Įkraunama...
Įkraunama...

Žieminiai kombinezonai ir jų priežiūra

QUOTE(nikute @ 2007 08 26, 15:01)
Kažkada jiems rašiau e-meilu, tai parašė, kad po 1 neparduoda  blink.gif  Bet tai buvo seniai, gal dabar lankstesni pasidarė  rolleyes.gif


Tai mes tuoj čia visos susiorganizuojam ir gausis urmu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 08 26, 17:12)
Aną rudenį apie 150 lt kainavo. Jie kartais Vilniuje būna, galima susitarti  4u.gif



Būna - tai čia kaip? Tu savo parduotuvę ar šiaip atvažiuoja? O kur apžiūrėti?
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2007 08 26, 18:31)
Būna - tai čia kaip? Tu savo parduotuvę ar šiaip atvažiuoja? O kur apžiūrėti?

Parodų metu būna, o gal šiaip reikalus tvarko ax.gif Reikia pasiskambinti ir pasikalbėti. Arba emeilą parašyti 4u.gif
Atsakyti
Pernai per parodą jų nebuvo. Užpernai vientisą kombinezoną pirkau už 120 lt.
Aną žiemą užsakinėjau iš jų tik striukytę, tai vien striukytė atrodo kainavo tada ar tai 110 ar tai 120 lt.
Pristatė ir man vienai asmeniškai, bet manau geriau susikooperuoti, nes siunčia su kurjeriais, taigi būtų pigiau.
Atsakyti
O aš šiandien buvau užklydusi į Čipoliną, tai vos nenugriuvau-kombinezonas-striukelė bei kelnytės su petnešom-379 Lt. blink.gif Dar kad nors būtų į ką žiūrėti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2007 08 26, 20:27)
Pernai per parodą jų nebuvo. Užpernai vientisą kombinezoną pirkau už 120 lt.
Aną žiemą užsakinėjau iš jų tik striukytę, tai vien striukytė atrodo kainavo tada ar tai 110 ar tai 120 lt.
Pristatė ir man vienai asmeniškai, bet manau geriau susikooperuoti, nes siunčia su kurjeriais, taigi būtų pigiau.



O iš ko tu rinkaisi? Internetinis tas puslapio katalogas tai laaabai skurdus doh.gif Jei ten katalogu galima pavadinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2007 08 26, 21:44)
O iš ko tu rinkaisi? Internetinis tas puslapio katalogas tai laaabai skurdus  doh.gif  Jei ten katalogu galima pavadinti  doh.gif

Aš parašiau emeilą tada ir vaikų dydžius, tai atsiuntė nuotraukas tų kombinezonų, kuriuos tuo metu turėjo 4u.gif
Bet nepirkau ax.gif
Atsakyti
ir man nuotraukas emeilu atsiuntė.
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2007 08 26, 22:11)
ir man nuotraukas emeilu atsiuntė.

Tai pasidalinkite ju koordinatemis,prasau unsure.gif O man nereikes vazioti 300 km. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 08 26, 16:45)



QUOTE(milocka @ 2007 08 26, 22:20)
Tai pasidalinkite ju koordinatemis,prasau unsure.gif O man nereikes vazioti 300 km. tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2007 08 26, 20:42)
O aš šiandien buvau užklydusi į Čipoliną, tai vos nenugriuvau-kombinezonas-striukelė bei kelnytės su petnešom-379 Lt. blink.gif Dar kad nors būtų į ką žiūrėti... doh.gif

kokios firmos?

as ir neperku kokios firmines striukes atrodancios kaip is skuduryno,jei jau kaina moki-tai turi atitinkamai ir atrodyti,apie funkcionaluma,nera nei kalbos
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 08 26, 23:08)
kokios firmos?

as ir neperku kokios firmines striukes atrodancios kaip is skuduryno,jei jau kaina moki-tai turi atitinkamai ir atrodyti,apie funkcionaluma,nera nei kalbos


Neatsimenu tiksliai, bet lenkiški... ax.gif
Atsakyti