Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

Sveikos smile.gif as naujoke 4u.gif
Pas mane 4 sav. nestumo nestuke.gif ir jau antra diena teplioja tamsiai rudai. Pas gine man po 2 savaiciu...bet paskaiciau, kad cia nelabai pavojinga, nes kaip suprantu iseina is manes senos menesines blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2008 11 25, 21:09)
Sveikos smile.gif  as naujoke  4u.gif 
Pas mane 4 sav. nestumo nestuke.gif  ir jau antra diena teplioja tamsiai rudai. Pas gine man po 2 savaiciu...bet paskaiciau, kad cia nelabai pavojinga, nes kaip suprantu iseina is manes senos menesines blush2.gif


Laba srytas

as siulau nelaukti ir nueiti pas daktara butinai, tai gali buti senas kraujas, bet gali ir siap visko buti, tad esate atsakinga ne tik uz save, bet ir uz mazyli, kuriam gali reiketi pagalbos, as is savo patirties siulau nueiti pas daktariuka 4u.gif
visoms linkiu didziausios sekmes ir kad nebegasdintu niekas jusu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2008 11 25, 20:09)
Sveikos smile.gif  as naujoke  4u.gif 
Pas mane 4 sav. nestumo nestuke.gif  ir jau antra diena teplioja tamsiai rudai. Pas gine man po 2 savaiciu...bet paskaiciau, kad cia nelabai pavojinga, nes kaip suprantu iseina is manes senos menesines blush2.gif



tamsiai ruadai tepliojimas reiskia gresianti persileidima, kartais jei tepliojimas sutampa su mmm dienomis, tai gali buti kad nieko baisaus, bet siaip ju neturetu buti
Atsakyti
man du kartus nuo tu tepliojimu persileidimai buvo,o va trecia karta viskas gerai .patepliojo ir praejo.bet pas gyd. apsilankyti butina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indrute* @ 2008 11 26, 08:22)
Laba srytas

as siulau nelaukti ir nueiti pas daktara butinai, tai gali buti senas kraujas, bet gali ir siap visko buti, tad esate atsakinga ne tik uz save, bet ir uz mazyli, kuriam gali reiketi pagalbos, as is savo patirties siulau nueiti pas daktariuka 4u.gif
visoms linkiu didziausios sekmes ir kad nebegasdintu niekas jusu 4u.gif




vaje blink.gif perskaiciau ir issigandau unsure.gif gal ir reiketu pasirodyti pas daktare g.gif nes man pas ja eiti tik po 13 dienu
Atsakyti
man du menesius per tas dienas patepliodavo. paskui viskas susitvarke ir gime mano berniokas, bet del sventos ramybes nueik pas gydytoja. visos nescios, simtomu priezastys gali buti skirtingos. svarbu galinis laimingas rezultatas. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(VIJOLAA @ 2008 11 26, 20:08)
man du menesius per tas dienas patepliodavo. paskui viskas susitvarke ir gime mano berniokas, bet del sventos ramybes nueik pas gydytoja. visos nescios, simtomu priezastys gali buti skirtingos. svarbu galinis laimingas rezultatas. drinks_cheers.gif





Siandien nebetepliojo cool.gif ziuresim kaip bus rytoj blink.gif tikiuosi viskas bus ok wub.gif nestuke.gif
Visom nestuke.gif linkiu SVEIKATOS JUM IR JUSU MAZYLIUI 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2008 11 26, 22:33)
Siandien nebetepliojo cool.gif  ziuresim kaip bus rytoj blink.gif  tikiuosi viskas bus ok  wub.gif  nestuke.gif
Visom  nestuke.gif  linkiu SVEIKATOS JUM IR JUSU MAZYLIUI 4u.gif  wub.gif


aciu tau uz palinkejimus, o tau, kad nebebutu jokiu teplioniu ir viskas butu thumbup.gif .
grazios ir laimingos dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Nu va , pora dieneliu jau nebeteplioja tamsiai rudai. Dabar atsirado baltos isskyros, tokios sutirstintos kazkokos doh.gif g.gif
Atsakyti
o man jau paskutinės nėštumo dienelės, o išskyrų gausumas doh.gif vos ne kaip vandenys bėga... doh.gif gal kam paskutinėm dienom ir buvo?
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2008 11 28, 16:33)
o man jau paskutinės nėštumo dienelės, o išskyrų gausumas doh.gif vos ne kaip vandenys bėga... doh.gif gal kam paskutinėm dienom ir buvo?



Mano draugej taip buvo pries pat jau gimdyma rolleyes.gif sake, kad jau labaiii daug tu isskyru buvo doh.gif
Linkiu tau greitai ir lengvai pagimdyti sveika vaikiuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
normalu tos isskyros. cia organizmas kelia ruosia, kad leliukas lengviau isplauktu


kursuose mum taip sake
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agė: 31 gruodžio 2008 - 07:27