Įkraunama...
Įkraunama...

Kokių dovanų laukia Supermamos?

O ko šiemet laukia SM?

Aš tai visą rudenį mėčiau užuominas, kad noriu žvakidžių iš IKEA. Tokios vienos laaaabai jau man patinka, jau seniai. Dar kai nebuvo IKEA Lietuvoj blush2.gif Tikiuosi, kas nors išgirdo...
Atsakyti
as tai visko kas susije su arkliais biggrin.gif pagaliau atejo tie metai kai visur arkliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2013 12 02, 18:07)
O ko šiemet laukia SM?

Aš tai visą rudenį mėčiau užuominas, kad noriu žvakidžių iš IKEA. Tokios vienos laaaabai jau man patinka, jau seniai. Dar kai nebuvo IKEA Lietuvoj  blush2.gif  Tikiuosi, kas nors išgirdo...

parodykit, kurios jum patinka bigsmile.gif
nes ir as MB metau uzuominas, kad noriu zvakidziu is ikejos thumbup.gif
Atsakyti
tiktu dovanos is sio saraso:
zvakes
pinti krepseliai
pilkos serveteles
pilkas vilnonis pledas is "Fejos namai"
betkas i virtuve (kepimo indas, formeles ar pan)
vazonai arba vazos gelem
kas nors skanaus

visi zino mano norus, tad tikiuosi pirks is saraso ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Oi as tai daug noriu blush2.gif biggrin.gif

1. kvepalai;
2. apatinio trikotazo cekio;
3. drogo cekio (kosmetika i pabaiga);
4. seimos fotosesijos;
5. papuosalu, geros knygos;
6. i spektakli bilietu arba i kina, arba i koncerta (tinka bet kas savrbu vaika kas pasaugotu);
7. dovanu cekis i vandens parka, masazus ar kazkas pan.
na bent viena dovana is sio saraso mane tenkintu biggrin.gif ir siaip cia dar ne viskas, bet jau geda ka ir vardint lotuliukas.gif ai dar saldainiai, skanumynai visokie, as kaip mazas vaikas, jeigu nera saldainiu tai ne sventes :-)
Atsakyti
Norėčiau grožio procedūrų, parelaksuoti kokioj pirtį, žnyplių plaukams dar noriu biggrin.gif kosmetikos noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2013 12 03, 18:18)
Oi as tai daug noriu  blush2.gif  biggrin.gif

i spektakli bilietu arba i kina, arba i koncerta (tinka bet kas savrbu vaika kas pasaugotu);



Svajoju ir aš apie tokią dovaną rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi daug noru turiu, gal kai cia surasysiu - bent keli issipildys... biggrin.gif
Noriu prieskambario spintos, lentynos i dusa, spinteles vonioj, o tik sau: kvepalu, prijuostes, laikrodzio, liemeneles (bet jau nebezinau kur rast savo dydzio sad.gif ). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cold play @ 2013 12 02, 21:35)
parodykit, kurios jum patinka bigsmile.gif
nes ir as MB metau uzuominas, kad noriu zvakidziu is ikejos thumbup.gif


Va tokią
http://www.ikea.com/...ducts/40236044/
(o brangių norų stengiuosi garsiai nereikšt rolleyes.gif )

O jūs kokią?
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2013 12 03, 17:18)
Oi as tai daug noriu  blush2.gif  biggrin.gif

1. kvepalai;
2. apatinio trikotazo cekio;
3. drogo cekio (kosmetika i pabaiga);
4. seimos fotosesijos;
5. papuosalu, geros knygos;
6. i spektakli bilietu arba i kina, arba i koncerta (tinka bet kas savrbu vaika kas pasaugotu);
7. dovanu cekis i vandens parka, masazus ar kazkas pan.
na bent viena dovana is sio saraso mane tenkintu  biggrin.gif  ir siaip cia dar ne viskas, bet jau geda ka ir vardint  lotuliukas.gif  ai dar saldainiai, skanumynai visokie, as kaip mazas vaikas, jeigu nera saldainiu tai ne sventes :-)


kaip smagu būtų rinktis dovaną iš tokio plataus sąrašo thumbup.gif

aš norėčiau Bose SoundLink Mini Bluetooth Speaker, greičiausiai šiemet ir gausiu ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti