Įkraunama...
Įkraunama...

Floristės, gėlių salonai

nu ka as Jums pasakysiu, man kaip ir jokio tolko reklamuoti savo busima anyta, juk ji dirba ne ant saves. tai yra milijonu is to neuzsidirbs. drinks_cheers.gif
bet, kiek as rekomendavau savo bendradarbiams, draugams ir siaip, tai visis liko labai patenkinti. Nuotrauku as neturiu, bet paklausiu. Taciau jei ateisit su patinkancia nuotrauka ir pasakysit noriu tokios puokstes,a r galesit padaryt, ji jums ir atsakys, paskaiciuos kaina. Arba sias ateikti tiesiog i vieta paziuret. Prie iejimo iNorfa, kur stovi vezimeliai, nes yra ir kita vieta, neapsirikit. Pamatysit puoksteles. Aisku buna, kad kai nera geliu, tai ir puoksteles nelabai.
Vat pavyzdziu neseniai dare puokste kur panaudojo alyviniu ir melsvu gelyciu, na puokste atrode na tokia gaivi, tokia romantiska... na merginos, tik zinau kad florisimoj taip pat grazu kaip cia, tik brangiau...o kai pasakysit kad nuo manes, padarys dar geresne smile.gif
is retesniu galima uzsakyt viska ka nori. Man pvz. labai grazi puokste ir ryskiai melynai violetiniu Vandu (orchidejos). rolleyes.gif
zodziu kol patys nepaziuresit, tol nesuprasit kodel rekomenduoju. As butinai ikelsiu savo foto po vestuviu smile.gif wub.gif
Atsakyti
nesuprantu g.gif toks ispudis kad niekam neidomu yra geles, nes mazai atsiliepimu
ir kad vilniuje tik viena florisima yra doh.gif

nagi nuotakos prasau aktyviau padekit ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Na Kaune rekomenduoju gėlių saloną Panemunėje "Rožių patalas". Va ten tai su fantazija merginos wub.gif Visada realybė pranokdavo lūkesčius. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
gal merginos nesureiksmina savo puoksciu? Kaip padaro taip gerai? ok.gif
Arba vaikinai atsakingi uz puokstes, o ju cia mazokai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(laurytel @ 2007 03 27, 08:33)
gal merginos nesureiksmina savo puoksciu? Kaip padaro taip gerai?  ok.gif
Arba vaikinai atsakingi uz puokstes, o ju cia mazokai  tongue.gif




tikiuosi kad taip nera, nes manau tikrai reiksminga puokste papuosimai sales, auto g.gif
smile.gif
Atsakyti
As taip pat ieskau floristes, bet kazkaip mazai rekomendaciju unsure.gif

Pamenu vienos forumietes puokste man patiko ir ji buvo patenkinta, ji daresi www.paslidija.lt, zadu ten apsilankyti kita savaite, 'apsiuostyneti' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teta A @ 2007 03 27, 22:02)
As taip pat ieskau floristes, bet kazkaip mazai rekomendaciju unsure.gif

Pamenu vienos forumietes puokste man patiko ir ji buvo patenkinta, ji daresi www.paslidija.lt, zadu ten apsilankyti kita savaite, 'apsiuostyneti' biggrin.gif


paziurejau internete visai nieko, seimos verslas lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi visai patiko rolleyes.gif Pati kol kas kalbejau tik su http://www.sododizai...8462f689d6cf805
Dar neapsisprendziau. Nuotakos, kurios daretes puokste Geles ir manufaktura, prasom atsiliepkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 03 27, 23:29)
Man irgi visai patiko  rolleyes.gif  Pati kol kas kalbejau tik su http://www.sododizai...8462f689d6cf805
Dar neapsisprendziau. Nuotakos, kurios daretes puokste Geles ir manufaktura, prasom atsiliepkit 4u.gif



o kokios kainos tame sodo dizaine , koki ispudi paliko?? aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte @ 2007 03 26, 22:10)
Na Kaune rekomenduoju gėlių saloną Panemunėje "Rožių patalas". Va ten tai su fantazija merginos  wub.gif Visada realybė pranokdavo lūkesčius. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju  thumbup.gif


Sveikos, gal kas konkreciau zino kur tiksliai yra tas roziu patalas, panemuneje g.gif g.gif g.gif , aciukas uz info
Atsakyti
QUOTE(ginty @ 2007 03 27, 23:02)
o kokios kainos tame sodo dizaine , koki ispudi paliko?? aciu smile.gif


Apie kainas mazai ka galiu pasakyti, as noriu gal kiek sudetingesnes puokstes, suderinti visus papuosimus tai apie tai daugiausiai ir klausinejau, ir dar ar gali geles mano norimas uzsakyti, ar vaziuoja puosti baznycios ir pan. Na mano svajoniu puokste ziauriai brangi gautusi, bet tai del to, kad geles brangios, darbo daug tai ir turguj ko gero ne ka pigiau butu. O daugiau apie kainas issiaiskinsiu po 2 savaiciu. O ispudi koki paliko...na gal galejo daugiau susidomejimo rodyti manim kaip kliente smile.gif nes pacios tos merginos nedaug kalbejo, vis as jas kamantinejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurytel @ 2007 03 22, 07:55)
Mano sukneliu nuomos punktas dirba su Florisima. Tai as labai apsidziaugiau, nes pati visada kokioms nors progoms is ten perku puokstes ir maciau, kaip atrode dvi vestuvines puokstes is to salono (draugai tuokesi ir pas juos uzsakinejo). Kainos visu skirtingos, nes priklauso nuo puokstes sudedingumo ir paciu geliu. Bet supratima apie grozi, tas salonas turi  thumbup.gif


BEt cia giriami VISI Florisimos salonai.. ar koks nors konkreciai?
BEto manau dar ne vien salonas turi reiksmes, o pacia floriste gera susirasti jame ax.gif

QUOTE(Dzijanka @ 2007 03 23, 14:27)
As noreciau Jums pasiulyti savo busima anyta. Ji dirba Norfoj, siaures miestelyje, ten yra prie iejimo i Norfa jos geliu kampelis. Joms puokstes yra zymiai grazesnes nei daugumoje florisimu, bet ten daromos pigios puokstes, kad zmones galetu ipirkti. Pgaal uzsakyma padaromos ispudingo grozio, temines ir visokios kitokios puokstes. Pvz. jaunosios puokste nuo 50 iki 100lt maximum, su visokiais pribumbasais. Ji man jau sugalvojo kaip papusot auto, sake pas nieka taip nebus... labai suintrigavo, ir zinokit tikrai rekomenduociau, toms, kas nori ir graziai ir nebrangiai. blush2.gif
Jei kam reikes, duosiu kontaktus. drinks_cheers.gif


O kaip vadinasi tas saloniukas? Vistiek gal koki pavadinima turi..? ax.gif


Man viena pana rekomendavo geliu salona esanti po konstitucijos pr. (pozeminej perejoj)- gal kas turi kokiu atsiliepimu????
Atsakyti