Įkraunama...
Įkraunama...

Pajamos įsivaikinant

Sveikos mamytes, kurios jau isivaikinote vaikelius 4u.gif
Ar labai grieztai ziuri i seimos pajamas?
Mano vyras dirba "nelegaliai", todel jo pajamu kaip ir nera. Mano pajamos rodomos visos-ne minimumas. Siaip gyvename pakankamai gerai-turime savo buta, galvojame apie didesni. Tikrai finansiskai galime auginti ne viena vaika.
Patarkit, kas jau praejote visa "popierizma", kaip mums pasielgti(gal rodyti pajamas "Sodrai").Visiskai pasimete...
Atsakyti
Pajamos vienas is pagrindiniu jusu irodymu,kad jus pilnai galesite islaikyti busima seimos nari,sekmes 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi savo laiku domėjomės šiuo klausimu (ką daryti, kai yra tik minimumas), tai buvo atsakyta, kad visiškai nesvarbu, kad yra minimumas, svarbu, kad legaliai ir ilgesnį laiką dirbate (formaliai žiūrint kaip ir prikišti kad šeima gaunanti minimumą negali išlaikyti vaiko nėra kaip, nes tada išeitų, kad minimumą prastai apskaičiuoja valstybė...).

Įtariu, kad labiau galėtų užkliūti tai, kad vienas iš poros legaliai nedirba. Čia jau priklausytų nuo darbuptojų geranoriškumo.
Atsakyti
Vyro du broliukai yra vaiku namuose, mes planuojam juos pasiimti globai...
Buvau vaiku apsaugoj ir stai ka man pasake:
abu (vyras ir zmona) turi tureti legalius (turi buti paskutinej firmoj isdirbta netrumpiau, kaip metus), gerai apmokamus darbus (musu abieju pajamos atskaicius mokescius yra 2000 - to uzteko)
savo vardu tureti busta, kuriame butu tiek kambariu, kiek yra seimoj asmenu, kad vienam zmogui po kambari
jei ruosiates ivaikinti ar imti globa svetimam vaikui, jus su vyru, metus laiko turesite vaikscioti i uzsiemimus su psichologais ir pan., kad jie nusprestu ar jus tinkami tam vaikui
jei tas vaikas moka kalbeti ( smile.gif juokingai skamba) turi soc darbuotojam pasakyti, kad pats tikrai nori buti jusu globojamas
jei yra artimuju - turi buti ju sutikimai

kai ten sedi ir klausai - atrodo taip baisu, bet tai tik vaiko labui...
bet kazin kodel kai uzsienieciai isivaikina - jiems nereikia jokiu kursu, jokiu psichologu ir pan... g.gif
Atsakyti
Na, užsieniečiams dar ne tiek kursų išklausyti reikia, patikėk. Ir po įvaikinimo dar kelerius metus pas juos lankosi socialinis darbuotojas.

O tai, ką jums čia prišnekėjo vaikų apsaugoje, tai kažkoks absurdas. Įtariu, kad užtaikėt ant kokios nors pirmą dieną dirbančios ir nenorinčios pasirodyti, kad nieko nežino. Su psichologu užtenka pasikalbėti vieną kartą, o kursai vyksta kelis mėnesius (dabar tiksliai nebepamenu), po vieną užsiėmimą per savaitę. O dėl pajamų ir kvadratinių metrų - nė vienas įstatymas to nereglamentuoja (jei įdomu - užsuk į Įvaikinimo tarnybos puslapį, ten tarp klausimų-atsakymų rasi ne vieną klausimą ir atsakymą šia tema). Tikrai nereikia, kad kiekvienam šeimos nariui tektų po atskirą kambarį, ir niekur nėra nurodyta kiek laiko reikia išdirbti vienoje darbovietėje. Žmonės įsivaikina uždirbdami ir minimumą.
Atsakyti
Globai man atrodo, kad būtinai reikalinga tam tikra kvadratūra ar bent jau skirtingų lyčių vaikai turi turėti atskirus kambarius.

