Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

o man idomu ar buvo mamytem tokiu atveju kad iskyru visai nebutu nestumo metu?(Kaip per paprastas nevaisingas dienas buna?)nes kazkaip ziuriu daugumai tu iskyru visada buna o va pas mane per visus nestumus nieko sad.gif idomu ar dar kam taip buna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrijja1980 @ 2010 02 23, 23:56)
tai yra nesciuju liga ir manau nera ne vienos nesciosios kuri sitai nepatirtu.maziau tu iklotu,o jei jau naudot tai tik einant i gatve kazkur kad gedos neapsituret,bet namie venkite ju...

aha, mažiau tų įklotų... juk dauguma dirbančių, į darbą neisi be jų doh.gif
namie tai, žinoma, ka geriau apsieiti be jų ax.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Gal kam yra nutikę, kai po ginės apžiūros pradėjo teplioti? unsure.gif Ar čia normalu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiva @ 2010 03 10, 08:10)
Sveikutės.
Gal kam yra nutikę, kai po ginės apžiūros pradėjo teplioti?  unsure.gif  Ar čia normalu?  unsure.gif

Būna, kad po apžiūros pateplioja mirksiukas.gif
Tai normalu, nesijaudink 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 10 kovo 2010 - 10:59
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 03 10, 11:59)
Būna, kad po apžiūros pateplioja  mirksiukas.gif
Tai normalu, nesijaudink  4u.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

Sakykit merginos, O jums pavartojus Lomexin zvakuciu iskart praeidavo visos isskyros?
Nes man kazkaip keistai jos nieko nepadejo, kaip buvo balta kose taip ir liko..... verysad.gif verysad.gif
O gal kamstis gali buti baltas ir vandeningas??? Ar kam nors yra taip buve? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiva @ 2010 03 10, 09:10)
Sveikutės.
Gal kam yra nutikę, kai po ginės apžiūros pradėjo teplioti?  unsure.gif  Ar čia normalu?  unsure.gif


Jei nestumas eina i pabaiga tai manau gali buti (man su visais veikeliais taip buvo mirksiukas.gif )net teiravausi ginekologes tai ji patvirtino kad gali buti..Man daugiausiai 3dienas tepliojo, taip kad visai galimas variantas kad tau tas pats :)Siaip kaklelio ziurejimas man nemaloniausia procedura doh.gif schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 03 08, 13:05)
aha, mažiau tų įklotų... juk dauguma dirbančių, į darbą neisi be jų doh.gif
namie tai, žinoma, ka geriau apsieiti be jų ax.gif


Pagal naujausias rekomendacijas, moteris kelnaites turetu keistis tris kart per diena, kad isliktu sausa ir svari 4u.gif Bet kaip tai suderinti, kai dauguma is musu dirba doh.gif
Atsakyti
noriu paklausti gal kuriai buvo. tokios keėisto isskyros..lyg gelsvos gleivetos, lipnios..na ju visokiu buna, ligu nera-ka tik po tyrimu..ir pasirodo kokia juostele raudono kraujo, kaip snargliukas vos ne..nesuprantu..jau nubegau pas gydytoja tai sake ramiai, nieko cia baisaus, tik ramiai buti ir nestresuoti.,..gal kam tai buvo?
Atsakyti
QUOTE(maza saulyte @ 2010 03 17, 17:39)
noriu paklausti gal kuriai buvo. tokios keėisto isskyros..lyg gelsvos gleivetos, lipnios..na ju visokiu buna, ligu nera-ka tik po tyrimu..ir pasirodo kokia juostele raudono kraujo, kaip snargliukas vos ne..nesuprantu..jau nubegau pas gydytoja tai sake ramiai, nieko cia baisaus, tik ramiai buti ir nestresuoti.,..gal kam tai buvo?


O kiek tau dabar laiko???

Jai turi galimybę nulėk privačiai ir paprašyk kad patikrintų kaklelį.
Man po tokių išskyrų kaklelis atsidarė.
Atsakyti
QUOTE(egliuzke @ 2010 03 17, 19:44)
O kiek tau dabar laiko???

Jai turi galimybę nulėk privačiai ir paprašyk kad patikrintų kaklelį.
Man po tokių išskyrų kaklelis atsidarė.



man yra daryta koizacija, tai gydytojas sake, kad kaklelio virsus gali buti negrazus..
13 savaite, tai pamaudzia pilva ir tiek-tempiasi matyt viskas..
ar buvo kam tokios rausvos skaidrios ?? nes kartais pasirodo, pirmas vaikelis tai nerimaujau ir vaidenasi viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maza saulyte @ 2010 03 22, 10:41)
man yra daryta koizacija, tai gydytojas sake, kad kaklelio virsus gali buti negrazus..
13 savaite, tai pamaudzia pilva ir tiek-tempiasi matyt viskas..
ar buvo kam tokios rausvos skaidrios ?? nes kartais pasirodo, pirmas vaikelis tai nerimaujau ir vaidenasi viskas smile.gif

labute

mano irgi 13 sav eina- tai isskyros sakyciau kaip tavo- tik be kraujuko - be raudonos spalvos.Tik tokios lyg gelsvos- tirstos..lyg i zalsvuma....nezinau ir as.Kaip ir nieko neskauda- nezinau- ar cia normalu ar ne.Manau labai individualiai cia.Reikia bijoti zviezio kraujo spalvos isskyru.o siaip- gal pasitikrinus ramiau butu. g.gif
Atsakyti