Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimai įvairūs

Mano mažyliui jau nuo 2 mėn. ant veiduko pilna juodų inkštyrų, ir dažnai atsiranda pūlingi spuogiukai. Gal kam taip buvo. Ar tie inkštyrai išnyks ar visą laik ir liks tokie negražūs žandukai. Bijau kad neliktų kokių randelių. verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Mano mazytei menuo. Jos visas kunelis isbertas mazais spuogiukais. kaip supratau tai prakaitinis berimas. Ar as klystu? Nezinau ka daryti. Atrodo viena diena maziau, o kita vel daugiau atsiranda. Izbandziau ramuneliu vonias, bet radau cia geru patarimu. Reikes pabandyti. Pasakykite prasau, kaip atrode jusu mazyliu berimas. Gal cia pas mane visai neprakaitinis berimas g.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
labukas,mes ir vargstam su berimais,tik mum daugiausia ant veiduko,daug skaiciau gero apie A-derma EXOMEGA tik neradau info kur pirkti,juk ne visose vaistinese yra.Gal galite parasyti kur isigyti Vilniuje.Aciu!!!
Atsakyti
QUOTE(Inga-vilnius @ 2007 09 23, 17:36)
labukas,mes ir vargstam su berimais,tik mum daugiausia ant veiduko,daug skaiciau gero apie A-derma EXOMEGA tik neradau info kur pirkti,juk ne visose vaistinese yra.Gal galite parasyti kur isigyti Vilniuje.Aciu!!!

Jo turėtų būti Eurovaistinėse, Šiaip mačiau Hiper Rimi vaistinėj, Yra Akropolio didžiojoj vaistinėj mirksiukas.gif
Atsakyti
A Dermos krema atopiniam dermatitui esu isbandziusi ant savo vaiku. Efektas super. Kremas yra Eurovaistinese, kainuoja apie 50 lt. Jis yra emolientas, todel efektas bus geresnis, jei tepsite ant dregnos vaikucio odeles. Tubeleje yra apie 200ml.
Atsakyti
aciu uz informacija,begsim pirkti. biggrin.gif Tikiuosi pades
Atsakyti
Mano vaikuciui isbere veideli, kai kur net ir galvytej tie paberimai matosi. Vietomis ant veidelio spuogeliu atsiradusi lyg plutele storesne ir siurksti. Spuogeliai raudoni. Siaip po miego berimo lyg ir nesimato bet po to vel isryskeja. Gydytoja mineo kad gali buti nuo moters hormonu, pirmais kudikio menesiais daznai isberia po to praeina po keliu menesiu. Bet va galvytej lyg ir pleiskaneles ant tu spuogeliu atsiradusios. Gal tinka patepti Dermilon paste, Bepanten. Taip pat turiu Spirig Excipial tepala su migdolu aliejum labai sausai odelei.
Atsakyti
Na tai greičiausiai alergija vaikeliui, nuo tavo vartojamo maisto, jei pati maitini. Aš kai nebegėriau kakavos iškart praėjo vaikui raudonas bėrimas.
Atsakyti
Tai ir keisciausia kad maista apribojus iki negalejmo, nevalgau jokiu alergizuojanciu produktu (riesutai, pienas, citrusiniai vaisiai, sokoladas), nieko kepto ir riebaus, valgau grikius, ryzius, aviziniu dribsniu koses, troskintas darzoves ir mesyte...nu net nezinau ka jau ir algyti galima tada
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 10 09, 15:34)
galvytej lyg ir pleiskaneles ant tu spuogeliu atsiradusios.

gal galvyteje tiesiog luobele dedasi? g.gif
Atsakyti
Mums padejo Bepanthen ax.gif O kada tos "grieztos dietos" pradejai laikytis? Nu pat gimimo ar kai isbere? Jei antras atvejis, tai berimas gali praeiti tik po menesio.
Atsakyti
As nuo gimimo stengiausi taip maitintis.
Atsakyti