Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnesiukas

na ir as prisijungsiu prie jusu.As priaugau 8kg ir svorius toliau auga,jauciu bus sunku numest.Su pirmu per visa nestuma priaugau 11kg,tai svoris gan greitai dingo,nbetgi sumazejo,nes pries pastodama sveriau 48-49kg,o po gimdymo 46-47kg.Kaip bus dabar,nezinau.Jauciuisiu gerai,jegu uztenka netgi atidirbt 5 dienos po 12val,tik kartais jau vakare nugara paskauda ir kankina meslungis.O tai viskas gerai. thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
izengem ir mes jau i sesta menesiuka thumbup.gif savijauta normali, tik dirbti baisiai tingisi,laukiu dekretiniu blush2.gif ir dar vienas baisus dalykas,kuris si nestuma mane kankina nuo pat pradziu -tai remuo doh.gif nieko normliai valgyti negaliu, dabar vat isgeriau arbatos puodeli ir jau jauciu,kaip rugstys kyla doh.gif nu o mazius tai duodsi jau stipriai pilvely biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2007 03 21, 09:27)
Sveikutes,
mums jau prasidėjo 6 mėnesiukas (21 savaitė).
Norėčiau paplepėti kaip jūs jaučiatės, kas naujasnio pilvelyje dedasi, ką sako gydytojai, kokius tyrimus darotės.
20 sav. buvau echo darytis tai viskas gerai, mazius auga, vartaliojasi, gydytoja pasake iki 30 sav. neik pas mane nera cia ko jo erzinti. tegu ten ramiai ir gyvena.
As dar norejau genetinius tyrimus pasidaryti, nes virusas labai buvo pagavesmane, ir kraujas nusilpes, net antibiotikus geriau, o ji sako niekur neik viskas gerai.
Ar man taip pasikliauti aklai ta gydytoja.
Na zodziu paplepam.

Beje kaip auga pilvukai, kiek cm turite ? smile.gif

mums jau irgi 6 menesiai maziuliukas jau sparduosi tik gydytoja sake kad truksta truputi gelezies
Atsakyti
Mum jau 20 savaite ir turim 6 pliuso 4u.gif siaip atrodo cia normalu, bet kai paskaitau jusu pasisakymus sunerimau, kad per daug 4u.gif
Atsakyti
Jugiuosi ir aš prie Jūsų nestuke.gif Mums jau 23sav. Priaugta 6kg, jaučiuosi gerai, nėra labai sunku kolkas. Tik pakankina mėšlungis. O leliukas jada neblogai, jaučiu spyriukus ir tuom džiaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
Kaip daznai per diena jauciate judesiukus?
Atsakyti
labukas busimos mamytes. laukiuosi antrojo vaikelio mum dabar jau 30 savaiteliu... eh kaip greitai laikas bega... tai va mano maziukas pilvelyje duodasi nenustodamas tiek diena tiek nakti. su pirmu vaikuciu taip nebuvo judejo taip pat aktyviai bet ne istisai
Atsakyti
QUOTE(ignek @ 2012 01 12, 20:34)
Kaip daznai per diena jauciate judesiukus?


Esu nestuke.gif 18 savaitėlėj, pajutau prieš porą savaičių. Dabar duodasi kaip išprotėjus. lotuliukas.gif Atrodo, kad visai nebemiega. Nors naktimis dar nežadina, bet dienomis tai siautėja. Kartais nė paeiti negaliu doh.gif
Atsakyti
Mums 23 sav, priaugau 6,5kg. blush2.gif Nors su pirmu vaziavau gimdyti +9kg. buvo, dabar jauciu bus daugiau doh.gif jauciuosi gerai, tik kartais nugara paskausta, o mazius tai judrus diena nakti duodasi-nerimsta wub.gif tikiuosi kad dabar issimankstins, o kai gims bus ramus biggrin.gif turbut naivu to tiketis, bet lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes nestuke.gif
mes irgi augame, didejame, judame ypac vakare labai jauciasi, nusiskundimu kolkas kaip ir nera, isskyrus paskauda nugaros kaire puse. o siaip nakti ramiai, i wc viena karta einam.
priaugau nemazai, net daktare sake kad perdaug, na bet juk norisi tai to,tai kito..... verysad.gif
Atsakyti
Labukas!
Na va perskaiciau visa temuke nes buvo labai idomu ka kuri mamyte jaucia ir kaip jauciasi ax.gif
Mums beveik 22sav. Nuo pat pradziu jauciames puikiai, nebuvo nei dideliu pykinimu nei kitokiu negalavimu. Iki siol jei ne maziuko judesiukai dar kai kada pagalvoju kad visai nesijauciu nestuke.gif Zinoma buna visokiu pamaudimu, patempimu ir nugara paskausta pabaigoj darbo dienos bet nieko tokio labai baisaus smile.gif Todel dziaugiuosi kad nuo pat pradziu galiu dziaugtis nestumu ax.gif Aisku vis buna kad kas nors nors neramina, bet paskaitineju, paklausineju ir nusiraminu smile.gif
Nuo pat pradziu priaugus apie 3kg, bet pastebejau kad jau kiekviena diena vis po kelis gramus dasideda tai neaisku kiek priaugsiu iki galo, bet per daug nepergvenu, svarbiausiai kad maziukui viskas butu gerai, o nereikalingus kg pasistengsiu ir kaip nors nusikratysiu ax.gif
Nuo rugsciu man padeda renie ir gulejimas ant didesnes pagalves, del spazmiuku ir meslungio daktare patare magnesium disporal tabletes pagert. Dar geriu zuvu taukus ir foline iki siol nes buvau nemazai nusipirkus per akcija. Kai pabaigsiu tai ziuresiu ka gydytoja patars. Bet manau kad su maistu tikrai negaunam pakankamai vitaminu tai ir geriu ir labai tikiuosi kad maziuko tai nealergizuos nes irgi skaiciau kad jei krauj.tyrimai geri tai nereikia gert vitaminu nes sintetika. Bet kai kada nei nezinai ko cia saugotis o ko ne tai stengiuosi gyvent iprastai ir tikiuosi kad viskas bus ok.
Visoms linkiu lengvu dieneliu ir sveiku, graziu mazuliuku 4u.gif
Atsakyti
Baisiai tingisi dirbti doh.gif Kiekviena diena jauciu vaikucio judesiukus, tai silpnesnius, tai stipresnius... ax.gif Del maisto ypatingu poreikiu nejauciu, tik va be mesos nepavalgau, gerai tik tiek, kad susireguliavo apetitas, nes pirmais menesiais baisiai valgyt norejosi... biggrin.gif
Atsakyti