Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos

Apklausa: Antivirusinės programos, kuri geriausia? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Va va, ko tik tie virusai negali 4u.gif O kokiu priemoniu reikia imtis, kad nuolat bent jau maksimaliai apsisaugoti nuo ju? Gal ka papildomai reikia instaliuotis. Ir dar - kai Nortonas praskanuoja kompa, rodo, kad "Detected 24", tai cia kas? Vabaliukai ? Bet ju Nortonas kazkaip nepanaikina, arba kazko nesuprantu... g.gif Tokia is manes antivirusu zinove, tad sorry jei kartais kvailu klausimu uzduosiu lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2005 12 08, 07:47)
Ka tik parsisiunciau nemokama AVG antivirusine programa thumbup.gif  Aciu 4u.gif  Bet koks skirtumas tarp antivirusines programos ir kokios nors ad-ware? g.gif  Vakar parsisiunciau No-adware, kuri turejo buti nemokama, bet pas mane rado virs 200 vabalu, tai nemokamai jau ju nenaikino...sumokejau $34. Dabar nezinau ar verta buvo g.gif
Taigi mano kompe dabar nemokama AVG versija ir No-adware(kuria pirkau) Ar galiu jaustis saugiai?????


O man neatidaro g.gif . Pas mane AVG yra, bet ko tai streikuoja... Nusprendžiau perinstaliuoti, bet nepavyksta blush2.gif . PADĖKIT ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 01 02, 01:32)
Is kart sorry, neperskaiciau visos temos  4u.gif  Tad gal pasikartosiu...  ax.gif
Spalio men nusipirkom kompiuteri, jame jau instaliuota Norton Antivirus progama. Tik noriu suzinoti ar tikrai ji pilnai apsaugo nuo virusu? Po interneta tikrai nemazai tenka narsyti, tad nesinoretu, kad kokie vabaliukai apgrauztu mano kompiuteriuka smile.gif

SIAIP NORTONAS NEBLOGAS TIK LABAI APKRAUNA KOMPA wub.gif patarciau dar kokius adaware issiinstaliuot arba spywarw doctor thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2006 01 03, 20:17)
SIAIP NORTONAS NEBLOGAS TIK LABAI APKRAUNA KOMPA wub.gif patarciau dar kokius adaware issiinstaliuot arba spywarw doctor thumbup.gif  thumbup.gif


Aciu uz patarima, tik ar jie tinka i "komplekta", nortonas ir tas daktaras? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 01 03, 19:42)
Aciu uz patarima, tik ar jie tinka i "komplekta", nortonas ir tas daktaras?


Teisingai parase, kad Norton Antivirusas LABAI apkrauna kompa, todel su juo jau niekas nebetinka. Geriausias budas isitikinti - ismesti Nortona ir isideti ka nors praktiskesnio.
Atsakyti
Hmmm g.gif na nezinau ar manasis sutiks nortona imesti smile.gif O kokia rekomenduotumete Jus, mamytes? Ir kaip gauti normalia versija, o tai tos visos demo vienam menesiukui - tai net neverta prasideti.... Esu turejusi visokiu, bet kazkaip nesusidraugavau nei su viena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 01 03, 23:48)
Esu turejusi visokiu, bet kazkaip nesusidraugavau nei su viena  4u.gif


Žiūrint ko tau reikia. Ar tik antiviruso, ar su ugniasiene, ar su ugniasiene, pašto ir anti-spy tikrinimu. Be to dar priklauso nuo kompo greičio. Jei tau tik antiviruso ir kompas silpnas, tai gali F-Prot bandyti, jei su ugniasiene F-Secure arba Bitdefender (tiesa šito paskutinių versijų nebandžiau), jei nori visko komplekte, tai geriausia ZoneAlarm Security Suite. Bet čia irgi viskas nuo skonio ir galimybių priklauso. Jei negali demo versijai net rakto susigeneruoti, tai geriau nieko nedaryk, tiesiog atsipalaiduo ir teisingai maitinkis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 01 03, 19:42)
Aciu uz patarima, tik ar jie tinka i "komplekta", nortonas ir tas daktaras? g.gif

tinka tinka mes turejom nortono kokius metus jei ne daugiau ir spyware ir liuks buvo wub.gif

QUOTE(Rudaakė @ 2006 01 03, 23:48)
Hmmm  g.gif  na nezinau ar manasis sutiks nortona imesti smile.gif O kokia rekomenduotumete Jus, mamytes? Ir kaip gauti normalia versija, o tai tos visos demo vienam menesiukui - tai net neverta prasideti.... Esu turejusi visokiu, bet kazkaip nesusidraugavau nei su viena  4u.gif

siiap geriausia kaip jau ir sakiau yra kasperskis thumbup.gif thumbup.gif ir beje gali tureti ir adaware ir syware visus kartu nes jie kiekvienas atlieka savo funkcija ir tikrina skirtingai vienas kitam nemaiso mirksiukas.gif
Atsakyti
as naudoju NORTONa ir ji tikrai gera programa - apsaugo nuo wirusu - t.y. ismeta lentele, jog yra uzfiksuotas virusas ir ji pasalina .. siaip tikrai gera programa.. smile.gif o del kitu tai PANDA musu kompiuteriui visiskai netinka, nes pc is kart streikuoti pradeda verysad.gif vienakart suinstaliavom - ne kas.. o kai antraji karta padarem ta pati teko net windowsus perinstaliuoti.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitana @ 2006 01 05, 20:01)
as naudoju NORTONa ir ji tikrai gera programa - apsaugo nuo wirusu - t.y. ismeta lentele, jog yra uzfiksuotas virusas ir ji pasalina .. siaip tikrai gera programa.. smile.gif o del kitu tai PANDA musu kompiuteriui visiskai netinka, nes pc is kart streikuoti pradeda  verysad.gif  vienakart suinstaliavom - ne kas.. o kai antraji karta padarem ta pati teko net windowsus perinstaliuoti..  biggrin.gif

na nortonas daugiau trojanus randa o tikru virusu nelabai va persiskanavom mes kompa su nortonu neradp nieko.ir ta pacia dien apo poros val isiinstaliavom kasperski nu ir ka jus manot kaip pradejo zviegti jis 8 virusai buvom apsale ir siaip jis tikresnis ir neuzima daug atminties wub.gif
Atsakyti
Niu velnias, reiks mesti nortona lauk g.gif O is kur parsisiusti ta kasperski? Ir kuriam laikui ji nemokamai duoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 01 06, 14:53)
Niu velnias,  reiks mesti nortona lauk  g.gif  O is kur parsisiusti ta kasperski? Ir kuriam laikui ji nemokamai duoda smile.gif

na bandyk gal per googla ieskot arba per download.comsiaip ji duoda menesiui tik ale reik vaistu susirasti mirksiukas.gif
Atsakyti