Įkraunama...
Įkraunama...

Konstruktyvus (pozityvus)mastymas.II dalis

man po 1,5 mėn. 26 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 03 30, 16:36)
Esu nepriklausoma, materialiai nelabai apsirupinusi, zavi liekna 30-mete, megstanti keliones, kompanija, bet ir jaukius namus. Mano horoskopas liutas. Vaiku neturiu.Kreiptis tik su rimtais pasiulymais mirksiukas.gif
Papildyta:
AS JUOKAUJU SU PASIULYMAIS! MAN NIEKO NEREIKIA!!!
Papildyta:
galvojau, kad cia pacankyte, o cia rimtos-brandzios-patyrusios-sirdyje labai jaunos moteros!

Ojjj, visgi pasiūlymų , manau, sulauksi lotuliukas.gif Juk ir turime būti visos žavios, amžius pats geriausias drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai aš kol kas vyriausia?! tongue.gif Oi brač, turit manęs visos klausyt dabar biggrin.gif
Radau gražias mintis, bet čia kol kas ne apie mus, bet ateičiai žinokitės ax.gif
Senstant kūnui, dvasia išlieka jauna. Tačiau tie, kurie turi galimybę artimai bendrauti su senais žmonėmis, mato tai, kas slepiasi po amžiaus kauke. Dažniausiai ten surandame išgrynintą patirtį, kartais išmintį, aštrią atmintį ir beveik visada-neapykantą veidmainiams ir melagiams.
Seni žmonės stebėtinai neturi gėdos jausmo. Jie neturi laiko apsimetinėjimams. Pragyvenus daugybę metų, jų kažkada turėtos pretenzijos išgaravo ir nuskrido su vėju kaip sudžiuvę pernykščiai lapai.
"Šiandien tapsiu jaunu ir senu, sugebėdamas pažvelgti giliau nei į paviršių"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 30 kovo 2007 - 16:19
Gražaus jum vakaro ir bendravimo, mergytės thumbup.gif
Linkiu smagiai ir optimistiškai pabaigti temukę 4u.gif
O mes su palomita varom į kiną thumbup.gif
Atsakyti
Galbūt kiekvienas mūsų savy suvokia, kad egzistuoja kruopščiai sukurtas planas, kuriam kiekvienas iš mūsų yra paKviestas dalyvauti. Mūsų bendravimas padeda sukurti jį tokį, kuris verčia tobulėti. Kartą pradėjęs, nebegali SUSTOT biggrin.gif Privalome tikėti, kad plano esmė - tai mūsų geriausi ketinimai. Gyvenimo evoliucija, nepaisant kai kurių mūsų baimių ar klaidų, turi mus įtikinti, jog privalome nekreipti dėmesio į tai, kas mus stabdo.
Šiandien gyvenimas siūlo būtent tai, ko man reikia. Nesvarbu, ką aš galvočiau! bigsmile.gif
P.S.Kresida, linkėjimai palomitai, gero filmo tongue.gif
busVakare, kur tu? Ar aš čia viena temą užbaiginėsiu? Prisijunkit dar kas nors, auuuuuu...Beje, busVakare, aš taip pat liūtas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 30 kovo 2007 - 16:41
Bet taip negrazu!!!!!!!!!!!!!!
Cia kai kas kaip idarbintos tema baigineja, o kai kas i kina lekia!!!!!!!!!!! schmoll.gif
Palaukit, atvarysiu as i Vilniu, o nuo birzelio dar dazniau- tai ne tik tortus kaposim ir i kinus leksim! Kas cia dabar???

I koki kino pavasari jos patrauke...

Lauksim ispudziu: kas su kuo kaip kada thumbup.gif

Laura_K siandien stato savo ex-darbuotojams... Jauc, ikale visi...

As, Vijurka, nenusiteikus dabar is viso filosofuot ir protingas mintis zarstyt...

Kelsiu taure vyno uz liutus!!!!!!!!! drinks_cheers.gif O liepos pabaigoj ar rugpjuti...? A?
As dar ir liutas drakono metais, va, todel cia tos ugnies pas mane visam kaimui

Papildyta:
nu, tai, Vijurka, uzbaigiam cia mes moteriskai ta 50 pslp..
Papildyta:
Ir dziaugsmingai atidarom dali NR.III
Papildyta:
Sumetam kokia minti gudria, kad tos, kurios kine sedi- rytoj AMO netektu?? mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
AUUUUUUUUUU! Vyro dar nera, blynu bulviniu dar nekepsiu...
Atsakyti
Gerai, busVakare. Aš tai liūtas iš rugpjūčio vidurio bigsmile.gif Tikras liūtas, kas liečia užsispyrimą ką nors užsibrėžto įdyvendinti, bet štai to pasipūtimo (apie kurį daugelis kalba, sužinoję, kad liūtas),tai neturiu blush2.gif
"Mus daro laimingais ne tai, ką matome ar turime ir ne tai, ką kiti dėl mūsų padaro; Mus daro laimingais tai, ką mes galvojame, jaučiame ir darome pirmiausia dėl kito ir kitam žmogui"P.S. mano mažė miega, vyras sportuoja, jis bulvinių blynų nemėgsta..., aš nors ir liūtas, be bulvių gyvenimo neįsivaizduoju, kaip ir be mėsos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 30 kovo 2007 - 17:03
prašom perskaityti mano parašą
dar reikia kokių 13-14 žinučių iki temos pabaigos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 30 kovo 2007 - 16:54
Nu, tas ruzavas posakis, labai jau rimtai sia popiete skamba. Matosi, kad esate siek tiek virs 30-ies.. mirksiukas.gif Kitoks poziuris nei cia kai kurios ka tik su 30-imt.. mirksiukas.gif Tai taip ir nerandu kompanijos, kas butu gime 6 diena. Visi apsaudo mane, bet, vat, kad 6d. ir dar vidurdieni- NEA! Nerandu..
Ale, nesakyk, megsti, kai paglosto palei plauka... Ypacc kai komplimentus pazeria...Nesakyk..megsti mirksiukas.gif

Papildyta:
Mi vsegda i idiom vperiot, tolko vperiot!!!
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 03 30, 16:53)
prašom perskaityti mano parašą
dar reikia kokių 13-14 žinučių iki temos pabaigos

Šaunuolė, Bajm, "numetė" naują parašą, tipo, dabar tai ateis įkvėpimas pas šitas dvi ir užbaigs temą tongue.gif O pati tai į kojas? g.gif
busVakare, mėgstu komplimentus, mėgstu, tik glostoma tai nea blush2.gif ir štai puikybės neturiu blink.gif Ko tai sunerimavau, kad pasakei, jog per rimtai kalbu, kažkaip pagalvojau, daugiau rašysim, didesnėmis raidėmis, tai temą pabaigsim flirt.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 30 kovo 2007 - 17:01
prisiminiau, kad anksčiau kaupiau įvairias mintis
tai keletas jų

Gyvenimas keistas mokytojas: jis dažnai pirma išmoko išleisti pinigus, o tik paskui juos uždirbti.

Mes pergyvename, kai pametame rublį, bet nė kiek nesijaudiname kasdien švaistydami be reikalo brangias gyvenimo minutes.


Papildyta:
Bet juk gyvenimas tik tam ir yra, kad degti – gesti – kilti – kristi…
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 03 30, 17:02)
Mes pergyvename, kai pametame [B]rublį, bet nė kiek nesijaudiname kasdien švaistydami be reikalo brangias gyvenimo minutes.[/b]

ne rublį, o litą, eurą...hihihi.gif
p.s. aglasitie vies spisok, pozaluista lotuliukas.gif
Atsakyti