Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

Labas rytas. Norejau paklaust, gal kas ka zino. Ieskau info apie issyras. Jau daugiau negu sav man vis yra vaisingu isskyru, niekad taip nera buve. Gal kazkam taip yra buve. Pastot lyg ir negaleciau nes nesisaugojom per nevaisinga diena. Jau nebezinau ka ir galvot, arba man ta ovuliacija tesiasi daugiau negu sav arba (kas neitiketina) pastojau...
Atsakyti
QUOTE(vikinge @ 2009 05 26, 12:36)
Sveikutes  smile.gif  turiu klausimeli. Pacioje nestumo pradzioje pasirode isskyru, tokiu kaip vandenukas, veliau, apie kokia 7 savaite tos isskyros sutirstejo, o siandien (db man 9 savaite) ir vel pasirode tas 'vandenukas'. Zinau, kad isskyros nestumo metu yra normalu, bet ar tai, kas su manimi vyksta, irgi normalu? blink.gif labai prasau atsakyti, nes kazkaip neramu ant dusios, o pas gydytoja nueit negaliu verysad.gif


Sweikute, na man dabar irgi 9 savaite ir taipat kaip tau pasirodo tas vandenukas, pries pora dienu buvau pas gydytoja tai sake kad tai normalu, tai manau nera ko nerimauti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bilberry @ 2009 05 27, 23:04)
Sweikute, na man dabar irgi 9  savaite ir taipat kaip tau pasirodo tas vandenukas, pries pora dienu buvau pas gydytoja tai sake kad tai normalu, tai manau nera ko nerimauti. biggrin.gif


Labai aciu uz atsakyma, nuraminai smile.gif
Atsakyti
Jau kaip aš šitą nėštumą kankinuosi su išskyrom doh.gif . Nuo pat nėštumo pradžios bėga tai vanduo tai košė. tepinėlis rodo padidėjusi leukocitų kiekį. sunaudojau toną žvakučių: visokių antibakterinių ir gerųjų bekterijų ir vistiek tas pats. pasidariau chlamidijų ureaplazmų ir mikoplazmų tyrimus. Neigiami. ir dabar dar macmirorą išrašė, sakė jei nepadės, tai paliks viską kaip yra ir visą bėdą "suvers" nėštumo metu pakitusiems hormonams.
Galvojau nėštumo metu "pailsėsiu" nuo įklotų. Bet kur tau, sunaudosiu trigubai doh.gif
su pirmu nėštumu pravaikščiojau "sausa"
Atsakyti
QUOTE(mamyte23 @ 2009 05 27, 09:24)
Labas rytas. Norejau paklaust, gal kas ka zino. Ieskau info apie issyras. Jau daugiau negu sav man vis yra vaisingu isskyru, niekad taip nera buve. Gal kazkam taip yra buve. Pastot lyg ir negaleciau nes nesisaugojom per nevaisinga diena. Jau nebezinau ka ir galvot, arba man ta ovuliacija tesiasi daugiau negu sav arba (kas neitiketina) pastojau...

kas per vaisingos isskyros? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Erina @ 2009 05 28, 19:09)
Jau kaip aš šitą nėštumą kankinuosi su išskyrom doh.gif . Nuo pat nėštumo pradžios bėga tai vanduo tai košė. tepinėlis rodo padidėjusi leukocitų kiekį. sunaudojau toną žvakučių: visokių antibakterinių ir gerųjų bekterijų ir vistiek tas pats. pasidariau chlamidijų ureaplazmų ir mikoplazmų tyrimus. Neigiami. ir dabar dar macmirorą išrašė, sakė jei nepadės, tai paliks viską kaip yra ir visą bėdą "suvers" nėštumo metu pakitusiems hormonams.
Galvojau nėštumo metu "pailsėsiu" nuo įklotų. Bet kur tau, sunaudosiu trigubai doh.gif
su pirmu nėštumu pravaikščiojau "sausa"

ypac ryte "smagu", kai nespeji dar kelnaiciu uzsidet doh.gif
Atsakyti
ir man yra tų išskyrų, jos bekvapės, bet jaučiu, kad šiek tiek niežti, tai žinau kad kažkas blogai, gydytoja tik paemė tepinelį, rezultatai bus veliau... o iki tyrimų rezultatų patarė apsiplauti sodos tirpalu (pusė šaukštelio 1l vandens), pabandžiau, tai nemalonus pojučiai praeina tik kažkuriam laikui.. ir dar noriu paklausti ar girdėjote apie toki būdą, ar tai nekenkia neštumui?? nes skaičiau ,kad soda pakeičia ph, ar tai gerai? o gal yra geresnių būdų?
Atsakyti
QUOTE(Evkis @ 2009 06 01, 10:55)
ir man yra tų išskyrų, jos bekvapės, bet jaučiu, kad šiek tiek niežti, tai žinau kad kažkas blogai, gydytoja tik paemė tepinelį, rezultatai bus veliau... o iki tyrimų rezultatų patarė apsiplauti sodos tirpalu (pusė šaukštelio 1l vandens), pabandžiau, tai nemalonus pojučiai praeina tik kažkuriam laikui.. ir dar noriu paklausti ar girdėjote apie toki būdą, ar tai nekenkia neštumui?? nes skaičiau ,kad soda pakeičia ph, ar tai gerai? o gal yra geresnių būdų?


Kai laukiausi pirmojo, tai manes ta pienlige labai nekankino, nors gine liepe apsiprausi sodos tirpalu mirksiukas.gif Kai vaikciojau su antru, tai jau nuo pat pirmu sav. isskyros pasirode doh.gif Kol nestumas nedidelis liepe atsisakyti salduminu ir praustis sodos tirpalu (vaiksciojau pas kita gine). Veliau naudojau iv. zvakutes, kol galiausiai paeme paseli ir pritaike zvakutes, tada ir baigesi mano kancios thumbup.gif Siuo metu laukiuosi nestuke.gif , teko paguleti ligonineje tai ten mane su sodos tirpalu plove ir israse zvakutes smile.gif
Nemanu kad sodos tirpalas kenkia, bet jei daug isskyru tai reik zvakutes panaudoti, nes jis neisgydis, bet trumpam laikui palengvins mirksiukas.gif
Atsakyti
man gine, sakė, kad sodos tirpalas labai gerai, nes ta pienlige, arba gribelis labai nemegsta sodos (įdomiai skamba nemėgsta) biggrin.gif
Atsakyti
budas apsiplaut sodos tirpalu yra senas, kaip zeme...nelabai jis veiksmingas, juk jus apsiplaunat tik isore, o i pati maksties vidu "neilendat", tai tas brudas ir lieka nepaliestas
Atsakyti
o tai negi jokiu isskyru turi nebuti? man daktaras sake, kad turi buti
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2009 06 01, 19:08)
budas apsiplaut sodos tirpalu yra senas, kaip zeme...nelabai jis veiksmingas, juk jus apsiplaunat tik isore, o i pati maksties vidu "neilendat", tai tas brudas ir lieka nepaliestas



Na nežinau kaip kam, bet kai nusiprausdavau bent jau miegoti galėjau neniežėjo, gal ir neišgydo soda, bet šiai dalykas tai superinis
Atsakyti
QUOTE(asta29 @ 2009 06 02, 08:13)
Na nežinau kaip kam, bet kai nusiprausdavau bent jau miegoti galėjau neniežėjo, gal ir neišgydo soda, bet šiai dalykas tai superinis


drinks_cheers.gif Sodos tirpalas tikrai kuriam laikui palengvindavo niezejima mirksiukas.gif
Atsakyti