Įkraunama...
Įkraunama...

Kokių dovanų laukia Supermamos?

Gerbiamos moterys. Artėja Naujieji metai. Ką norėtumėte gauti dovanų? Tiesiog iškilo problema - norisi ką nors nupirkti, o fantazija=0 unsure.gif Gal ką patartumėte? Gal iš kažko erotiško srities .... , o gal ....... sad.gif
Atsakyti
As visada dziaugiuosi dovanotais kvepalais rolleyes.gif , mano ir vyro skoniai sutampa, todel jo dovanoti kvepalai man labai patinka. O siaip man patiktu dovanu cekis kokioje nors parduotuveje tongue.gif - galeciau nusipirkti ka noriu. Paskutine proga vyras buvo sugalvojes padovanoti abonenta i soliariuma, bet paskui prisimine, kad maitinu krutimi biggrin.gif Todel sios dovanos negavau dry.gif
Manau, kad bet kuri moteryte apsidziaugtu nuo vyro gavusi erotiskus apatinius rolleyes.gif , o kartais tiesiog uztenka rasti vyro sutvarkytus namus, paruosta vakariene arba be progos parnestos geles...
Atsakyti
biggrin.gif Tevuk,galima is tos erotiskos srities "Kamasutra"padovanot! biggrin.gif O siaip tai manau,kad megstami kvepaliukai,papuosalai,kavinukas Expresso kavai virti,knygos ir maisas buciniu tikrai patiktu{NU MAN TAI TIKRAI} wink.gif
Atsakyti
As tai noreciau gauti siltuteli frotini ilga chalata grazu.Ir praktiska ir seksualu ( kai po juo niekuo neapsirengus ). O daugiau tai net nezinau ko,gal ko is buitines technikos ar verini koki. biggrin.gif
Atsakyti
mano vyrui patiktu kavinukas expresso kavai... bet jo kainyte man labai nepatinka .. cool.gif
o as visai nesupykciau jei man padovanutu ka nors is juvelyrines, arba is apatinio trikotazo parduotuviu
rolleyes.gif
Atsakyti
Manau seksualus apatinis trikotazas labiau tiktu jei sulauktum Vasario 14 biggrin.gif
Kaledos kaledos-laukiu ju nes kiekvienais metais vyras vis naujus kvepalus po eglute padeda wink.gif Gerai butu ir koki cekiuka rasti rolleyes.gif Cia labaiu jau nuo pinigines priklauso. Dar labai noreciau gauti koki bilietuka savaitgaliui i Nirvanos grozio salonuka cool.gif
Atsakyti
QUOTE (Aga @ Ketvirtadienis, 27 Lapkričio 2003, 0:26)
As tai noreciau gauti siltuteli frotini ilga chalata grazu.Ir praktiska ir seksualu ( kai po juo niekuo neapsirengus ). O daugiau tai net nezinau ko,gal ko is buitines technikos ar verini koki. biggrin.gif

va,va as irgi noreciau frotinio chalato arba kokios pizamos siltos wink.gif kaiptik tokiu dalykeliu man ir truksta-chalatas prasitrines,5 metu senumo,ir pizamos i pizamas nepanasios rolleyes.gif jetus atiduociau viska,kad tik mano vyras butu toks sumanus ir nupirktu man dovana manes neatsiklauses..
Atsakyti
Ash irgi galvoju apie chalata(abiems), bet dar labai noriu depiliatoriaus biggrin.gif unsure.gif
Atsakyti
norciau gauti gera odine pinigine su turiniu wink.gif
Atsakyti
O aš norėčiau gauti, gal net negauti, gal patirti kažką nekasdieniško, noriu nors trumpam atitrūkti nuo namų, vaikų ir visų kitų rūpesčių, nueiti į teatrą ar restoraną..., kur nors išvažiuoti..., bet tai kol kas neįmanoma, nes vaikai dar maži... unsure.gif
Bet juk Kalėdos artėja - pasvajoti galima wink.gif

Pritariu Mamusiuka, kad "sexovi" apatiniai gal daugiau Valentino dienai tinka, nors tokį daiktą nuo brangiausio gauti visada malonu rolleyes.gif
Atsakyti
As tai noreciau vibratoriaus.Drauge sake,kad labai geras "daikciukas".
Atsakyti
Mane tai pradziugintu auskarai ir daug vyro buciniu wub.gif
Atsakyti