Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos

Apklausa: Antivirusinės programos, kuri geriausia? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Niu velnias, reiks mesti nortona lauk g.gif O is kur parsisiusti ta kasperski? Ir kuriam laikui ji nemokamai duoda.

Paieškokit tinklapyje softex.meganet.lt. Ten yra daug antivirusinių programų ir su vaistais. Yra ir Kasperskis. Nors mano manymu Kasperskis taip pat pakankamai stipriai stabdo kompiuterį. Aš geriau rekomenduočiau NOD32, Bitdefender ar McAfee.
Atsakyti
QUOTE(rikis99 @ 2006 01 06, 23:47)
Niu velnias, reiks mesti nortona lauk g.gif O is kur parsisiusti ta kasperski? Ir kuriam laikui ji nemokamai duoda.

Paieškokit tinklapyje softex.meganet.lt. Ten yra daug antivirusinių programų ir su vaistais. Yra ir Kasperskis. Nors mano manymu Kasperskis taip pat pakankamai stipriai stabdo kompiuterį. Aš geriau rekomenduočiau NOD32, Bitdefender ar McAfee.

na aisku kiek zmoniu tiek nuomoniu taciu kasperkis manau ne veltui geriausia antivirusine 2004metu g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Nereiketų labai žiūrėti į tas vietas, nes pagal paskutinius vertinimus Kasperskis nepatenka ir į dešimtuką:
Anti-Virus Software Reviews 2006

Listed in order of rating:

#1 BitDefender
#2 PC-cillin
#3 AVG Anti-Virus
#4 McAfee VirusScan
#5 F-Secure Anti-Virus
#6 Norton AntiVirus
#7 F-Prot for Windows
#8 eTrust EZ Antivirus
#9 ESET Nod32
#10 Panda Anti-Virus
#11 AVAST! Pro
Aš nenoriu pasakyti, kad Kasperskis blogas, bet ir vadovautis vien kitų vertinimais negalima. Tuo labiau, kad ir tų vertinimu yra įvairių. Vieną pvz. aš ir pateikiau.
Atsakyti
QUOTE(rikis99 @ 2006 01 07, 23:47)
Nereiketų labai žiūrėti į tas vietas, nes pagal paskutinius vertinimus Kasperskis nepatenka ir į dešimtuką:
Anti-Virus Software Reviews 2006

Listed in order of rating:

#1  BitDefender
#2  PC-cillin
#3  AVG Anti-Virus
#4 McAfee VirusScan
#5 F-Secure Anti-Virus
#6 Norton AntiVirus
#7 F-Prot for Windows
#8 eTrust EZ Antivirus
#9 ESET Nod32
#10 Panda Anti-Virus
#11 AVAST! Pro
Aš nenoriu pasakyti, kad Kasperskis blogas, bet ir vadovautis vien kitų vertinimais negalima. Tuo labiau, kad ir tų vertinimu yra įvairių. Vieną pvz. aš ir pateikiau.

na lai buna kaip yra nesiginciju mirksiukas.gif wub.gif mano pusbrolis kompiuterastas blush2.gif tai pasake kasperskis ir man daugiau nieko nereikejo klaust pas ji kai atsiras kas geriau uz ji as tikrai turesiu mirksiukas.gif wub.gif aciu uz patarima wub.gif
Atsakyti
Gelbėkit help.gif help.gif , iš manęs kompiuteristė schmoll.gif , o antivirusinės reikia blush2.gif . Senoji užlūžo ir psio doh.gif , liko tik Ad-Aware . Bandau instaliuoti iš čia nurodytų puslapių, bet nesigauna.
PAAIŠKINKIT, MAN NEIŠMANĖLEI, KAIP ĮSIINSTALIUOTI ( pvz AVG) PROGRAMĖLĘ ax.gif .
Atsakyti
Aš naudoju NOD32 ir tikrai thumbup.gif thumbup.gif virusiukus kompe gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Funte @ 2006 01 08, 17:11)
Gelbėkit  help.gif  help.gif , iš manęs kompiuteristė  schmoll.gif , o antivirusinės reikia  blush2.gif . Senoji užlūžo ir psio  doh.gif , liko tik Ad-Aware . Bandau instaliuoti iš čia nurodytų puslapių, bet nesigauna.
PAAIŠKINKIT, MAN NEIŠMANĖLEI, KAIP ĮSIINSTALIUOTI ( pvz AVG) PROGRAMĖLĘ  ax.gif .


visu pirma issiinstaliuok senaja kad nesusipjautu tarpusavyje cool.gif o tik tada instaliuok nauja manau avg gali rast per www.download.com mes buvom ja parsisiunte is ten mirksiukas.gif ji nemokama
Atsakyti
Ačiū PaMel už pagalbą rolleyes.gif . Jau susitariau su kompiuterastu, kad atvarys, nes pati nesusitvarkysiu ax.gif . Vakar kaip praskanavo blink.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Funte @ 2006 01 26, 17:25)
Ačiū PaMel už pagalbą rolleyes.gif .  Jau susitariau su kompiuterastu, kad atvarys, nes pati nesusitvarkysiu  ax.gif . Vakar kaip praskanavo  blink.gif ... 

jei neras kitokios antivirusines galiu tau vaistu duot kasperskiui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rikis99 @ 2006 01 07, 01:47)
Niu velnias, reiks mesti nortona lauk g.gif O is kur parsisiusti ta kasperski? Ir kuriam laikui ji nemokamai duoda.

Yra ir Kasperskis. Nors mano manymu Kasperskis taip pat pakankamai stipriai stabdo kompiuterį. Aš geriau rekomenduočiau NOD32, Bitdefender ar McAfee.


verysad.gif ,sakai dėl to gali lėčiau dirbti?
Nu nežinau kiek tai susiję su šią savaitę "atsiradusiu" pas mane Kasperskiu ,bet tiesiog nebeturiu kantrybės sėdėt supermamoj ir kaukt ,kol atvers kitą puslapėlį...Nu jau toks lėtumas-sraigė ir ta greičiau nušliaužtų ,nei darbas pas mane dabar eina. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2006 01 31, 18:36)
verysad.gif ,sakai dėl to gali lėčiau dirbti?
Nu nežinau kiek tai susiję su šią savaitę  "atsiradusiu" pas mane Kasperskiu ,bet tiesiog nebeturiu kantrybės sėdėt supermamoj ir kaukt ,kol atvers kitą puslapėlį...Nu jau toks lėtumas-sraigė ir ta greičiau nušliaužtų ,nei darbas pas mane dabar eina. blink.gif

o gal prie viso to bandyk dar prasivalyti kompa su ad aware ir pyware wub.gif
ir dar sm ne visad labai sauniai dirba,ir dar netas ir nevisad buna vienodo greicio,taip kad priezasciu labai labai daug wub.gif
Atsakyti
manau, jog vis del to mesiu lauk ta Nortona.. nes pc
labai stabdo... g.gif
Atsakyti