Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

Sveikos, man tai per ppirmą ir antrą neštumą nei karto nesupykino, net visos stebėdavosi, iki šiol nežinojau ką reiškia rytiniai neščiujų pykinimai biggrin.gif , veidukas su abejeis buvo švarus, jokiu spogų, pilvukai vėlai pradėjo matytis, kimšdavau be galo mandarinus, po pora kg per diena (siaubas, dabar antram berniukui alergija nuo citrusinių), vaikščiojau kaip tankas, jaučiausi labai gerai.
O dabar pirmi trys neštumo mėnesiai buvo siaubingi, pikino ryte, per pietus ir vakare doh.gif Jaučiau neštuma rodos jau nuo antros savaitės, pilvas pradėjo didėt jau nuo kokios 9 savaitės (siaubingai putė pilvą),kvapų pasaulį tai negalių apsakyt, marinuotų agurkų net negaliu į burną paimti, veidas šiek tiek spuoguotas. Labai laukiu balandžio 16 echo, gal jau matys, nes kai darė 16 savaičių, tai sakė , kad kol kas tarp kojičių nieko nesimato. biggrin.gif (geriau jau nieko ten ir nepamatytų)
Atsakyti
man tai tie spejimai del lyties juokingi...man visi sake, kad laukiuos berniuko, mat atrodau graziai, oda lygi ir pan smile.gif be to penktam menesi ir pagal pilvuka suneli man nustatinejo bobules ax.gif o gydytoja kiek echoskopija dare, tiek sake, kad mergyte tongue.gif kai visi suzinojo, kad gydytoja duoda 99.9proc kad mergyte, tai eme sakyt mazdaug taip: nu is tavo pilvo formos tikrai matos kad mergyte lotuliukas.gif pamirso jau ta berniuka ax.gif
gimdysiu ant dienu, tai ziuresim ka turesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ajuka @ 2007 04 24, 11:43)
man tai tie spejimai del lyties juokingi...man visi sake, kad laukiuos berniuko, mat atrodau graziai, oda lygi ir pan smile.gif be to penktam menesi ir pagal pilvuka suneli man nustatinejo bobules  ax.gif o gydytoja kiek echoskopija dare, tiek sake, kad mergyte  tongue.gif kai visi suzinojo, kad gydytoja duoda 99.9proc kad mergyte, tai eme sakyt mazdaug taip: nu is tavo pilvo formos tikrai matos kad mergyte  lotuliukas.gif pamirso jau ta berniuka  ax.gif
gimdysiu ant dienu, tai ziuresim ka turesiu  blush2.gif

Iš pilvo formos aš taip pat manau, kad nesąmonė sprest, jug vaikučiai vienodi gimsta kiek mergaitės , tiek ir berniukai biggrin.gif ( nu beveik) ir tą pilvo forma priklauso nuo mamytės raumenuku.
Atsakyti
smile.gif Įdomu,kas pas mane taip intensyviai spardosi g.gif Praitą kart veidas buvo lygus,šiaip niekada ir nebuvo nelygus-gimė dukrytė.Šį kart nespuogai,ne šašai,bet grublėta pasidariau,tikrai sau negraži esu schmoll.gif ir kaip tas vyras į tokią dar žiūri biggrin.gif
Atsakyti
Mane siubingai pykino istisus 3 pirmus menesius, bere, kiek geriau tapo po 5 menesio. Labai trauke saldumynai. Bet nuo pat pirmos dienos jauciau, kad bus berniukas ir neklydau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 26 balandžio 2007 - 14:25
Mano sesei ispranasavo mergaite, echoskopas parode lotuliukas.gif Siandien pagimde berniuka hihihi.gif Va ir nustate.
Atsakyti
siandien dar gudriosios bobutes pasake dar viena prietara, kad atseit del rudos juostos... kam ji yra tipo berniukas, kam nera - mergaite smile.gif


QUOTE(philipuks @ 2007 04 27, 11:41)
Mano sesei ispranasavo mergaite, echoskopas parode  lotuliukas.gif Siandien pagimde berniuka  hihihi.gif Va ir nustate.


labiausiai to ir bijau, kad prisipirksiu melsvu apdareliu, o pasirodys, akd reikia ruzavu lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Inga28,2007 04 27, 19:55]
siandien dar gudriosios bobutes pasake dar viena prietara, kad atseit del rudos juostos... kam ji yra tipo berniukas, kam nera - mergaite smile.gif

Nu jau nežinau, ką tos bobutės pasakojo lotuliukas.gif , bet turiu du sunelius ir nei su vienu nebuvo rudos juostos ant pilvo, va o dabar yra g.gif , tai jau kas ten pas mane bus?
Atsakyti
Jeigu kas truputį angliškai skaitot, galit šitą testuką pabandyti: http://www.childbirt...s/boyorgirl.htm
Tas testukas irgi bobulių prietarais grįstas: pvz., jei mamytė duonos "papentukus" valgo ar jai nėštumo metu kojos labiau nei įprastai želia, bus berniukas lotuliukas.gif
Man pagal šitą testuką rodo berniuką, echoskopuojant irgi... Pažiūrėsim, ar taip ir bus, laukti liko nedaug thumbup.gif Nors pačioj nėštumo pradžioj nuojauta kuždėjo, kad tikriausiai laukiuosi mergaičiukės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Granteja: 28 balandžio 2007 - 21:24
[quote=Granteja,2007 04 28, 22:22]
Jeigu kas truputį angliškai skaitot, galit šitą testuką pabandyti: http://www.childbirt...s/boyorgirl.htm

Nieko nerodo??? schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Andza,2007 04 29, 08:58]
[quote=Granteja,2007 04 28, 22:22]
Jeigu kas truputį angliškai skaitot, galit šitą testuką pabandyti: http://www.childbirt...s/boyorgirl.htm

Nieko nerodo??? schmoll.gif
[/quote]

Dabar pabandyk, matyt paskutinę raidę kopijuodama nukandau doh.gif smile.gif
http://www.childbirt.../boyorgirl.html
Atsakyti
nu pagal ta testa, tai man mergaite 51% o berniukas 49% nelabai aiskus rezultatai g.gif
o siaip pranasauja 100% berniuka smile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti