Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvystės įforminimas

QUOTE(geguzevasaris @ 2008 07 21, 19:37)
Kaip suprantu tėtis nueina paimti gimimo liudijimo ir tuo pačiu parašo tą pareiškimą ar visvien reikia eiti mums  pas notarą .


Jums, gimus vaikeliui, reikės abiems nueiti pas notarą pripažinti vaikelio tėvystės, o tada į metrikacijos skyrių su notaro išduotu pareiškimu nueis vienas iš tėvų užregistruos vaikelį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarasa @ 2008 07 22, 14:58)
Jums, gimus vaikeliui, reikės abiems nueiti pas notarą pripažinti vaikelio tėvystės, o tada į metrikacijos skyrių su notaro išduotu pareiškimu nueis vienas iš tėvų užregistruos vaikelį  mirksiukas.gif

Dėkui smile.gif Šįryt buvom nuėję į CMS paklausti ko reikėtų, jei norėtume susituokt dar kartą .Tai vaiko registravimas per notarą man pasirodė žymiai paprastesnis dalykas.Vistik mūsų biurakratija labai buka ir nelanksti doh.gif Mūsų atveju reikia labai daug formalumų, kurie iš esmės nieko nepakeistų, bet užimtų mums daug laiko ir , manau, nervų.Pvz., aš turiu ištuokos liudijimą, o mano buvęs vyras , su kuriuo norėtume vėl tuoktis, jo neturi. Nors atvejis akivaizdus biggrin.gif , bet vistiek jis turi kreiptis į teismą, kad gautų SAVO ištuokos liudijimą.Ir ką tai pakeistų ?kodėl , pvz., nera numatyta tokio atvejo , kaip mūsų?Tebūnie irnesakyk.gif Kitas dalykas mane labai nustebinęs-reikalingi, mūsų gimimo liudijimai blink.gif Tą pačią minutę , net ėmė man rodytis, kad aš jo gyvenime nesu mačius nuo to laiko , kai gavau pasą biggrin.gif , bet paskui paskambinau mamai, tai sakė pas ją yra karsta.gif Ir kai pagalvoji, kad atėjęs taip paprastai nepaduosi pareiškimų, nes trūksta to ar ano, tai prapuola noras išvis ten eit, tuo labiau , kad vyras tuoj turi išvykti daugiau mėnesiui, o kai grįš aš jau atrodysiu kaip tikrių tikriausia "nuotaka iš reikalo" biggrin.gif , tada tik pareiškimus priims, paskui vėl lauk, taip ir pagimdysiu belaukdama. biggrin.gif Ai, užregistruosim pas notarą ir pasiimsim dokumentus, taip žymiai paprasčiau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2008 07 22, 14:41)
Dėkui smile.gif  Šįryt buvom nuėję į CMS paklausti ko reikėtų, jei norėtume susituokt dar kartą .Tai vaiko registravimas per notarą man pasirodė žymiai paprastesnis dalykas.Vistik mūsų biurakratija labai buka ir nelanksti doh.gif Mūsų atveju reikia labai daug formalumų, kurie iš esmės nieko nepakeistų, bet užimtų mums daug laiko ir , manau, nervų.Pvz., aš turiu ištuokos liudijimą, o mano buvęs vyras , su kuriuo norėtume vėl tuoktis, jo neturi. Nors atvejis akivaizdus biggrin.gif , bet vistiek jis turi kreiptis į teismą, kad gautų SAVO ištuokos liudijimą.Ir ką tai pakeistų ?kodėl , pvz., nera numatyta tokio atvejo , kaip mūsų?Tebūnie irnesakyk.gif Kitas dalykas mane labai nustebinęs-reikalingi, mūsų gimimo liudijimai blink.gif Tą pačią minutę , net ėmė  man rodytis, kad aš jo gyvenime nesu mačius nuo to laiko , kai gavau pasą biggrin.gif , bet paskui paskambinau mamai, tai sakė pas ją yra karsta.gif Ir kai pagalvoji, kad atėjęs taip paprastai nepaduosi pareiškimų, nes trūksta to ar ano, tai prapuola noras išvis ten eit, tuo labiau , kad vyras tuoj turi išvykti daugiau mėnesiui, o kai grįš aš jau atrodysiu kaip tikrių tikriausia "nuotaka iš reikalo" biggrin.gif , tada tik pareiškimus priims, paskui vėl lauk, taip ir pagimdysiu belaukdama. biggrin.gif Ai, užregistruosim pas notarą ir pasiimsim dokumentus, taip žymiai paprasčiau hihihi.gif

