Įkraunama...
Įkraunama...

Visagino gimdymo skyrius

Merginos, o kaip atrodo ta skyriaus vedėja Nol? Aš galvojau, kad tai tokia mažutė, potrumpiais plaukais, bet turbūt, kad ne ta, ar ne? Ir gal galite kuri parašyti telefono numerį, kuriuo pasiskambinti jai dėl konsultacijos, kadangi planinis cp laukia manęs.
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2011 02 26, 12:48)
O, dėl maitinimo, tai kažkaip mažai šioje temoje informacijos.

Tikrai personalas nelabai nusiteikęs skatinti motinas žindyt.  verysad.gif
Biški kas, tai jau ir ragina primaitinti. Jokio palaikymo ir t.t. Abu kartus seselės tik klausinėjo, ar yra jau pieno, ir tik jei svoris krinta (o jis VISADA krinta) tai tuoj jau ir čiulba visos, kad reik primaitinti, ir daktarės taip pat.
Nepamenu pavardės kuri daktarė, man liepė jau rytdienai ruoštis primaitint, bo vaikas didelis gimė, daug svorio neteko, reik primaitinti.
Gerai, kad aš jau vieną iki metų išmaitinus, buvau kategoriškai prieš mišinius nusiteikus ir nedaviau, nepasidaviau... O taip jau būtų primaitintas.. O pienas, neišsigąskit gali tik trečią parą pasirodo. Iki tol priešpienis visai normalu. Ir vaiko svorio kritimas taip pat normalu. Svarbiausia, kad vaikas šlapinasi. Jei sauskelnes pris... keičiat, vadinas skysčių pakanka.

Jei esat nusiteikusios maitinti pačios, nepasiduokit daktarų ir seselių spaudimui.

Net nzn ar yra Visagine kokių žindymo konsultančių, bet pati esu bais jau ta tema pasinešus... Tai kažkaip šokas buvo gimdymo namuose tokią primaitinimo reklamą matyt...



thumbup.gif Tikrai taip. Nežinau kaip vsgn gimdymo namuose, nes ir antrą savo vaikiuką visai neseniai pagimdžiau Vilniuje, bet iš lankančios seselės klausimo "ar užtenka pieno? ar nusitraukinėjat po maitinimo, kad įsitikintumėt? Aaa, pas jus didelės krūtys, tai, matyt, užtenka" doh.gif supratau, kad čia tikrai trūksta info apie žindymo pagrindus.

Mano vaikutis irgi didelis gimė ir pramiegojęs pirmąsias 12 val., po to 24 val. ištisai , be pertraukų prašė papulio (vgn tai yra įprastas, normalus ir nieko nešokiruojantis faktas) - taigi, norinčioms žindyti, visiškai pritariu ir patariu įsiklausyti į Kvaki patarimus. thumbup.gif

O perskaičiusi galandrielee žinutes pagalvojau, kad svarbiausias momentas gimdant yra pasitikėti gydytojais. Jei trūksta pasitikėjimo, tuomet visi jų veiksmai kelia abejones, o tai tik didina stresą. Aš per gimdymą Vilniuje taip pat ne viską supratau kodėl daroma taip, o ne kitaip ir tik po to įvertinau gydytojų profesionalumą ir sprendimo logiką ir padėkojau, kad buvo elgiamasi būtent taip. ax.gif Vilniuje taip pat nieks labai nemokina prižiūrėti kūdikio - pats eini ir žiūri, klausi. Ir lygiai taip pat gali wc sėdėti kiek tinkamas, o tavo kūdikis palatoje verks ar miegos. Tik vieno neįsivaizduoju - tai pirmųjų dienų ligoninėje be artimųjų pagalbos. MB sėdėjo kartu su manim beveik ištisai... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savvy: 06 balandžio 2011 - 17:25
QUOTE(Savvy @ 2011 04 06, 19:09)
ohmy.gif perskaičiusi galandrielee žinutes pagalvojau, kad svarbiausias momentas gimdant yra pasitikėti gydytojais. Jei trūksta pasitikėjimo, tuomet visi jų veiksmai kelia abejones, o tai tik didina stresą. Aš per gimdymą Vilniuje taip pat ne viską supratau kodėl daroma taip, o ne kitaip ir tik po to įvertinau gydytojų profesionalumą ir sprendimo logiką ir padėkojau, kad buvo elgiamasi būtent taip.  ax.gif  Vilniuje taip pat nieks labai nemokina prižiūrėti kūdikio - pats eini ir žiūri, klausi. Ir lygiai taip pat gali wc sėdėti kiek tinkamas, o tavo kūdikis palatoje verks ar miegos. Tik vieno neįsivaizduoju - tai pirmųjų dienų ligoninėje be artimųjų pagalbos. MB sėdėjo kartu su manim beveik ištisai...  wub.gif


