Įkraunama...
Įkraunama...

Kokių dovanų laukia Supermamos?

QUOTE (Lisa @ Penktadienis, 28 Lapkričio 2003, 10:00)

Jei Sugihara per brangu, norėkite žemiškesnių dalykų. Kaip pavyzdžiui Druskininkuose Afroditėje, ne ka maženis malonumas. O kaina tik 50 lt. ir šveičia, ir maudo, ir masažuoja, ir medumi tema biggrin.gif

Girdejau geru atsiliepimu apie sias proceduras. Anytos drauge Egles sanatorijoje buvo, tai ir i Afrodites grozio proceduras buvo uzsirasiusi. Kiek zinau, ir pacioje Egleje galima savaigalius su ivairiais masazais uzsisakyti.
Atsakyti
o man patiktu bet kokia dovana wink.gif kad tik jauschiau, kad apie mane galvojo ir rinko, o ne ilekes pastvere ir prie kasos...o ash dovanas tai labai megstu rolleyes.gif rolleyes.gif bet kokias - kad ir saldainiuka grizhtant ish darbo, kuris dazhnai buna apkramtytas, man tik galelis paliktas biggrin.gif laugh.gif
o visoms be ishimties tikriausiai patinka papuoshalai, chekiai ish geru batu parduotuviu laugh.gif stilingu drabuzhiu parduotuviu...grazhiu apatiniu parduotuviu...idomiu knygu rolleyes.gif rolleyes.gif biggrin.gif biggrin.gif jjjjjjjaaaaaazauuuu jaaaaaazzaaauuuuu, kokios gi mes brangios.....ir dar ish kvepalu parduotuviu HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA rolleyes.gif
Atsakyti
As kazkada vyrui isaiskinau savo poziuri i dovanas. Jis toks: kai as busiu sena ir supezus, tada gal noresiu tokiu dovanu, kad man butu patogu (slepeciu, puodu, buitines technikos...). O kadangi siuo momentu esu jauna ir grazi - che che - tai pageidauju dovanu, nuo kuriu buciau dar grazesne (kvepalus, kosmetika, aksesuarus...) biggrin.gif Tai nereiskia, kad nenoriu puodu ar buitines technikos, bet jinai tegu buna perkama ne dovanai, o siaip sau rolleyes.gif
Vargsas sutuoktinis, jam kaip tik tokias dovanas ir sunkiausia pirkt wink.gif Jis, mat, technikos myletojas... Bet gudrus, sukasi, kaip gali - pvz. pernai dovanojo laikrodi, uzpernai - mobilu raudonai sviecianti - na irgi aksesuaras biggrin.gif Dar kazkada - fena - ziurek kaip nori, o groziui pasitarnauja biggrin.gif
Atsakyti
Man tai būtų dideliausia dovana - namų kinas, arba koks baldas....... - čia iš fantastikos srities, tipo "pasvajokim", o jei žemiškiau, tai pirmiausia norėčiau "Triumf" firmos apatinio trikotažo smile.gif , dar - gero sauso raudono vyno ir sūrio su pelėsiu, kad užkurtų židinį ir priešais jį paklotų kokį pledą ant žemės.... - o svarbiausia, kad tuo metu neprabustų vaikas smile.gif
Atsakyti
rolleyes.gif Na as manau,kad buitine technika,puodai ir visokie daiktai namu buiciai,tai jau man tai nera dovana,tai yra butinybe namuose.Mes dovanojames tokius daiktus sau bendrai,bet per sventes norisi gauti tokia dovana,kad ji butu skirta asmeniskai biggrin.gif,kad ir nebrangi,nors ir smulkmenele,bet kaip atsikeli ryte ir randi po eglute siurpriza,vynioji popieriuka ir knieti greiciau suzinoti,kas viduj.Man tai yra smagiausia rolleyes.gif
Atsakyti
Na as irgi noreciau dovanu gauti koki sporto klubo abonementa, arba kelias grozio proceduras Sugiharoje, arba 10 kartu masazu abonementa. Taip pat butent ta knyga "Zeme is paukscio skrydzio", noreciau ir kalbu kursu (anglu pasitobulinti), prancuzu ismokti... Na visos tokios nekuklios (finansine prasme) dovaneles.. Teks Kaledu senelio prasyt ko nors kukliau, o visa sita paciai pasidovanoti smile.gif
Atsakyti
Perzvelgiau Druskininku sanatorijos puslapiukus ir taip uzsimaniau praleisti savaitgali relaksacijoje rolleyes.gif Gaila, kad iki naujuju jau visi savaitgaliai suplanuotai, o tai tikrai pasidaryciau sau maza sventike pries didele svente biggrin.gif Bet pavasari tai tikrai istruksiu is namu ir palepinsiu save, tuo labaiu,kad ir kaina nesikandzioja wink.gif
Atsakyti
o as noriu kvepalu rolleyes.gif , dviracio ir bilieto i opera ar baleta rolleyes.gif
Atsakyti
Noreciau, kad man suorganizuotu kokia nors isvyka arba apsilankyma idomiamae ranginyje ar kazka panasaus...Zodziu noriu siurprizo ir kad niekuom nebereiktu rupintis (kur palikt vaika, kaip nuvaziuot ir pan.)..bet tai visiskai nerealu, nes nupirkt lengva, o va SUORGANIZUOT ne visi turi sugebejimu..
Atsakyti
QUOTE (spring @ 2003 11 27, 08:26)
jetus atiduociau viska,kad tik mano vyras butu toks sumanus ir nupirktu man dovana manes neatsiklauses..

O tu parasyk laiska Kaledu Seniui laugh.gif
Na, kad butu idomiau turetum isvardint keleta daigtu. Ir vyrui butu lengviau (galetu rinktis ka isgali nupirkti) ir pati tiksliai nezinotum ka is tu daigtu gautum wink.gif

Pvz.: 1. Seseliai tokie ir tokie, kodas ... , parduotuve Sarma, kaina ...
2. Apatinis trikotazas, dydis ... , splava...., parde.... , kaina...
3. Chalaciukas, dydis .... ir t.t
4. Kvepalai tokie ir tokie, kaina...
5. Pakvietimas i toki tai rengini ta ir ta diena
6.................
7................. ir t.t ir t.t.
Atsakyti
Aš staiga užsimaniau dovanų abonimento į soliariumą....Gal dėl tos nykumos už lango....
Atsakyti
As tai noreciau Rafaelo saldainiu kokosu padaze biggrin.gif biggrin.gif Ir kad visa dezute galeciau suvalgyti viena ir nereiktu su niekuo dalintis...
O jei rimciau, tai visai neblogai sarmos arba trikotazo dovanu cekis...
Dar visai neblogai kelione i Egipta - kaip silta ir gera tenai... rolleyes.gif
Atsakyti