Įkraunama...
Įkraunama...

klaikus biudzetas

stra_inga@mail.ru 4u.gif
Atsakyti
Gal ir man kasnors galit persiust? 4u.gif vytioxxx@one.lt
Atsakyti
Labas vakaras,
aš pati asmeniškai turiu telefoną kuriame rašome savo biudžetą čekiukus renkame į segtuvą ax.gif Ir taip jau nuo tol kol gyvename šiaip jau jeigu norite rašyti ant sienos taip ir darykite mirksiukas.gif Sėkmės sukantis biudžete
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2007 08 29, 15:33)
ir as noreciau:)
renacikas78@yahoo.com
Aciukas



QUOTE(JaNNeTe @ 2007 08 29, 15:56)
Dar ir  man atsiuskite pakvietima alsiv2@xxx.lt , dekui biggrin.gif



Bi tik panaudotumet mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Azazella @ 2007 08 29, 18:21)
stra_inga@mail.ru 4u.gif


Ir jumi biggrin.gif
Atsakyti
Man nepavyko parsisiusti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2007 08 30, 08:46)
Man nepavyko parsisiusti verysad.gif

Man irgi nepavyko. Parsisiunčiau iš MS puslapio bandomąjį variantą 60 d. Bet man pasirodė per sudėtingas schmoll.gif Tai internete susiradau tokį tinklapį www.balansas.lt Pabandyk, gal ir tau patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2007 08 30, 10:46)
Man irgi nepavyko. Parsisiunčiau iš MS puslapio bandomąjį variantą 60 d. Bet man pasirodė per sudėtingas schmoll.gif Tai internete susiradau tokį tinklapį www.balansas.lt Pabandyk, gal ir tau patiks mirksiukas.gif


Na taip, sudetinga. Bet ir galimybes daug didesnes. Vien jau ko verta menesine ataskaita su pasiulymais, kurioj srity reiketu pataupyti. T.y. jei virsijamas tam tikras statistinis lesu kiekis, programa duoda, kiek cia butu galima pataupyti. Gan naudinga, sakyciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Feja333, o tu pabandyk prisijungti temoje Eksperimentas.
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2007 08 30, 11:46)
Tai internete susiradau tokį tinklapį www.balansas.lt Pabandyk, gal ir tau patiks mirksiukas.gif

fainas puslapiukas, reikes butinai pabandyt 4u.gif
Atsakyti
zip gal ir man gali pakvietimą gali įmest? ugne2005@gmail.com
Ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš tiesiog aš @ 2007 09 01, 14:38)
zip gal ir man gali pakvietimą gali įmest? ugne2005@gmail.com
Ačiū rolleyes.gif


Prasom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2007 08 23, 18:14)
Vo vo, ar sagute kartais dar ne -aite, kad taip durnai kritikuoja. Zinai toki pasakyma: nepersokus upelio, nesakyk op wink.gif



vot ir neatspejai wink.gif...... jau labi senai ne -aite ......

p.s. jeigu merginos ne tik skaitytumete o ir bandytumete suprasti tai mano postas buvo atsakymas ne i temos autores posta wink.gif o i ta posta kuri pacitavau lotuliukas.gif
Atsakyti