Įkraunama...
Įkraunama...

Kontaktiniai lęšiai

QUOTE(katalike @ 2008 07 16, 10:59)
Del tu baziniu kreiviu. man nustatyta 8.6, nesioju night&day, bet jausmas, kad pro ruka su viena akim matau, reikia pamirkseti, kad susinormalizuotu,


Pas mane irgi 8,6.. ax.gif kai nešiojau night&day tai pastoviai tas "rūkas" ant kažkurios akies būdavo doh.gif galvojau, kad čia nieko nepakeisi, bet pradėjus nešiot Oasys nei kart taip nebebuvo ax.gif

Man galit sakyt ką norit, tačiau iš savo patirties tikrai žinau, kad focus night&day yra daug storesni ir mažiau praleidžia deguonį schmoll.gif nebent jie per metus smarkiai pasikeitė, bet kažkaip abejoju ax.gif
Atsakyti
Pas mane irgi 8,6 nustatyta, bet Oasys man kazkodel dave 8,4 blink.gif Man paaiskino, kad taip turi buti, ar jie nusikalbejo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2008 07 17, 18:24)
Pas mane irgi 8,6 nustatyta, bet Oasys man kazkodel dave 8,4 blink.gif Man paaiskino, kad taip turi buti, ar jie nusikalbejo? g.gif

gal jie zino, kad tie oasys 'padidinti'? cia kaip su drabuziais - kas vienoj parduotuvej 36, kitoj gali buti 38... bet as ta pati ir apie night&day girdejau, kad jei zmogui reik 8.6, tai situos jam siulo 8.4 g.gif tiksliau ne girdejau, o cia viena mergina rase smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2008 07 16, 12:28)
pas mane 8.4 bet su priespaskutinem linzem ant vienos akies buvo tokie pat bajeriai - sunkiai prilimpa, slankiojasi rukas ir tt, galvojau gal per didele, dabar nusipirkau identiskas linzes su tom paciom kreivem, ir viskas liuks neliko jokiu nesamoniu, sakyciau brokas, bet zinau kad kiekviena linze gamykloje yra patikrinama



QUOTE(Lūšis @ 2008 07 17, 16:16)
Pas mane irgi 8,6.. ax.gif kai nešiojau night&day tai pastoviai tas "rūkas" ant kažkurios akies būdavo  doh.gif galvojau, kad čia nieko nepakeisi, bet pradėjus nešiot Oasys nei kart taip nebebuvo  ax.gif

Man galit sakyt ką norit, tačiau iš savo patirties tikrai žinau, kad focus night&day yra daug storesni ir mažiau praleidžia deguonį  schmoll.gif nebent jie per metus smarkiai pasikeitė, bet kažkaip abejoju  ax.gif


as bandysiu kitasyk Precision UV. nors jie trumpesniam laikui (lietuviskuose psl meluoja, ypac optometrijos - tipo, kad jie 3 men doh.gif , kai jie realiai yra skirti 2sav, ciba vision psl net raso. bet man sake, kas nesioja, kad jie ilgiau istempia realiai) ~ 5 sav. jie daug maziau apsinesa drumzlemis (night&day man ziauriai apsinesa), o precision uv svarut svaruteliai. ir siaip skirti jautrioms akims. kam netinka night&day ir pan., tai siulo precision uv g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 17 liepos 2008 - 17:56
Va aš ir prieš savaitėlę įsigyjau lešius, pirmą kartą. Man išsamiai paaiškino informavo, parodė kaip įsidėti, nu patį pirmąjį kartelį kai dėjausi KL tai net mintis buvo velniop kam pradėjau biggrin.gif bet nieko reiki tik įgusti.
Gal prieš 2 denelės buvau įsidėjusi KL, vakare susiruošiau išsiimti, vienos akytės lengvai išėmiau, bet kitos vos vos jau norėjau važiuot į optiką, es buvau persigndus blink.gif . Lešiukas net nejudėjo kiek bedrėkinčiau ir net akyte pradėjo skaudėt, bet šeip taip išėmiau. Po to 2 dienas net nesidėja, nes skaudėjo akytę verysad.gif Ką aš blogai padariau? gal galite kas patarti kurios daugiau patirties turi ax.gif Net dabar baisu ir vėl dėtis schmoll.gif
Papildyta:
Optikos darbuotoja patarė rinktis populariausius KL, labai jau išgyrė. "Acuvue Oasys BC"
Atsakyti
QUOTE(Laurea* @ 2008 07 26, 12:20)

Gal prieš 2 denelės buvau įsidėjusi KL, vakare  susiruošiau išsiimti, vienos akytės lengvai išėmiau, bet kitos vos vos jau norėjau važiuot į optiką, es buvau persigndus blink.gif . Lešiukas net nejudėjo kiek bedrėkinčiau ir net akyte pradėjo skaudėt, bet šeip taip išėmiau. Po to 2 dienas net nesidėja, nes skaudėjo akytę verysad.gif  Ką aš blogai padariau? gal galite kas patarti kurios daugiau patirties turi ax.gif  Net dabar baisu ir vėl dėtis schmoll.gif



