Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnesiukas

Noriu daugiau svorio priaugti. blush2.gif Ką daryti? Prieš nėštumą svėriau 43 kg. dabar 25 sav. sveriu vos 50 kg. Atrodo ir valgau daugiau, nei viena būdama wub.gif Vyras tai džiaugiasi sako. dabar bent apkabinti yra ką rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele5555 @ 2007 04 16, 12:29)
Noriu daugiau svorio priaugti. blush2.gif  Ką daryti? Prieš nėštumą svėriau 43 kg. dabar 25 sav. sveriu vos 50 kg. Atrodo ir valgau daugiau, nei viena būdama  wub.gif Vyras tai džiaugiasi sako. dabar bent apkabinti yra ką  rolleyes.gif



man tai atsirado kazkoks psichologinis noras valgyt. nors skrandis ne tuscias ir turi ka veikt, ale man vat norisi ka nors kramtyt ir viskas biggrin.gif nezinau, kaip kitom, ale man jei koks riebesnis patiekalas, tai iskart jauciu, kad dalis pasilieka biggrin.gif
Atsakyti
valgykit valgykit lotuliukas.gif
as kudesne busiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš priaugau 5 kg, valgau pastoviai visą dieną, skrandis pilnas, bet praeina kiek laiko ir vėl lekiu prie šaldytuvo kokios dešros, bulkučių irgi pastoviai turi būti namie, kolkas dakterė nieko nesakė apie maisto normavimą, bet manau vėliau reikės susirūpint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(edituke @ 2007 04 17, 19:14)
Aš priaugau 5 kg, valgau pastoviai visą dieną, skrandis pilnas, bet praeina kiek laiko ir vėl lekiu prie šaldytuvo kokios dešros, bulkučių irgi pastoviai turi būti namie, kolkas dakterė nieko nesakė apie maisto normavimą, bet manau vėliau reikės susirūpint biggrin.gif


kiek suzinojau tai labai normalu yra per savaite priaugt 300-500gr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 04 18, 18:14)
kiek suzinojau tai labai normalu yra per savaite priaugt 300-500gr smile.gif


Nu jau ižengiau į 7 mėn., tai tikiuosi pradėsiu priaugt per savaite 1 kg, nes vasara oi kaip sunku bus puškuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(edituke @ 2007 04 19, 10:33)
Nu jau ižengiau į 7 mėn., tai tikiuosi pradėsiu priaugt per savaite 1 kg, nes vasara oi kaip sunku bus puškuoti ax.gif


man tai jau butu pakankama ir 1kg per men smile.gif
gal vasara nesinores taip labai valgyt ir nebeaugs tas svoris smile.gif
Atsakyti
Na man dabar 25 sav, turiu +5,5 kg, kažkaip paskutiniu laiku labiau augti pradėjo, bet tikiuos, kad neišsipūsiu kaip balionėlis user posted image
Atsakyti
nestuke.gif Pirmu nėštumu 25 priaugau,dabar 22 savaitė prasidėjo ir turiu beveik 10 kg!!!!! Tikrai nevalgau u= du,paprasčiausiai man nėštukių (gestacinis) diabetas.Ir maistą diabetininkų reikėtų valgyt... mirksiukas.gif Nepergyvenu baisiai,pagimdysiu-nukris kaip praitą kart drinks_cheers.gif Sėkmės,storuliukės thumbup.gif
Atsakyti
mergaites, vat as visur skaitau, kaip ten visu leliukai spardosi ir duksta kasdien. O vat maniske rami kaip belgas. Jauciu jos judesiukus pastoviai, bet jie nebuna itin dazni ir stiprus. Kazin, ar tai dar pasikeis, ar taip ir turesiu ramu vaika unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 04 24, 19:52)
mergaites, vat as visur skaitau, kaip ten visu leliukai spardosi ir duksta kasdien. O vat maniske rami kaip belgas. Jauciu jos judesiukus pastoviai, bet jie nebuna itin dazni ir stiprus. Kazin, ar tai dar pasikeis, ar taip ir turesiu ramu vaika  unsure.gif


man lygiai tas pats zinok... nei man ten banguoja kaip kitom, nei ten baisiausiai spiria... as ginei pasiskundziau sake neprisigalvot nesamoniu...judesiukai yra ir psio.
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 04 24, 18:22)
man lygiai tas pats zinok... nei man ten banguoja kaip kitom, nei ten baisiausiai spiria... as ginei pasiskundziau sake neprisigalvot nesamoniu...judesiukai yra ir psio.



as tai del to nepergyvenu, kaip tik noreciau, kad taip ir liktu, kad lialiukas ramus butu blush2.gif Maniske beje banguoja, ale tik nuo kaimynu afrikietiskos muzikos. Sakau, gal sokeja bus lotuliukas.gif
Atsakyti