Įkraunama...
Įkraunama...

Kokių dovanų laukia Supermamos?

o as noreciau savaitgalio Grozio ir terapijos centre..... rolleyes.gif rolleyes.gif Kur tavimi rupinasi, sveicia , kerpa , piesia, soliarina , maudo , relaksuoja.... SIAUBAS KAIP NORECIAU!!!!!! cool.gif cool.gif
Atsakyti
Oi Lašeli ir aš laaaabai norėčiau, tik kaip čia vyrui "nevznačai" užsiminus ir kad susiprastų?????būtų pati geriausia dovana,
Atsakyti
Gintarei. wink.gif Tu kavinuku Exspresso kavai virti yra visokiom kainom,vakar kaip tik ziurinejau "Metalo Amziuj",tai kainos nuo 40-200lt mazdaug,aisku priklauso ir nuo dydzio ir is kokio metalo pagamintas.As galvoju sau pasidovanoti,tai nusiziurejau wink.gif triju puodeliu talpos,nerudijancio ir blizgancio metalo,tai kaina apie 90lt. tongue.gif
Atsakyti
As tai visom progom noriu kvepalu, tai is vyro juos ir gaunu. Bet dabar kaip tycia turiu sociai. Bet as jau zinau ka gausiu siemet - dzinsus. Megstu asmeniskas, naudojamas, praktiskas dovanas. Ir tokias, kuriu man tuo metu reikia. Taigi mes pries dovanodami vienas kitam visada klausiam ko noretum. Dar patiktu gauti silkine pizama arba naktinukus.
Atsakyti
O as laukiu dovanu odinio portfelio biggrin.gif , o noriu rolleyes.gif turbut noriu as ramybes, tylos ir taikos bent viena savaitekad butu. Kad butu sutvarkyti namai, kad butu priziuretas ir laimingas vaikas, kad butu patenkintas vyras, ir as viena negyvenamoj saloj, vidury vandenyno, sedziu su kokteilio taure vienoj rankoj, o kita man buciuoja koks nors ciabuvis blink.gif rolleyes.gif , kad bangos tyliai snaretu, kad ciabuvis dingtu ... biggrin.gif ir as likciau viena, be visu besistengianciu uzlipti man ant galvos, suvelti plaukus, ir prispjaudyt uz apykakles, dry.gif , kad niekas nerektu is virtuves: kodel indai nesuplauti, ir kad as noriu valgyt, kad neskambintu sefas ir nereikalautu ko nors kur nors ir tuoj pat. ohmy.gif
Vienu zodziu ramybes rolleyes.gif
Xixi ar ne per daug man bus. Bet svarbiausia juk zinau kad netverciau ilgiau kaip vienos (na gerai dvieju) dienu be rekiancio ir spjaudancio vaiko, rekiancio kad nori valgyt vyro, ir skambinancio sefo biggrin.gif
Todel labai dziaugsiuos gavusi odini portfeli biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi norėčiau "relaksacijos" Sugiharos g-vėje esančiame centre, kaip ir Lašelis rolleyes.gif Bet iš žemiškesnių ir pigesnių dovanų tai norėčiau gerų knygų/ gyvo padaro/ abonemento į kokias grožio procedūras rolleyes.gif
Atsakyti
Labiausiai norėčiau dovanų geros knygos arba kokio įdomesnio augaliuko wink.gif
Atsakyti
biggrin.gif Sfinxutei.Kaune,tai "Metalo Amzius"randasi Donelaicio_Mickeviciaus kampas,ant pacio kampo parduotuve,dar maciau salonuose "Taip lengviau",ir "Senukuose"ir Maxsimoj yra laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ Ketvirtadienis, 27 Lapkričio 2003, 15:14)
Aš irgi norėčiau "relaksacijos" Sugiharos g-vėje esančiame centre, kaip ir Lašelis rolleyes.gif Bet iš žemiškesnių ir pigesnių dovanų tai norėčiau gerų knygų/ gyvo padaro/ abonemento į kokias grožio procedūras rolleyes.gif

Jei Sugihara per brangu, norėkite žemiškesnių dalykų. Kaip pavyzdžiui Druskininkuose Afroditėje, ne ka maženis malonumas. O kaina tik 50 lt. ir šveičia, ir maudo, ir masažuoja, ir medumi tema biggrin.gif
Atsakyti
O aš nežinau ko noriu dovanų, bet tai ne todėl, kad aš viską turiu, o todėl, kad nieko neturiu. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Lisa @ Penktadienis, 28 Lapkričio 2003, 8:00)
QUOTE (Rasma @ Ketvirtadienis, 27 Lapkričio 2003, 15:14)
Aš irgi norėčiau "relaksacijos" Sugiharos g-vėje esančiame centre, kaip ir Lašelis rolleyes.gif Bet iš žemiškesnių ir pigesnių dovanų tai norėčiau gerų knygų/ gyvo padaro/ abonemento į kokias grožio procedūras rolleyes.gif

Jei Sugihara per brangu, norėkite žemiškesnių dalykų. Kaip pavyzdžiui Druskininkuose Afroditėje, ne ka maženis malonumas. O kaina tik 50 lt. ir šveičia, ir maudo, ir masažuoja, ir medumi tema biggrin.gif

Tai Druskininkuose labai didelės eilės, be to iš Vilniaus nearti ir dar negaliu ilgam atsitraukti nuo dukros..mes mėgstame būti kartu, o čia gera spusdienis sugaišto laiko ir vairavimas namo...taigi geriausias relaksacijos centras namie užsirakinus vonioje su knyga wink.gif o dovanos mano norimos žemiškos: knygos ar gyvūnai. Vyrą jau ir informavau. laugh.gif
Atsakyti
Mano norimos dovanos taip pat labai zemiskos. Labai noriu nedideles geros keptuves, tortines formos, o is vyro uzsisakiau svarstykles. Pirma kart uzsakyma daviau, siaip labai jau megstu siurprizus, juos gauti visada daug maloniau wink.gif
Atsakyti