Prisimenu savo pradzia. Pirma karta valant linze suplesiau doh.gif Isideti ir issimti trukdavo kokie 10-15min. Viena karta linze nusigrudo uz voko, vos iskrapsciau bigsmile.gif Bet gana greit igudau ir dabar viskas labai paprasta smile.gif Issimti bus lengviau jei gerai suimsi linze o kita ranka prilaikysi voka kad neuzsimerktum..PAtikek cia tik laikini sunkumai. Kantrybes ir sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 07 27, 00:57)
Prisimenu savo pradzia. Pirma karta valant linze suplesiau doh.gif  Isideti ir issimti trukdavo kokie 10-15min. Viena karta linze nusigrudo uz voko, vos iskrapsciau bigsmile.gif  Bet gana greit igudau ir dabar viskas labai paprasta smile.gif  Issimti bus lengviau jei gerai suimsi linze o kita ranka prilaikysi voka kad neuzsimerktum..PAtikek cia tik laikini sunkumai. Kantrybes ir sekmes 4u.gif



4u.gif Dėkui už palaikymą, tikiuosi greit įgusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 07 27, 00:57)
Prisimenu savo pradzia. Pirma karta valant linze suplesiau doh.gif  Isideti ir issimti trukdavo kokie 10-15min. Viena karta linze nusigrudo uz voko, vos iskrapsciau bigsmile.gif  Bet gana greit igudau ir dabar viskas labai paprasta smile.gif  Issimti bus lengviau jei gerai suimsi linze o kita ranka prilaikysi voka kad neuzsimerktum..PAtikek cia tik laikini sunkumai. Kantrybes ir sekmes 4u.gif


Vat ir man panasiai buvo, bet dabar jau viskas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurea* @ 2008 07 27, 09:45)
4u.gif  Dėkui už palaikymą, tikiuosi greit įgusiu  mirksiukas.gif

man sunkiai sekesi isimti tik pirma karta. irgi uzvaziavo kazkur po voku... ir vien tik todel, kad bijojau labiau sugriebt, paspaust ir pan. nereikia bijoti. su viena ranka laikai vokus, su kitos smiliumi prispaudi prie tos vietos, kiur lesis, ir neatleisdama vaziuoji iki isorinio voko kampo. kai tik bijai smarkiau prispaust arba nelaiku atpalaiduoji pirsta, tai ir atrodo, kad ji ten 'prilipusi' biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 27 liepos 2008 - 12:40
Saunu,kad radau jusu pasisakymus,mat jau 3 pora lesiu perku,o vis jie man netinka g.gif po keliu val nesiojimo atrodo,kad akis spaudzia,traukia,ima sauseti. Pirkau net nepamenu kokius,po 20 lt,speju,kad nieko gero is ju ir nereikia noreti,storoki,sake hidrogeliniai....O tie oasys-silikoniniai?galima ir nakti su jais buti? Beje,ar jauciate lesi akyje?Tiesiog idomu,gal taip neturi buti,nes as jauciu...
Atsakyti
QUOTE(Egliukass @ 2008 07 28, 10:38)
Saunu,kad radau jusu pasisakymus,mat jau 3 pora lesiu perku,o vis jie man netinka g.gif po keliu val nesiojimo atrodo,kad akis spaudzia,traukia,ima sauseti. Pirkau net nepamenu kokius,po 20 lt,speju,kad nieko gero is ju ir nereikia noreti,storoki,sake hidrogeliniai....O tie oasys-silikoniniai?galima ir nakti su jais buti? Beje,ar jauciate lesi akyje?Tiesiog idomu,gal taip neturi buti,nes as jauciu...



aš už oasys 3 poras mokėjau apie 200 lt ir tada dar buvo akcija bigsmile.gif . Jie gana plonučiai, juos man optikos darbuotoja sakė galima nešioti mėnesį, jei nekiekvieną dieną nešioji truputėlį prasitęsia, bet nakčiai sakė išsiimti, aš ir pati manau, kad nelabai gerai būtų naktį su jais miegoti. Aš pirmas kokias 3-4 dienas jaučiau lešį, bet man ir sakė kad pradžioje jausi ir nieko tokio čia.
Atsakyti
HEEEELP, 100 metu as turiu tuos lesius nusipirkus, bet dar neismokau ju isidet..tiksliau kantrybes nebeturiu blush2.gif kai as juos pirkau optikoj man net neparode kaip ten juos isidet (pirkau sharaskino kontoroj prie lukiskiu aikstes )... nu teoriskai zinau kaip ten viskas turi vykt (net youtube.com ziurejau kaip jie idedami biggrin.gif )...viskas atrodo be proto paprasta, nu bet praktiskai man niekaip nepavyksta 000189.gif .... gal kokiu patarimu galetumet...ar cia jau reikia nenuilstant praktikuotis ax.gif ???
Atsakyti
mikaja,tiesiog reikia lb nusiteikt ir noret!ir galvot,kad jei kitiems lengvai pavyksta,pavyks ir man! uzsidedi lesi ant pirsto,tada kita ranka prapleti aki ir tiesiog pries veidrodi ziuri i toli.aki padarai tokia nejautria,negalvoji,kas bus,kad issidursi ir kad kazkas prie jos liesis,tiesiog ziuri i toli ir priglaudi lesi prie akies.jis pats atlips nuo pirsto,kai ji staigiai patrauksi,svarbiausia priglaust,kad lesis priliptu! ir neuzsimerki,o pasukioji akies obuoli,kad lesis priliptu tvirtai! ir viskas!svarbiausia atsipalaiduoti ir negalvoti baisybiu.ir pavyks lengvai!
Atsakyti