Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

QUOTE(tanitausa @ 2007 04 29, 18:40)
nu pagal ta testa, tai man mergaite 51% o berniukas 49% nelabai aiskus rezultatai  g.gif
o siaip pranasauja 100% berniuka  smile.gif  4u.gif  4u.gif


Čia teisiog kaip žaidimas biggrin.gif , iš neturėjimo ką veikt
Atsakyti
Man visi bobučių prietaraiteigė,kad bus berniukas.Manęs ir nepykino,ir gerai atrodžiau bei gerai jaučiausi visą nieštumą.Beveik visi tie kalendoriai pranašavo taip pat berniuką.echoskopas rodė mergytę.Prieš keletą dienų pagimdžiau gražutę flirt.gif Tai kad mamytės netikėkit tais prietarais,nei kalendoriais.Net gi echoskopas nevisada pasitvirtina.Svarbiausia,kad vaikelis būtų sveikas smile.gif
Atsakyti
Na manes su pirmuoju irgi visai nepykino ir veidas svarus buvo. Saldumynais retkarciais pasmaguriaudavau, o be varskes tai turbut nei dienos neistverdavau. Gime berniukas.
O dabar net nezinau, veidas lyg ir truputi pabertas. Labai tikiuosi kad bus mergyte flirt.gif
Atsakyti
O mane su abėjais berniukais tai visai visai nepykino, o dabartinį neštumą- tai ištisus 3 mėnesius doh.gif , tai po 2 savaičių eisim apžiurėt pilvuko gyventoją biggrin.gif , gal pasirodys cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andza: 03 gegužės 2007 - 18:30
4u.gif Mano veidas su dukryte buvo lygus,lygus,dabar tikrai kaip nubertas,iškilimai visokie schmoll.gif nežinau ką turėsiu,tikiuosi sūnelio,bet...šiandien darė echo...nesakė ar nematė,23 savaitės,turėtų matytis,eisiu privačiai tai pasakys jei pamatys.
Atsakyti
netikiu tuo lotuliukas.gif vaiksciojau spuogota nestuke.gif metu gime berniukas mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas! smile.gif
wa ir pas mae negalejo nustayt lyties....gaila,bet nuojauta sako kad gims mergaite,o be to juk neswarbu,kas bus ta ir mylesim. swarbiausia kad butu waikiukas sweikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(welniukste @ 2007 05 04, 09:50)
labukas! smile.gif
wa ir pas mae negalejo nustayt lyties....gaila,bet nuojauta sako kad gims mergaite,o be to juk neswarbu,kas bus ta ir mylesim. swarbiausia kad butu waikiukas sweikas smile.gif


Tau jau nebedaug liko laukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(welniukste @ 2007 05 04, 09:50)
labukas! smile.gif
wa ir pas mae negalejo nustayt lyties....gaila,bet nuojauta sako kad gims mergaite,o be to juk neswarbu,kas bus ta ir mylesim. swarbiausia kad butu waikiukas sweikas smile.gif

Žinoma,kad svarbiausia,kad būtų sveikas thumbup.gif Bet kai laukiesi antro,tai šiek tiek norisi ir pakoreguoti mirksiukas.gif
Atsakyti
visad svajojau apie mergyte bet turiu berniuka o antro vel noriu berniuko ax.gif nezinu kodel taip persiverte svajone
ai bet jokio skirtumo kas bus smile.gif tikra ner svarbu daba...
Atsakyti
As tai labai berniuko noriu ax.gif Bet svarbiau uz viska, kad sveikas gimtu smile.gif Kazin nuo kada echoskopas mato lyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 05 04, 13:48)
As tai labai berniuko noriu  ax.gif Bet svarbiau uz viska, kad sveikas gimtu  smile.gif Kazin nuo kada echoskopas mato lyti  g.gif

draugei 12sav pasake kad berniukas mirksiukas.gif
o as 16sav suzinojau kai buvau nestuke.gif
Atsakyti