Įkraunama...
Įkraunama...

Žieminiai kombinezonai ir jų priežiūra

QUOTE(Paja @ 2007 08 26, 20:42)
O aš šiandien buvau užklydusi į Čipoliną, tai vos nenugriuvau-kombinezonas-striukelė bei kelnytės su petnešom-379 Lt. blink.gif Dar kad nors būtų į ką žiūrėti... doh.gif

blink.gif ogo, aš buvau tai po 200 lt gražūs labai smile.gif čia gal dar naujesnių užveže.
o man kelniu siltu reik tik, nz kur čia gražias nusipirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 08 28, 09:19)
blink.gif  ogo, aš buvau tai po 200 lt gražūs labai smile.gif čia gal dar naujesnių užveže.
o man kelniu siltu reik tik, nz kur čia gražias nusipirkti  g.gif


Benetonas ziemai siulo labai siltas kelnes, dar gal anksti, nes ziurejau nera. O siaip tikrai labai siltos ir grazios ir kaina silta - 99 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2007 08 28, 10:21)
Benetonas ziemai siulo labai siltas kelnes, dar gal anksti, nes ziurejau nera. O siaip tikrai labai siltos ir grazios ir kaina silta - 99 lt smile.gif

nemačiau, atsiusk nuoroda man, žiauriai noriu, tik nerandu nei vln, nei kaune....

o gal jau papildymas ucb yra? nes kiek skambinu vis ne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zana4: 28 rugpjūčio 2007 - 09:25
as pernai mada vaikams grazias pirkau, na vel gi skonio reikalas sakykim, man jos labai patiko, tai tikiuosi,kad symet dar bus geros, biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristupukas2004 @ 2007 08 28, 10:28)
as pernai mada vaikams grazias pirkau, na vel gi skonio reikalas sakykim, man jos labai patiko, tai tikiuosi,kad symet dar bus geros,  biggrin.gif

aš norėčiau ucb, kad prie striukytės visa komplektuka derinti, bet jai nebus begsiu kitur ieškoti, po visas pardes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 08 28, 09:24)
nemačiau, atsiusk nuoroda man, žiauriai noriu, tik nerandu nei vln, nei kaune....

o gal jau papildymas ucb yra? nes kiek skambinu vis ne



bennetono puslapyje nera ju kataloge, bet tai kataloguose buna sezono naujienos, o tos kelnes tai kaip Brand'as smile.gif buna kiekvienas metais. As dar tik laukiausi, jau jos budavo, o paskui kiekvienais metais maciau, ir kai prasides ziema, ju tikrai bus, nes konsultante sake, kad ju gauna kiekvienais metais tik neaisku su kuriuo papildymu. Spalvos raudona arba tamsi melyna berniukui. Ir dydis ju nuo 82 arba 90 pagal Bennetono sistemas. Su tais dydziais tai keistai, nes nupirkau striuke 90 dydzio tai mes plaukiam joje, o va kita nupirkau 74 tai kaip tik. Dzinsai irgi 82 geras, o 90 ojojoj. Biski ne i tema, bet keistai su dydziais..
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2007 08 28, 10:39)
bennetono puslapyje nera ju kataloge, bet tai kataloguose buna sezono naujienos, o tos kelnes tai kaip Brand'as smile.gif buna kiekvienas metais. As dar tik laukiausi, jau jos budavo, o paskui kiekvienais metais maciau, ir kai prasides ziema, ju tikrai bus, nes konsultante sake, kad ju gauna kiekvienais metais tik neaisku su kuriuo papildymu. Spalvos raudona arba tamsi melyna berniukui. Ir dydis ju nuo 82 arba 90 pagal Bennetono sistemas. Su tais dydziais tai keistai, nes nupirkau striuke 90 dydzio tai mes plaukiam joje, o va kita nupirkau 74 tai kaip tik. Dzinsai irgi 82 geras, o 90 ojojoj. Biski ne i tema, bet keistai su dydziais..

na su dydziais tikrai sutinku, ten durnystes, o dabar su nauja kolekcija ypac , xxs labai dideles maikes blink.gif o pavasario kolekcija viska xxs pirkau, dabar tik striukyte xxs, o su kelnem neisivaizduoju kaip bus, bet l lauksiu tu kelniu, jai uzmatysi pirma parasyk i az , nenoriu praziopsoti, man reik tamsiai melynu, super butu mirksiukas.gif
as niekad neuzmatydavau blink.gif gal del to kad xxs ziuredavau
Atsakyti
Kas čia per kelnės? Papasakokit man ax.gif Įdomu ar didelių dydžių jų būna? Man sakykim reikia 134 cm g.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 08 28, 10:47)
Kas čia per kelnės? Papasakokit man  ax.gif  Įdomu ar didelių dydžių jų būna? Man sakykim reikia 134 cm g.gif

