Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

sveikos,patarkit gal pas ka taip buvo ir ka tai pranasauja? sen nakti negalejau miegoti nes aip slapia man buwo lyg kazkas vandeni man pyla i kelnaites tik ir keiciau iklotus,net nezinau ka ir galvoti gal tai vaisiaus vandenys nubega po truputi?tai turbut lb bloai.. verysad.gif mum jau 21 sawaite,labai bijau planuoju ry ejt pas gine bet lb noreciau ka suzinot iki rytojaus,lauksiu atsakymu g.gif
Atsakyti
as irgi vargstu klausiau gyd. sake niekur nepabegsiu siuo periodu biggrin.gif bet jei taip ziaurei tai lai daro tyrimus
Atsakyti
Mum ir visa laika iskyru yra, bet regis viskas gerai, manau jei daug tai nera normalu...
Atsakyti
Sveikos nestukes smile.gif man jau 23 savaiteles smile.gif nezinau ar jau buvo tokia tema,as jos neradau. jau kuris laikas man naktimis bega daug isskyru, taciau jos tokios kaip vandens pavidalu, vienu metu galvojau gal jau slapimo nebelaikau, bet lova buna sausa tik visas klynas slapias. nezinau kas cia galetu buti. bet taip dazniausiai buna tik naktimis dienomis tai normaliau. ar cia taip turi buti? ar kas? gal kam ir taip yra?
Atsakyti
QUOTE(barryte @ 2010 02 23, 13:23)
Sveikos nestukes smile.gif man jau 23 savaiteles smile.gif nezinau ar jau buvo tokia tema,as jos neradau. jau kuris laikas man naktimis bega daug isskyru, taciau jos tokios kaip vandens pavidalu, vienu metu galvojau gal jau slapimo nebelaikau, bet lova buna sausa tik visas klynas slapias. nezinau kas cia galetu buti. bet taip dazniausiai buna tik naktimis dienomis tai normaliau. ar cia taip turi buti? ar kas? gal kam ir taip yra?


niekas tikslesnio atsakymo neduos, nei apsilankymas ir konsultacija su ginekologe.
Atsakyti
Kaip suprantu, taip tikrai neturetu buti. Geriau pasikonsultuokite su gydytoja. Neieskokite atsakymo literaturoje. Sekmes.
Atsakyti
Man budavo ne tik naktim, bet istisai labai daug tokiu skystu isskyru... Ypac nestumo pabaigoj. Jei tai ne vandenys lasa, tai normalu ax.gif Bet konsultuokis su gyd.
Atsakyti
Sveikos,
na išskyros dar galėtų reikšti ir pienligę, tai grybelis ir jį būtina gydyti, dažniausiai tai žvakutėm. Tačiau, jei tik naktį, tai g.gif , nu nežinau. Nieko nebelauk ir nubėk pasiklausti, arba tiesiog pasiskambink savo ginei.
Atsakyti
as bunu labai slapia, kai sapnuoju smileysex.gif hihihi.gif blush2.gif
Atsakyti
Man taip buvo, išskyros buvo skaidrios, be krauju, truputi lyg gleivėtos, ypač nėštumo pabaigoj, labai daug, nakti tai išvis visad šlapia, vyras vis manė, kad aš amžinai susijaudinus esu doh.gif lotuliukas.gif sakydavo " Nenori? blink.gif " gi visa net slapia. Na nieko blogo nerado daktarai. Bet nėštumas toks dalykas, kad jei kas geriau pas daktarus mirksiukas.gif
Atsakyti
na, isskyru yra ir man, bet ne naktim... pasikonsultuok su gine, bus ramiau tau paciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugita25 @ 2010 02 22, 11:59)
Mum ir visa laika iskyru yra, bet regis viskas gerai, manau jei daug tai nera normalu...

tai yra nesciuju liga ir manau nera ne vienos nesciosios kuri sitai nepatirtu.maziau tu iklotu,o jei jau naudot tai tik einant i gatve kazkur kad gedos neapsituret,bet namie venkite ju,geriau dazniau i tualeta,nueit pasipraust su siltu vandenuku.ir siaip gyditoja turetu israsyt zvakutes kazkokias,as su pirmu vaikeliu irgi turejau ju,bet trumpai,o dabar dar kol kas nieko,bet laukiu.jos tikrai manes neaplenks
Atsakyti