Nemaišykit globai ir įvaikinimui reikalavimai tikrai ne tokie pat.
Atsakyti
O mums nebuvo toks sunkus ivaikinimo procesas smile.gif
Kursai uztrunka du menesius, kadangi i savaite vyksta viena paskaita, o ju yra astuonios.
Mes gyvename ne lietuvoje, taciau esame lietuvos pilieciai. As taip pat nedirbu legaliai. Uzteko, kad vyras dirba. Musu pajamos 6000lt. Mes turime buta lietuvoj i kuri atejo soceline darbuotoja. Isitikino, kad yra kambarys vaiko kambariui irengti, pakalbejom ir tiek.
Tik ilgokai reikejo laukti teismo, du menesius nuo pareskimo pridavimo. Po teismo dar menesi kol isigalios nutarimas.
is tiesu nera taip baisu. Mes taip pat maneme, kad daug sunkiau bus.
Atsakyti
QUOTE(lediete @ 2007 03 30, 12:09)
Mes turime buta lietuvoj i kuri atejo soceline darbuotoja. Isitikino, kad yra kambarys vaiko kambariui irengti, pakalbejom ir tiek.


O pas mane toliau svetainės iš viso nenorėjo niekur eiti, aš pati jai turėjau pasiūlyti butą apžiūrėti lotuliukas.gif . Ir apskritai - aš neseniai buvau įsikėlusi, tai dar ir virtuvės baldų nebuvo, pusė daiktų dar dėžėse gulėjo, tačiau tai neturėjo jokios reikšmės. Apie jokį atskirą kambarį vaikui ir kalbos nebuvo g.gif .
Atsakyti

O pas mane toliau svetainės iš viso nenorėjo niekur eiti, aš pati jai turėjau pasiūlyti butą apžiūrėti lotuliukas.gif . Ir apskritai - aš neseniai buvau įsikėlusi, tai dar ir virtuvės baldų nebuvo, pusė daiktų dar dėžėse gulėjo, tačiau tai neturėjo jokios reikšmės. Apie jokį atskirą kambarį vaikui ir kalbos nebuvo g.gif .

Na pas mus taip pat labai nevaiksciojo, tik paklause ar yra kur vaiko kambario irengti. Mes parodeme kur jis turetu buti. Nors ir ji ir mes zinojome, kad vaikeliui bus irengtas kambarys airijoje. Geranoriskai jie visi nusuteike ir netrugdo be reikalo tureti vaikeli biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, Su Sv.Velykomis 4u.gif
Buvome su vyru vaiku teisese, tai darbuotoja gana geranoriska pasitaike...
Ir pasake, kad svarbiausia yra didelis noras isivaikinant vaikeli, jei vaikas jausis mylimas, gali uztekti ir vieno kambario buto...Taip, kad esu pilna optimizmo, kiek suprantu cia viskas priklauso nuo darbuotojos....
Atsakyti
QUOTE(*ema* @ 2007 04 08, 15:27)
Sveikos, Su Sv.Velykomis  4u.gif
Buvome su vyru vaiku teisese, tai darbuotoja gana geranoriska pasitaike...
Ir pasake, kad svarbiausia yra didelis noras isivaikinant vaikeli, jei vaikas jausis mylimas, gali uztekti ir vieno kambario buto...Taip, kad esu pilna optimizmo, kiek suprantu cia viskas priklauso nuo darbuotojos....


Ir man tokia pat nuomone susidare,nes as del saviskiu ,daug taku esu pramynusi ir su ivairiom personom susidurusi.Sekmes tau *ema* 4u.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos mamytes.... smile.gif

Gal kas zinote, jei nori isivaikinti vaikuti, ar butinas bustas Lietuvoje. Mes gyvename Norvegijoje, dirbam legaliai, busta nuomuojames. Ar jiems to uztenka, ar butina tureti savo vardu busta Lietuvoje?

Atsakyti