dėl didelių dydžių tai nežinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 08 28, 09:42)
na su dydziais tikrai sutinku, ten durnystes, o dabar su nauja kolekcija ypac , xxs labai dideles maikes  blink.gif  o pavasario kolekcija viska xxs pirkau, dabar tik striukyte xxs, o su kelnem neisivaizduoju kaip bus, bet l lauksiu tu kelniu, jai uzmatysi pirma parasyk i az , nenoriu praziopsoti, man reik tamsiai melynu, super butu  mirksiukas.gif
as niekad neuzmatydavau  blink.gif  gal del to kad xxs ziuredavau


jei pamatysiu, visoms pranesiu smile.gif as pati ju neipirksiu, 99 lt uz kelnes man brangu, bet per ispardavima jos budavo iki 50 lt nukainuotos, tai greit isgraibstydavo smile.gif del didesniu, tai nezinau, bet kad iki 90 tai tikrai, bet tas bennetono 90, tai musu koks 98. Ten jos dvieju sluoksniu, vidus pasiltintas, virsus toks geras, nelabai greit perslampamas, po sniega gerai vaiksciot, vejas neperpus irgi, ir aisku grazios, kaip ir visi bennetono rubeliai. siaip jos tokios gan storos, bet lengvos. zodziu, man labai patiko, gailiuos dabar kad pavasari per ispardavima nenupirkau saviskiui uz ta puses kainos, kai sugalvojau kita diena j jau nebuvo, ten isgraibsto viska per kelias valandas kas is vaikisku smile.gif as dabar nupirkau alternatyva bennetonui smile.gif H&M 1-1.5 92 cm tai mums kaip tik irgi melynas, dar su kisenem, nu biski stiliaus smile.gif vidus "peliukas", virsus neperslampamas. Esu jomis labai patenkinta, galiu ir i balas leisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2007 08 28, 19:52)
jei pamatysiu, visoms pranesiu smile.gif as pati ju neipirksiu, 99 lt uz kelnes man brangu, bet per ispardavima jos budavo iki 50 lt nukainuotos, tai greit isgraibstydavo smile.gif del didesniu, tai nezinau, bet kad iki 90 tai tikrai, bet tas bennetono 90, tai musu koks 98. Ten jos dvieju sluoksniu, vidus pasiltintas, virsus toks geras, nelabai greit perslampamas, po sniega gerai vaiksciot, vejas neperpus irgi, ir aisku grazios, kaip ir visi bennetono rubeliai. siaip jos tokios gan storos, bet lengvos. zodziu, man labai patiko, gailiuos dabar kad pavasari per ispardavima nenupirkau saviskiui uz ta puses kainos, kai sugalvojau kita diena j jau nebuvo, ten isgraibsto viska per kelias valandas kas is vaikisku smile.gif as dabar nupirkau alternatyva bennetonui smile.gif H&M 1-1.5 92 cm tai mums kaip tik irgi melynas, dar su kisenem, nu biski stiliaus smile.gif vidus "peliukas", virsus neperslampamas. Esu jomis labai patenkinta, galiu ir i balas leisti smile.gif

niu man xxs reiktu labiau, teks ieskoti ir laukti ucb kelniu, bet rimtai nieko nemaciau ucb pernai smile.gif o apie ispardavimus nekalbu, nes nieko nespeju niekad nupirkti, viska isliuoja lotuliukas.gif dar pries tai kai paskelbia apie ta sale smile.gif daug girdejau apie tai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2007 08 28, 18:52)
jei pamatysiu, visoms pranesiu smile.gif as pati ju neipirksiu, 99 lt uz kelnes man brangu, bet per ispardavima jos budavo iki 50 lt nukainuotos, tai greit isgraibstydavo smile.gif del didesniu, tai nezinau, bet kad iki 90 tai tikrai, bet tas bennetono 90, tai musu koks 98. Ten jos dvieju sluoksniu, vidus pasiltintas, virsus toks geras, nelabai greit perslampamas, po sniega gerai vaiksciot, vejas neperpus irgi, ir aisku grazios, kaip ir visi bennetono rubeliai. siaip jos tokios gan storos, bet lengvos. zodziu, man labai patiko, gailiuos dabar kad pavasari per ispardavima nenupirkau saviskiui uz ta puses kainos, kai sugalvojau kita diena j jau nebuvo, ten isgraibsto viska per kelias valandas kas is vaikisku smile.gif as dabar nupirkau alternatyva bennetonui smile.gif H&M 1-1.5 92 cm tai mums kaip tik irgi melynas, dar su kisenem, nu biski stiliaus smile.gif vidus "peliukas", virsus neperslampamas. Esu jomis labai patenkinta, galiu ir i balas leisti smile.gif

Man reikia didelių, nes mano vaikis pėdkelnių nenešioja, bet jaučiu nėr šansų rast tokias dideles g.gif O kur tu HM pirkai? Juk Lietuvoje niekas neprekiauja
Atsakyti