Pritariu, kad svarbiausia pasitikėti gydytojais, nes kas daugiau ir belieka smile.gif Aš taip nusiteikinėju, kad viskas bus gerai ir kad daktarai žino ką daro. Tikiuosi tas pasitikėjimas neišgaruos smile.gif Dar dėl viso pikto vyrą šalia turėsiu, nes manau tada gydytojai jaučia didesnę atsakomybę, na bent jau pirmą kart kai gimdžiau man taip pasirodė ax.gif
Įdomu ar daug dabar gimdančiųjų Visagine g.gif
Atsakyti
Na štai ir aš sveika gyva jau po gimdymo smile.gif Vistik gimdžiau Visagine ir likau labai viskuo patenkinta. Vėl gulėjau vienvietėje palatoje. Priežiūra buvo puiki, tikrai niekuo negaliu skųstis smile.gif
Atsakyti
Sveikinu sulaukus dar vieno seimos gyventojo wub.gif 4u.gif
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildux20: 03 gegužės 2011 - 08:05
QUOTE(Mildux20 @ 2011 05 03, 10:04)
Sveikinu sulaukus dar vieno seimos gyventojo  wub.gif  4u.gif
Papildyta:

Dėkui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2011 04 30, 18:51)
Na štai ir aš sveika gyva jau po gimdymo  smile.gif  Vistik gimdžiau Visagine ir likau labai viskuo patenkinta. Vėl gulėjau vienvietėje palatoje. Priežiūra buvo puiki, tikrai niekuo negaliu skųstis  smile.gif


Skaičiau kažkurioje temoje, kad darė CP Jums. Planinis ar ne jis buvo? Įdomu, nes taip ir sakiau, kad Visagine vos ne kas antras, kas trečias gimdymas cezariu pasibaigia...
Atsakyti
QUOTE(galadrielee @ 2011 06 07, 14:29)
Skaičiau kažkurioje temoje, kad darė CP Jums. Planinis ar ne jis buvo? Įdomu, nes taip ir sakiau, kad Visagine vos ne kas antras, kas trečias gimdymas cezariu pasibaigia...


Planinis buvo. Kadangi pirmas buvo cezaris tai ir antras tada jau cezaris. Bet labai gražiai viską padarė, gražiai randas atrodo, jei aišku randą išvis galima vadinti gražiu lotuliukas.gif Na neturiu prie ko prikibti net ir norėdama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2011 06 08, 14:23)
Planinis buvo. Kadangi pirmas buvo cezaris tai ir antras tada jau cezaris. Bet labai gražiai viską padarė, gražiai randas atrodo, jei aišku randą išvis galima vadinti gražiu  lotuliukas.gif  Na neturiu prie ko prikibti net ir norėdama  smile.gif


Aš mačiau, kaip atrodo gražus randos. Mano į tokį nė iš toli nepanašus. Vienoje vietoje nuo siūlų liko skylutė, laisvai galėčiau auskarą ten įsivert.. doh.gif
Aš domėjausi, kad jei pirmasis buvo cezaris, nebūtinai bus ir antrą kartą. Jei vaiko padėtis gera, ne per didelio svorio ir nėra komplikacijų, netgi rekomenduoja gimdyti pačiai. Na bet turbūt ne Visagine tokie gydytojai. Čia jau tik kas , ir Cezaris. Dar viena pažįstama gimdė ten, padarė cezarį, nes nusprendė, kad didelis vaikas. Gimė 46cm ir 3,050kg.... Ar čia didelis? Mano 54cm ir 3,800kg tada turbūt gigantas buvo pagal juos...
Papildyta:
Nors kita vertus, džiaugiuosi, kad Jums viskas buvo gerai. 4u.gif Aš jau beveik pamiršau, kas man ten negerai buvo, bet turbūt visam gyvenimui liks mintis, kad daugiau ten nebevažiuosiu...
Atsakyti
QUOTE(galadrielee @ 2011 06 08, 15:33)
Nors kita vertus, džiaugiuosi, kad Jums viskas buvo gerai.  4u.gif Aš jau beveik pamiršau, kas man ten negerai buvo, bet turbūt visam gyvenimui liks mintis, kad daugiau ten nebevažiuosiu...


Aš daugiau manau irgi nevažiuosiu, nes dviejų man jau gana biggrin.gif Bet jei kartais tektų keliaučiau vėl į Visaginą. Gal tiesiog man taip pasisekė kažkaip, kad viskas gerai - vienvietė palata abu kartus, atimųjų dėka tik naktimis buvau viena, valgiau naminį maistą ir t.t. Beje labai norėjau vienvietės palatos, kad vyras galėtų ištisai su manimi būti ir padėti smile.gif Jei būčiau dvivietėje tai manau būtų nesmagu kitai mamytei jei mano vyras ištisai tupėtų palatoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2011 06 12, 18:44)
Aš daugiau manau irgi nevažiuosiu, nes dviejų man jau gana  biggrin.gif  Bet jei kartais tektų keliaučiau vėl į Visaginą.

Kalbant apie trečią CP, ar Visagine pasiūlo po jo kiaušintakių perrišimą, jei šeima nusprendusi daugiau vaikų nebeturėt?
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2011 06 08, 13:23)
Planinis buvo. Kadangi pirmas buvo cezaris tai ir antras tada jau cezaris.

Čia tik Visagine tokios taisyklės... Žiauru schmoll.gif Mano pirmagimis cezarinukas, o antrąją pagimdžiau pati thumbup.gif Net pati daktarė poliklinikos pasiūlė važiuoti į kitą miestą ir gimdyt pačiai.
Atsakyti