Įkraunama...
Įkraunama...

Floristės, gėlių salonai

neturiu ten jokio pavadinimo, ten tik vieta. bet pagal uzsakyma padrys tau viska, ji netgi pusoe vitrinas parduotuvems kaledoms.
Vardas Elena, dirbs nuo kito treciadienio, dabar jai laisva savaite.smile.gif
Atsakyti
PATARKIT...Ar reikejo jums palikti depozita uz geles? Mazdaug kiek,ns gryztu uz poros savaiciu susitart ir nezinau ko tiketis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 03 28, 09:52)
BEt cia giriami VISI Florisimos salonai.. ar koks nors konkreciai?
BEto manau dar ne vien salonas turi reiksmes, o pacia floriste gera susirasti jame  ax.gif
O kaip vadinasi tas saloniukas? Vistiek gal koki pavadinima turi..?  ax.gif
Man viena pana rekomendavo geliu salona esanti po konstitucijos pr. (pozeminej perejoj)- gal kas turi kokiu atsiliepimu????

As tai net nepagalvojau kad ju dag yra g.gif As tai pliusa galiu uzdet Basanaviciaus g-je thumbup.gif O toje pozemineje pereje tai gal ir nieko, nes sia savaite ejau pro sali ir atkreipiau demesi, kad ten labai idomios kompozicijos ax.gif
Atsakyti
Hey,
Bandau ir as issirinkti sau nuoptakos puokste, tai lyg siolei tik www.sododizainas.lt atradau tokiu originaliu ir nepaprastai graziu. Buvau nekeliavus ir link to salono. Taigi, pasirinkimas labai didelis ir rodo foto, o ne katalogus (gerai,. nes realiai gali pamatyti kaip ta puokste atrodo JU paciu padaryta, o ne geru fotografu zurnalui nufotkinta), taigi, ispudis geras. Kainos tai na isties nemazos, bet cia tai turbut kaip ir kiekvienam geliu salone.
Pvz: jaunosios puokstes tai normali kaina, kazkas apie 100lt.
bet vat jaunikui i svarko atlapa ta gelyte, buton... ar kaip ten ji, kainuoja 25lt. kaip daugoka uz viena mazyte susukta gelyte. Kitur tai apie 7lt. maciau.
Pamergiu puokstes irgi apie 40lt.
Brangoka, bet uztai labai labai labai grazu. Na bent jau man. Tai ten ir uzsisakinesiu smile.gif
Atsakyti

sveikos merginos! man labai patiko Tano geliu ir stiliaus studija! ji isikurusi vilniuje, labdariu g 4, telefonas 868778411. internetinio psl neturi, bet labai faina mergaiciuke dirba. ji pati ir direktore. kainos labai normalios-jaunosios puokste 50-90lt, jaunikiui gelyte - 15lt, pamergytems - iki 20lt, pirslienei - iki 30 lt. puosia ir sale, ir baznycia, ir transporta! labai originaliu ideju turi! uzbekite pas ja ir pasikalbesite!
Atsakyti
QUOTE(muksiukas @ 2007 04 04, 17:00)
Hey,
Bandau ir as issirinkti sau nuoptakos puokste, tai lyg siolei tik www.sododizainas.lt atradau tokiu originaliu ir nepaprastai graziu. Buvau nekeliavus ir link to salono. Taigi, pasirinkimas labai didelis ir rodo foto, o ne katalogus (gerai,. nes realiai gali pamatyti kaip ta puokste atrodo JU paciu padaryta, o ne geru fotografu zurnalui nufotkinta), taigi, ispudis geras. Kainos tai na isties nemazos, bet cia tai turbut kaip ir kiekvienam geliu salone.
Pvz: jaunosios puokstes tai normali kaina, kazkas apie 100lt.
bet vat jaunikui i svarko atlapa ta gelyte, buton... ar kaip ten ji, kainuoja 25lt. kaip daugoka uz viena mazyte susukta gelyte. Kitur tai apie 7lt. maciau.
Pamergiu puokstes irgi apie 40lt.
Brangoka, bet uztai labai labai labai grazu. Na bent jau man. Tai ten ir uzsisakinesiu smile.gif

na nezinau, bet is tokio didelio pasirinkimo atrdau tik keleta graziu, visos per daug kasdieniskos ir margos... Na cia jau skonio reikalas, bet kaip anksciau ir sakiau, Norfoj geliu pardavimo vietoj padaro ir grazesniu ir svarbiausia PIGESNIU.
na kas man patiko sodo dizaine:
user posted image
user posted imageuser posted image


Atsakyti
sveikos planuotojos...

o gal Jus turite parekomenduoti florista, kuris galetu dirbti ne per firma (tiesiog mes turime geliu tiekeja, mums reikia tik floristo)!?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziogas22 @ 2007 04 05, 12:52)
sveikos planuotojos...

o gal Jus turite parekomenduoti florista, kuris galetu dirbti ne per firma (tiesiog mes turime geliu tiekeja, mums reikia tik floristo)!?? blush2.gif


o kokiam mieste reik g.gif
Atsakyti
Vilniuje! 2007 08 18
Atsakyti
Rekomenduoti nelabai turiu ka, galiu tik perspeti, kur mano drauge labai apvyle...liko nepatenkinta ir jaunosios puokste, ir pamergiu puokstelemis darytomis salone prie Girstupio, Kaune ( nepamenu jo pavadinimo, is S raides kazkoks)
Atsakyti
Aš irgi ieškau gero gėlių salono su nedidelėmis kainomis mirksiukas.gif Man viena mergina iš SM gyrė saloną esantį Mindaugo g/Aguonų g. Vadinasi lygtais pas Liudmilą. Pati dar nebuvau. Su mažu leliuku ne taip lengva visur aplėkti ax.gif
Norėčiau puokštės ant rankos ir gėlytės jaunikiui. Pulko nebus, tai ir bėdos dėl jų gėlių nėra.
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2007 04 05, 09:27)
bet kaip anksciau ir sakiau, Norfoj geliu pardavimo vietoj padaro ir grazesniu ir svarbiausia PIGESNIU.

o atrodo radau gbendraminčių bigsmile.gif
aš irgi eisiu į "Norfą" daryti puokštės ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzijanka @ 2007 04 05, 09:27)
na kas man patiko sodo dizaine:

mane tai sužavėjo šita wub.gif
Atsakyti