Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvystės įforminimas

QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 29, 22:20)
Aciu labai uz atsakymus  4u.gif

O susituokti galima ir veliau  biggrin.gif

Aš irgi taip pamaniau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

turiu klausimelį,sesuo prašė paklausti.Ji neseniai pagimdė ir norėtų gauti vaiko gimimo liudijimą su draugu yra nesusituokę,kiek supratau beskaitydama jusų pasisakymus tai jiems abiems reiks eiti pas notarą ,kad jos draugas pripažintų tevystę.Taigi iškilo klausimų:

Kokius dokumentus reikia pateikti notarui?
kiek tai užtrunka?
gal galite is savo patirties parašyti ar girdėjote kiek tai kainuoja ?
ir ar po to einant i civilinės metrikacijos skyrių reikia eiti abiems?(jie deklaravę gyvenamąją vietą skirtingose savivaldybėse).

Ačiū už atsakymus. aciuks.gif
Atsakyti
Optuk, pas notarą turi eiti abu, pasiimti gimimą patvirtinančią pažymą, kurią išdavė ligoninėje, ir pasus. Palaukėm 10 min., kol surašė tėvystės patvirtinimą, pasirašėm ir atia. Bet jei notarė daug darbo turi, gali liepti ateiti atsiimti akto kitą dieną. Prieš 4,5 metų mums tai kainavo, rodos, palei 30 lt. O gal jau klystu g.gif
Vilniaus CMB pasakė, kad, kadangi nesusituokę, reikės mūsų abiejų. Bet leido iš pradžių ateiti vienam (priduoti dokumentus), o kitą dieną kitam (atsiimti dokumento).
Atsakyti
bet cia 4,5 metu senumo zinios, gal kas zino kiek dabar kainuoja notaras?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2008 07 22, 12:31)
kiek pamenu, mano draugė nėjo pas notarą.
Keliavo tiesiai į metrikacijos sk ir ten susitvarkė dokumentus.

Ir man idomu,ar tikrai reikia pas notara? g.gif
Nes,kai klausiau CMB,aisku senokai,tai sake,kad tik tevo pareiskimo reikia,cia apie savo noru tevystes pripazinima kalbu smile.gif
Atsakyti
reikia butinai pas notara, mes turejom eit, ir ne per seniausiai
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2008 08 10, 11:16)
reikia butinai pas notara, mes turejom eit, ir ne per seniausiai

Aciu 4u.gif ,reik susitvarkyti ta reikala doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Yra toks punktas, kad tevyste galima pripazinti vaikeliui dar negimus. Taciau reikalinga pazyma apie nestuma is gydymo istaigos. Gal kuri susiduret su siuo reikalu? Kaip ta pazyma turi atrodyt g.gif o gal pakanka nesciosios korteles g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wizardry: 14 rugpjūčio 2008 - 09:40
QUOTE(wizardry @ 2008 08 14, 09:40)
Sveikutes 4u.gif

Yra toks punktas, kad tevyste galima pripazinti vaikeliui dar negimus. Taciau reikalinga pazyma apie nestuma is gydymo istaigos. Gal kuri susiduret su siuo reikalu? Kaip ta pazyma turi atrodyt g.gif  o gal pakanka nesciosios korteles g.gif


Man teko verst tokį dalyką. Jei neklystu, tai buvo gydytojos išrašyta pažyma apie nėštumą.
Bet man rodos, tėvystę negimusiam vaikui pripažįsta ypatingais atvejais. Pvz., tėvas užsienietis ir žada išvažiuoti moters nėštumo metu į savo šalį, o grįžti dar negreitai.
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2008 08 14, 21:59)
Man teko verst tokį dalyką. Jei neklystu, tai buvo gydytojos išrašyta pažyma apie nėštumą.
Bet man rodos, tėvystę negimusiam vaikui pripažįsta ypatingais atvejais. Pvz., tėvas užsienietis ir žada išvažiuoti moters nėštumo metu į savo šalį, o grįžti dar negreitai.


dabar jau is patirties galiu pasakyti, kad tevyste iforminti galima vaikeliui dar negimus ir jokiu svariu priezasciu tam nereikia ( mes susitvarkom anksciau tam, kad nereiktu po gimdymo visur lakstyt). reikia tik tevu pasu ir pazymos apie nestuma is gydytojo. Dokumento is notaro dar neatsiemem, nes nespejom siandien, bet sake, jog kainuos apie 50 litu.

beje, ne visi notaru biurai siuo reikalu uzsiima doh.gif teko nueiti i Ulonu g. esanti notaru biura, o ten dirbancios vistos isverte akis pradejo aiskint, kad tevyste pripazint galima tik vaikeliui gimus doh.gif sakau, juk istatyme parasyta, o jos man sako - nesvarbu, kas tame istatyme blink.gif truksta zodziu...
Atsakyti
QUOTE(optukas @ 2008 08 05, 11:45)
Sveikos,

turiu klausimelį,sesuo prašė paklausti.Ji neseniai pagimdė ir norėtų gauti vaiko gimimo liudijimą su draugu yra nesusituokę,kiek supratau beskaitydama jusų pasisakymus tai jiems abiems reiks eiti pas notarą ,kad jos draugas pripažintų tevystę.Taigi iškilo klausimų:

Kokius dokumentus reikia pateikti notarui?
kiek tai užtrunka?
gal galite is savo patirties parašyti ar girdėjote kiek tai kainuoja ?
ir ar po to einant i civilinės metrikacijos skyrių reikia eiti abiems?(jie deklaravę gyvenamąją vietą skirtingose savivaldybėse).

Ačiū už atsakymus. aciuks.gif


Praeita savaite susitvarkiau si reikala: pas notara reikia abieju tevu pasu ir pazymos apie vaiko gimima is ligonines ... Kainavo 56 lt.
I CMS irgi butinai reikia eiti abiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2008 10 23, 14:02)
Praeita savaite susitvarkiau si reikala: pas notara reikia abieju tevu pasu ir pazymos apie vaiko gimima is ligonines ... Kainavo 56 lt.
I CMS irgi butinai reikia eiti abiems smile.gif

labai tau ačiū.
o kur pas notarą eiti?
Kur nori ar pagal gyvenamą vietą.
Atsakyti