkti is keliu dydziu, ir uzsislaptinti, kad niekas is ten tavo nuotrauku nematytu (jei desi i dienorasti) wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 19 gruodžio 2003 - 14:17