O aš manau, kad visko reikalaujama teisingai - juk viską reikia pagrįsti dokumentais rolleyes.gif . Kažkaip man popieriai turi būt tvarkingi, o ir dar kam nors gali jų prireikt.
O ištuokos liudijimai yra išduodami kiekvienam asmeniškai, taip kad tavo ištuokos liudijimas neatstoja vyro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarasa @ 2008 07 22, 19:40)
O aš manau, kad visko reikalaujama teisingai - juk viską reikia pagrįsti dokumentais  rolleyes.gif . Kažkaip man popieriai turi būt tvarkingi, o ir dar kam nors gali jų prireikt.
O ištuokos liudijimai yra išduodami kiekvienam asmeniškai, taip kad tavo ištuokos liudijimas neatstoja vyro  smile.gif


Tik pamąstymai:
Nu tokia aš jau esu-jei nematau prasmės, tai visada viduje maištauju( nes žinau , kad nieko aš nepakeisiu), bet pagal mano suvokimo laipsnį (kuris gali būti visiškai žemas kitaip manančiųjų atžvilgiu) logikos aš nematau-buvę vyras ir žmona nori antrą kartą susituokti ir reikia tokių pačių dokumentų abiems tik dėl to, kad taip reikia ir viskas blink.gif Jeigu visi duomenys šiais laikais yra kompiuteriuzuoti, tai kam būtinai žmogus turi eit per aplinkui? Sakykim jei teoriškai aš būčiau pametus tą savo gimimo liudijimą , tada PAS JUOS (CMS ) skyriuje aš jį išsiimu naują ir VĖL JIEMS PATEIKIU doh.gif Tik dėl to, KAD TAIP REIKIA .Mano durna galva tai yra absoliutus absurdas. O ką jie ten perskaitys tame gimimo liudijime-mano mergautinę pavardę, kuri jau n.... metų yra kita(buvusio vyro, su kuriuo vėl ruošiamės tuoktis biggrin.gif )? Dabar dėl ištuokos liudijimo: jeigu mano vyras tuoktųsi su kita, tuomet aišku jam reikia turėti nuosavą ištuokos liudijimą, bet jis tuokiasi su buvusia žmona, kuri jau turi ištuokos liudijimą.Paaiškinimas logiškas būtų tik vienas-pinigai, kuriuos sumoki valstybei išsiimdamas tą liudijimą, tada aš suprantu, bet šiaip tai nematau logikos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 22 liepos 2008 - 18:03
Ir dar tuo pačiu noriu pasiteirauti.
3.SANTUOKOS NUTRAUKIMO REGISTRAVIMAS

Pateikiami dokumentai:
3.1.pasas arba asmens tapatybės kortelė arba leidimas nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje;
3.2.įsiteisėjęs teismo sprendimas;
3.

3.santuokos liudijimas;

Santuokos liudijimas buvo vienas ,aš jį pateikiau išsiimdama ištuokos liudijimą, o ką turi šiuo punktu pateikti vyras , jei imtų sau ištuokos liudijimą? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2008 07 22, 18:50)
Tik pamąstymai:
Nu tokia aš jau esu-jei nematau prasmės, tai visada viduje maištauju( nes žinau , kad nieko aš nepakeisiu), bet pagal mano suvokimo laipsnį (kuris gali  būti visiškai žemas kitaip manančiųjų atžvilgiu) logikos aš nematau-buvę vyras ir žmona nori antrą kartą susituokti ir reikia tokių pačių dokumentų abiems tik dėl to, kad taip reikia ir viskas blink.gif Jeigu visi duomenys šiais laikais yra kompiuteriuzuoti, tai kam būtinai žmogus turi eit per aplinkui? Sakykim jei teoriškai aš  būčiau pametus tą savo gimimo liudijimą , tada PAS  JUOS (CMS ) skyriuje aš jį išsiimu naują ir VĖL JIEMS PATEIKIU doh.gif  Tik dėl to, KAD TAIP REIKIA .Mano durna galva tai yra absoliutus absurdas. O ką jie ten perskaitys tame gimimo liudijime-mano mergautinę pavardę, kuri jau n.... metų yra kita(buvusio vyro, su kuriuo vėl ruošiamės tuoktis biggrin.gif )? Dabar dėl ištuokos liudijimo: jeigu mano vyras tuoktųsi su kita, tuomet aišku jam reikia turėti nuosavą ištuokos liudijimą, bet jis tuokiasi su buvusia žmona, kuri jau turi ištuokos liudijimą.Paaiškinimas logiškas būtų tik vienas-pinigai, kuriuos sumoki valstybei išsiimdamas tą liudijimą, tada aš suprantu, bet šiaip tai nematau logikos.


