Įkraunama...
Įkraunama...

Žieminiai kombinezonai ir jų priežiūra

QUOTE(bonda @ 2007 08 24, 12:55)
maniskei viena striuke trindavo kakliuka g.gif  g.gif net pradzioj nesupratau -galvojau, kru cia sugebejo nusibrozdint -ten akzkaip medziaga nedaeina gerai ant uztrauktuko doh.gif


o pas mus uztrauktukas paeidavo po medziaga, ten toks net ale specialus buvo pasiuvimas kad saugotu vaiko pasmakre nuo uztrauktuko, bet kad tas pasiuvimas toks kazkoks astriais siulais siusiutas smile.gif kazkaip kietai ten viskas smile.gif nu zodziu..nekas.
Atsakyti
Amadeo dar nera kaune kombinezonu, siandien buvau uzsukusi, o vat kotrynoi , cipoline yra cocodrilio graziu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 08 24, 13:19)
Amadeo dar nera kaune kombinezonu, siandien buvau uzsukusi, o vat kotrynoi , cipoline yra cocodrilio graziu labai smile.gif


Amadeo tamsiai žalius su morkinėm detalėm mačiau akropoli, kazkurioj iš vaikiškų prekių parduotuvių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristtute @ 2007 08 24, 18:59)
Amadeo tamsiai žalius su morkinėm detalėm mačiau akropoli, kazkurioj iš vaikiškų prekių parduotuvių g.gif

geras, reiks draugei pasakyti, jai labai patinka AMADEO thumbup.gif ačiukas
Atsakyti
Batų temoje radau, kad labai geri BEAVER kombinezonai ax.gif O kur tokių yra pirkti? Ir kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 08 26, 11:20)
Batų temoje radau, kad labai geri BEAVER kombinezonai  ax.gif O kur tokių yra pirkti? Ir kokios kainos?

Neteko matyt. Bet va Gedimino 9 parduotuvėje yra švediškų vaikiškų rūbų parduotuvė, tai ten manau neblogesni. Tik kaina kandžiojasi
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 08 26, 12:20)
Batų temoje radau, kad labai geri BEAVER kombinezonai  ax.gif O kur tokių yra pirkti? Ir kokios kainos?

Turim BEAVER kombinezoną, labai superinis, nestoras, bet labai šiltas, pats tas po sniegą voliotis thumbup.gif Pirkom dėvėtą per SM, nes Lietuvoj jais dar neprekiauja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2007 08 26, 12:42)
Turim BEAVER kombinezoną, labai superinis, nestoras, bet labai šiltas, pats tas po sniegą voliotis thumbup.gif Pirkom dėvėtą per SM, nes Lietuvoj jais dar neprekiauja  schmoll.gif

Mes irgi turėjom, bet nebuvo labai šiltas schmoll.gif Daugiau šlapiai dienai tinkantis nei šaltai
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 08 26, 14:25)
Neteko matyt. Bet va Gedimino 9 parduotuvėje yra švediškų vaikiškų rūbų parduotuvė, tai ten manau neblogesni. Tik kaina kandžiojasi

gal gali parasyt,kaip ta parduotuve vadinas g.gif
Papildyta:
klaipedietes,kur perkate gerus kombinzonus ziemai g.gif iduomu ar Zaroj buna ju g.gif Ir AMADEO,kazin ar prekiaujama musu provincijoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milocka @ 2007 08 26, 16:22)
gal gali parasyt,kaip ta parduotuve vadinas g.gif

Man atrodo, kad Polarnopyret ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 08 26, 14:30)
Man atrodo, kad Polarnopyret  ax.gif

Kažkas panašaus. Toks pavadinimas kad net neprisimenu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 08 26, 16:31)
Kažkas panašaus. Toks pavadinimas kad net neprisimenu  biggrin.gif

Ten pirkau kelnaites dukrai, tai pasižiūrėjau ant etiketės, taip irgi neatsiminčiau blush2.gif


O į tuos kombinezonus aš irgi atkreipiau dėmesį, labai jau lengvi ir matosi, kad geri thumbup.gif Tik kaina didoka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 26 rugpjūčio 2007 - 14:50