Įkraunama...
Įkraunama...

"Sigma"

Sveikos. Gal kam teko sportuoti "Sigmos" sporto klube? Parasykit atsiliepimus .Aciu
Atsakyti
Man teko lankyti aerobiką+treniruokliai. Vaikščiojau du kartus į savaitę. Į mėnesį kainuoja 80 lt. Po treniruoklės gali apsiprausti duše.Vaikščiojau pas trenerę Jurgą. Man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš ten sportavau. Rinkausi tik treniruoklius. Kainavo 50 lt per mėnesį. Man ten labai patikdavo, kai patekdavau iš ryto - būdavau viena per dvi sales smile.gif Tačiau yra ir minusų: tik vienas dviratis, o daugiau apšilimui nieko. Minus nėra trenerio, kuris tau pasakytų, kas blogai. Nesudarinėja normalių individualių treniruočių, o išmatavę, tiesiog atspausdina bendrą... Siūlau rinktis tik tada, jei jau tikrai žinote, ko jums reikia, arba neleidžia piniginė brangesnio klubo. Man jis buvo kitoj gatvės pusėj nuo namų, tačiau pasirinkau kitą. Kokybė jaučiasi. T.y. kiek moki, tiek gauni.
Atsakyti
As irgi sportavau tame klube gal pora metu. Rinkausi aerobika pas trenere Irena. Ji man atrode pati pati profesionaliausia is ten esanciu treneriu. Lankiau ir pas Jurga, bet ji tinka labiau toms, kurios beveik nesportavo, labai jau menkas kruvis. O Irena pats tas, ji dar paragina visas :"nesimuliuokim", parenka grazia muzika, labai megsta latino.Kas liecia treniruokius, taip tenai pasirinkimo didelio nera. Apskritai klubas nera is moderniu, aplinka nera tokia grazi kaip kituose klubuose, bet kaina nedidele, o jei dar prie namu, tai is vis gerai. Dabar as jau ten nebesportuoju, nes pakeitem gyv. vieta, tai susiradau artimesni:)
Atsakyti
tai as laimejau 50% nuolaida siame klube, eisiu pabandyt, beje pirma karta varysiu i sporto kluba doh.gif Nors jis gana toli nuo mano namu, bet dzinas, negi dabar nepasinaudosi tokia proga thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ash kazkada aerobika ten lankiau, pas trenere Jurga- super vedimas, labai i patiko thumbup.gif
Atsakyti
Nu ka gi as vakar pasporatvau rolleyes.gif Buvau pas trenere Jurga. Sakes siandien viska skauda doh.gif Bet penktadieni vel eisiu clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Alvyda @ 2004 12 07, 12:54)
Ir aš ten sportavau. Rinkausi tik treniruoklius. Kainavo 50 lt per mėnesį. Man ten labai patikdavo, kai patekdavau iš ryto - būdavau viena per dvi sales smile.gif Tačiau yra ir minusų: tik vienas dviratis, o daugiau apšilimui nieko. Minus nėra trenerio, kuris tau pasakytų, kas blogai. Nesudarinėja normalių individualių treniruočių, o išmatavę, tiesiog atspausdina bendrą... Siūlau rinktis tik tada, jei jau tikrai žinote, ko jums reikia, arba neleidžia piniginė brangesnio klubo. Man jis buvo kitoj gatvės pusėj nuo namų, tačiau pasirinkau kitą. Kokybė jaučiasi. T.y. kiek moki, tiek gauni.

O kodel dabar ten nesportuoji?
O gal kur kitur sportuoji?
Atsakyti
QUOTE (vituly @ 2004 12 09, 16:24)
O kodel dabar ten nesportuoji?
O gal kur kitur sportuoji?

Nu aš dabar sportuoju BodyGym klube. Gal ir nelabai man ten pakeliui, bet kokybė nepalyginamai geresnė. Susidariau individualią trenuruočių programą ir jau tris treniruotes atlaikiau. Po pirmos negalėjau rankų ištiest tris dienas smile.gif Kas fainiausia, rezultatai jau matosi smile.gif Ten faini dviračiai elektroniniai, skaičiuoja sudegintas kalorijas ir t.t. thumbup.gif Fainas baseinelis su burbuline vonia yra smile.gif Tik kompanijos labai trūksta smile.gif O šiuo metu man ji labai reikalinga smile.gif
Atsakyti
Ar kas nors sportuojate Sigma sporto klube? Kokie atsiliepimai? Kokios kainos? Buciau dekinga uz info.
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 04 12, 11:37)
Ar kas nors sportuojate Sigma sporto klube? Kokie atsiliepimai? Kokios kainos? Buciau dekinga uz info.


buvau ten pries metus, bet man nepatiko schmoll.gif
kaina, gal 70 uz 2 kartus per savaite, bet klubas nevertas ir ju. Treniruokliai levi, o su aerobikom visom irgi ne kas- kazkokie senamadiski pratimai, sale sausakimsa, vos ne sekcijos saleje stovi doh.gif Net neatvaiksciojau pilno menesio.
Gal kas ir pasikeite per metus.
Atsakyti
Na, aš tai vaikščiojau dar seniau, gal prieš 5 metus, bet jei per tiek laiko niekas nepasikeitė, tai ne į gerą... g.gif
Pigu buvo visą laiką, bet nepatogios salės, treniruokliai iš viso be ryšio, lyg kokios "samodelkos"... Vaikščiojau tik todėl, kad visai šalia namų.
Atsakyti