Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnesiukas

mums jau beveik 24 savaites, svoris beveik +3kg..pilvas nera didelis,mazutis visai palyginus su kitu pilveliais .. smile.gif savijauta irgi gera, nors buna dienu prastesniu..dazniausiai tai pasireiskia darbe, juolab,kad siuo metu karsta, patalpose tvanku,oro trukumas gal delto sunkiau ta diena isgyventi,o seip kartais net pamirstu,kad laukiuosi,nes daznai savijauta buna tikrai labai gera..negaleciau skustis 4u.gif zinoma nuovargis greiciau atsiranda,bet uztenka pailseti ir vel kupina jegu.tikiuosi taip bus ir toliau..spyriai reteja, t.y. atrodo, kad mazius mano turi kazkoki tai rezima,pabundam kartu..diena kol dirbu spardosi maziau, na o kai reikia eiti miegoti,prasideda pats siutimas biggrin.gif kartais tikrai sunku uzmigti,nes spyriai buna galingi,atrodo mazas zmogeliukas,bet jegos turi ohoho smile.gif jauciu kaip vartaliojasi,remiasi..pilvas kartais banguoja atrodo..
kraitelis dar nekraunamas, bet jau zvalgausi kas ka idomaus pardavineja smile.gif
Atsakyti
Mums jau 27 savaitele 4u.gif svoris auga , jau +6 kg ax.gif Man jau atrodo ,kad pilvukas kiekviena diena vis didesnis, jau taip greitai judet gatvemis nepavyksta kaip anksciau rolleyes.gif is karto jauciamas tempimas , bet seip puikiai jauciames, didelio mieguistumo irgi nejauciu, vat tik ilgai miegot neleidzia man kaip anksciau, nes is pat ryto norisis kazka skanaus-kriminalinio blush2.gif , bet po to per visa diena nejauciu didelio apetito, net atvirksciai porcijos tapo mazesnes negu pries nestuma, matyt vietos nera bigsmile.gif
Atsakyti
Na ir as pasisakysiu 4u.gif

Mums jau tuoj 26 savaiteles thumbup.gif Pati jauciusi neblogai, tik nakti sunku miegoti, prabundu su kiekvienu apsivertimu doh.gif . Judesiukai kaip kada blink.gif kartais spardosi, kartais jauciu tik virpesius pilve smile.gif Svorio jau +8 blush2.gif doh.gif

Is daiktuku turiu, tik kazkiek rubeliu, daugiau nieko doh.gif Nors ir vaikutis ne pirmas, bet esu ziauriai pasimetus... nezinau kiek ko reikia... doh.gif nu nieko, kaip nors smile.gif
Atsakyti
[quote=Agnieshkute,2011 01 09, 20:00]

pagaliau atsirado dar kuriom 6 mėnesiukas, niekas nerašo, tai nuobodoka smile.gif man pirmas vaikutis, priaugau +8kg smile.gif turim keletą rūbelių ir lovytę 4u.gif judesiukai kaip kada,bet dažniausiai į vakarą suaktyvėja ir taip spiria kad spygtelėju biggrin.gif echo mums mato berniuką smile.gif
Atsakyti
Mums greit jau 26 savaites smile.gif Pirmasis mazylis tongue.gif Priaugau nedaug 3 kg... Musu vaikelis ramus , mazai spardosi, judesiukai vos jauciami, buna kai ir stipriau ispiria. Mamytes ar tai normalu?
Atsakyti
QUOTE(redzutia @ 2011 02 23, 19:13)
Mums greit jau 26 savaites  smile.gif Pirmasis mazylis  tongue.gif Priaugau nedaug 3 kg...  Musu vaikelis ramus , mazai spardosi, judesiukai vos jauciami, buna kai ir stipriau ispiria. Mamytes ar tai normalu?


Man 24 savaites, judesiukus irgi gana silpnokai jauciu, bet gydytojai sake, kad normalu.. Priaugau gal pora kg, pilvukas auga, o nuo manes krenta... g.gif bet vaikiukas auga pagal visas normas ir ismatavimus thumbup.gif
Atsakyti
Mums jau 26 savaitėlės thumbup.gif Priaugau +8 kg doh.gif o taip norėtųsi jo mažiau priaugti, nes nustatytas nėštukių diabetas... unsure.gif Mažiukas vis palygina mano šonkauliukus tongue.gif didžiausias judėjimas vyksta vakarais kai ramiai atsigulu. Darbe irgi duoda apie save žinoti, vis pakibina wub.gif Laukiame berniuko pagal pirmą planą. Ryt su vyru važiuojame darytis 3D echo. Susitiksim su mažiuku dar kartelį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pucca:)) @ 2011 03 08, 20:56)
Mums jau 26 savaitėlės  thumbup.gif  Priaugau +8 kg  doh.gif  o taip norėtųsi jo mažiau priaugti, nes nustatytas nėštukių diabetas...  unsure.gif  Mažiukas vis palygina mano šonkauliukus  tongue.gif  didžiausias judėjimas vyksta vakarais kai ramiai atsigulu. Darbe irgi duoda apie save žinoti, vis pakibina  wub.gif Laukiame berniuko pagal pirmą planą. Ryt su vyru važiuojame darytis 3D echo. Susitiksim su mažiuku dar kartelį  wub.gif


O man taip pat nestukiu diabetas.. Idomu pasidalinti patirtim kaip kontroliuojamas tas diabetas, kokie rezultatai ir t.t? Man gana anksti jį diagnozavo gal 15-16 savaite, paskyrė dietą, o dar po savaites nedidele doze insulino, kuria Kauno klinikose po menesio dar padidino.. g.gif
Atsakyti
Mes irgi jau isokom i 6 menesiuka drinks_cheers.gif maziukas spurda kibina,kartais atrodo kad ten ne vienas o keli vaikiukai lotuliukas.gif vakar echo darem,viskas gerai augam vystomes sveikuciai nestuke.gif Priaugau 1kg lotuliukas.gif jauciuosi puikiai,bet pastebejau kad kartais vel uzeina silpnumas kaip budavo nestumo pradzioje
Atsakyti
na kad ir esu naujoke ir man dar tik 6 savaiteles blush2.gif ,bet manau kad priimsit y savo gretas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurete @ 2011 03 15, 17:49)
na kad ir esu naujoke ir man dar tik 6 savaiteles  blush2.gif ,bet  manau kad priimsit y savo gretas  4u.gif



Sveikinimai 4u.gif linkiu vystytis sveikuciams ir augti diduciams wub.gif thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2011 01 09, 19:00)
Is daiktuku turiu, tik kazkiek rubeliu, daugiau nieko doh.gif  Nors ir vaikutis ne pirmas, bet esu ziauriai pasimetus... nezinau kiek ko reikia... doh.gif  nu nieko, kaip nors  smile.gif


ziuriu zodis zodin apie mane parasyta lotuliukas.gif kazkaip ir as pasimetus, nzn ko reikia, kiek reikia, kada reikia g.gif mes dar vonele turim thumbup.gif
kilogramu pas mane +10 blush2.gif vaje vaje kaip daug doh.gif ir mums dbr tik 27sav. judesiukus gerai lb jauciu, ypac aktyvus lelius 21-22.30val atrodo,kad lambada su breiko elelentais sokt pradeda biggrin.gif bet laaabai smagu.
Atsakyti