Na gimimo liudijimas reikalingas tam, kad šiuolaikiniai jauni žmonės nežino, kur yra gimę doh.gif biggrin.gif , tad iš ten į santuokos liudijimą rašoma tiksli vieta, o ištuokos liudijimas - gi atskiras kiekvienam - kaip negali naudotis kito pasu, gimimo liudijimu ir t.t., taip nesinaudosi ir kito ištuokos liudijimu. Vienintelis metrikinis dokumentas, išduodamas dviems amsneims - santuokos liudijimas. Visi kiti, tame tarpe ir mirties, tik vienam žmogui.

QUOTE(geguzevasaris @ 2008 07 22, 19:10)
Ir dar tuo pačiu noriu pasiteirauti.
3.SANTUOKOS NUTRAUKIMO REGISTRAVIMAS

Pateikiami dokumentai:
3.1.pasas arba asmens tapatybės kortelė arba leidimas nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje;
3.2.įsiteisėjęs teismo sprendimas;
3.

3.santuokos liudijimas;

Santuokos liudijimas buvo vienas ,aš jį pateikiau išsiimdama ištuokos liudijimą, o ką turi šiuo punktu pateikti vyras , jei imtų sau ištuokos liudijimą? blink.gif


Šiaip keistas reikalavimas - jis tiesiog turi pasakyti, kad santuokos liudijimo neturi, pas žmoną jis g.gif
Atsakyti
biggrin.gif Dabar kilo mintis, kad teisingai skyrelis pavadintas-socialinių reikalų labirintuose biggrin.gif
Žodžiu, šiuo metu manom, kad vaiką registruosim per notarą. mirksiukas.gif O kas žino, gal ir prisiruošim rimtesniam žygiui pi popierių labirintus biggrin.gif
Atsakyti
Labai noriu suzinoti koks skirtumas vaikui tarp to, jei:
vaikas notariskai bus pripazintas tevo (bet tevai nesusituoke)
ir
tevai susituokia

T.y. kokia nauda ar, tiksliau, skirtumas teisiskai? g.gif Bet cia vaiko atzvilgiu.
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 25, 14:55)
Labai noriu suzinoti koks skirtumas vaikui tarp to, jei:
vaikas notariskai bus pripazintas tevo (bet tevai nesusituoke)
          ir
tevai susituokia

T.y. kokia nauda ar, tiksliau, skirtumas teisiskai?  g.gif Bet cia vaiko atzvilgiu.

Šitas klausimas ir man labai aktualus. Prašau atsakyti 4u.gif , nes mes nežinome ką daryti ar skubėti tuoktis (iš breikalo, ko daryti niekad nenorėjau nebent taip geriau vaikeliui) ar užteks, kad tėvas pripažins vaikelį, o susituoksime kaip ir planavome ateityje.
Atsakyti
Aš manau, kad vaikui skirtumo jokio. Nes viskas , ką valstybė skiria vaikui, tai ir priklauso jam, nepaisant kokioje padėtyje yra jo tėvai-tik tiek , kad išmokos ir vaiko pinigai būna pervedami vieno iš tėvų sąskaiton. g.gif Skirtumas tik mamai biggrin.gif Ji, pvz., mirus vyrui , negautų našlės pensijos , imant paskolą bankas žiūrėtų tik jos vienos pajamas, skaičiuotų, kiek tenka jai ir vaikui, -ams (o jei draugas ir vaiko tėvas uždirba gerai, tai būtų kaip ir nuostolis).
g.gif Nu nežinau, gal kas tiksliau žino, parašys ...
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2008 07 28, 15:15)
Aš manau, kad vaikui skirtumo jokio. Nes viskas , ką valstybė skiria vaikui, tai ir priklauso jam, nepaisant kokioje padėtyje yra jo tėvai-tik tiek , kad išmokos ir vaiko pinigai būna pervedami vieno iš tėvų sąskaiton.  g.gif Skirtumas tik mamai biggrin.gif Ji, pvz., mirus vyrui , negautų našlės pensijos , imant  paskolą bankas žiūrėtų tik jos vienos pajamas, skaičiuotų, kiek tenka jai ir vaikui, -ams (o jei draugas ir vaiko tėvas uždirba gerai, tai būtų kaip ir nuostolis).
g.gif Nu nežinau, gal kas tiksliau žino, parašys ...


Geguzevasaris labai teisingai parašė. Skirtumas tik mamai. Kol kas tokios finansinės vaikų diskriminacijos pas mus nėra.
Atsakyti
Aciu labai uz atsakymus 4u.gif

Tai man ir svarbiau, kad tik vaikui geriau wub.gif O susituokti galima ir veliau biggrin.gif
Atsakyti