Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnesiukas

Baiginejam 6 menesiuka, tuoj zengsim i 7 smile.gif
vat mesos tai man norisi ir reikia, nes jos nevalgant silpniau jauciuos. Maziukas irgi kasdien pasimala, pasispardo wub.gif O siaip gyvenu kaip anksciau, tempai aisku kiek suleteje, atmintis buna iseina pasivaiksciot lotuliukas.gif ir aisku laukiu atostogu nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Jaučiamės geriau nei visus tuos penkis mėnesius smile.gif Dabar mums 26sav su kapeikom. Laikas labai greit bėga, o kažką rimto veikt tingisi. Leliukas juda, kruta. Priaugau max 4kg, sveriu 49kg, norisi ir daugiau svert, bet kai pagalvoju, kad jau dabar sunku judėt.. doh.gif
Atsakyti
Puiki diena thumbup.gif
Prisistatau: 24-ta savaitė jau įpusėjo. Priaugau apie 6 kg, bet per paskutinį mėnesį tik iki 1 kg, mat iki kokio 5 mėn. norėjosi visokių miltinių-bulvinių patiekalų, kurie ir padarė savo "gerą darbą". Kita vertus, pastorėjusi beveik nesijaučiu, jokio sunkumo ar diskomforto taip pat ne - galėčiau futbolą žaisti ir vargo nematyčiau biggrin.gif Tik deguonies trūkumas ryškesnis, nei prieš nėštumą.
Kartais rytais atrodo, kad visai nesu nėščia - įtraukus pilvo beveik nerasta unsure.gif Bet geriau užvalgius abejonių nekyla biggrin.gif
Atsakyti
Na o aš šiandien mieste du kartus vos nenualpau, prakaitas išpylė, akyse juoda pasidarė ir būčiau atsijungus jei tik ne mintis kad negalima nukrist doh.gif Rankinuke kaip tyčia nei ID, nei nėščiosios kortelės, tai teko susiimt ir pasėdėjus namo pareit biggrin.gif
Nesuprantu kas čia pasidarė, nėštumo pradžioje nei pykino nei silpna buvo.

Kol kas priaugau 6 kg. Šiaip jaučiuosi gerai, tik gydytoja buvo liepus stebėti spaudimą, mat kažkoks IR buvo šiek tiek aukščiau normos.

O jūs spaudimą matuojat? Kiek suprantu normalus 120/80?
Atsakyti
QUOTE(Unikko @ 2012 06 29, 16:34)
Na o aš šiandien mieste du kartus vos nenualpau, prakaitas išpylė, akyse juoda pasidarė ir būčiau atsijungus jei tik ne mintis kad negalima nukrist  doh.gif Rankinuke kaip tyčia nei ID, nei nėščiosios kortelės, tai teko susiimt ir pasėdėjus namo pareit biggrin.gif
Nesuprantu kas čia pasidarė, nėštumo pradžioje nei pykino nei silpna buvo.

Kol kas priaugau 6 kg. Šiaip jaučiuosi gerai, tik gydytoja buvo liepus stebėti spaudimą, mat kažkoks IR buvo šiek tiek aukščiau normos.

O jūs spaudimą matuojat? Kiek suprantu normalus 120/80?


As nuo pradziu priaugau 5 kg, pilvukas pupso stacias, bamba issikisus, tai juokingai atrodo smile.gif
spaudimas pas mane kaip tik visada pamazintas, tai paprastai galva skaudineja, ir pasvaigsta, jei staigiau atsistoju, gali ir akyse aptemti...o siaip viskas gerai, tiesa, kai jau noriu valgyti, tai jau tikrai noriu, ir vien salotomis ar kuo lengvu uzkisti neiseina smile.gif reikia ir pirmo, ir antro, ir butinai deserto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laydaa @ 2011 04 26, 17:01)
Mum jau 20 savaite ir turim 6 pliuso 4u.gif  siaip atrodo cia normalu, bet kai paskaitau jusu pasisakymus sunerimau, kad per daug 4u.gif

bet tai jei jums 21savaite, tai jums net 5iu menesiu nera, ax.gif
Atsakyti
Mums jau 24 savaitėlės wub.gif
Pilvukas atsikišęs, savijauta būtų visai nebloga, tik siaubingai graužia rėmuo. Jau nebežinau nei ką valgyti, nes kas rytą atsikeliu net su skaudančia gerkle doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Unikko @ 2012 06 29, 15:34)
Na o aš šiandien mieste du kartus vos nenualpau, prakaitas išpylė, akyse juoda pasidarė ir būčiau atsijungus jei tik ne mintis kad negalima nukrist  doh.gif Rankinuke kaip tyčia nei ID, nei nėščiosios kortelės, tai teko susiimt ir pasėdėjus namo pareit biggrin.gif
Nesuprantu kas čia pasidarė, nėštumo pradžioje nei pykino nei silpna buvo.

Kol kas priaugau 6 kg. Šiaip jaučiuosi gerai, tik gydytoja buvo liepus stebėti spaudimą, mat kažkoks IR buvo šiek tiek aukščiau normos.

O jūs spaudimą matuojat? Kiek suprantu normalus 120/80?


laba diena.man izengusiai i sesta men ir prasidejo blogumai (alpimai) doh.gif tai liepe pas seimos daktara nueiti, bet kad ji atostogauja..o tik nuejus i poliklinima man jau silpnumas ima hihihi.gif
Atsakyti
izengem i 6 ta men ir mes
savijauta tokia pat kaip visad, nei pykina nei dar kas, smile.gif
tik vaikelis vis daugiau juda ax.gif
Atsakyti
Man jau 23-ia prasidejo, +8kg doh.gif Kita vertus, as iki nestumo bent 4-5 buvau numetus (streso pasekoj), tai kad jie sugrizo - tik pliusas (kmi buvo tapes zemesnis nei 18, keista isvis, kad lengvai pastojau.. blush2.gif ).
Jauciames gerai, bet visa laika gerai jautemes, jokiu pykinimu mirksiukas.gif Gal del to ir priaugau tiek, nes 1 semestra lb valgiau lotuliukas.gif
Pilvas jau daugmaz visiems matos (nors sau as daugiau stora nei nescia atrodau lotuliukas.gif ), judesiukai yr, sportuojam joga ir baseina ir tikimes, kad ir toliau taip 4u.gif
Tiesa, crb kazkodel 12, biski keista, nes jokiu simptomu, tai ka as zn.. Daktarai nieko daryt kol kas nesiulo. Skaiciau, kad gali but jis uzkiles nestumo metu, gal kam yra taip buve? g.gif
Atsakyti