Įkraunama...
Įkraunama...

Smurtaujantis vyras

heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tvarkele: 12 vasario 2004 - 13:36
graudu dry.gif
Atsakyti
Baisu...o as vos isvengiau "kaledines dovaneles" Kaledu ryta ohmy.gif .Buves vyras isirove i namus kaip beprotis ir norejo "apdovanoti" blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreja: 30 gruodžio 2003 - 10:30
QUOTE (mute @ 2003 12 29, 20:53)
Siandien vyras pries mane puole. Mes susistumdem, nes as nesileisiu dauzoma.. sad.gif .
Viena karta jis taip pasielge kaip buvau 8 menesi nescia.
Siandien prastai jauciausi, mane pykino, kazkokios problemos su skrandziu. Susipykom del smulkmenu, o jis staiga suzverejo blink.gif
Net ir negalvoja atsiprasyti ir taip suprantu, kad kaltina mane viskuom kuom
Aisku vaikai viska mate.....tai baisu. Jau kai nebelieka nieko svento..... sad.gif sad.gif sad.gif
Va cia man dovanele Nauju metu proga sad.gif

sad.gif
Atsakyti
QUOTE (indreja @ 2003 12 30, 10:28)
Baisu...o as vos isvengiau "kaledines dovaneles" Kaledu ryta ohmy.gif .Buves vyras isirove i namus kaip beprotis ir norejo "apdovanoti" blink.gif

ohmy.gif
Atsakyti
mad.gif
Stiprybės jums
Atsakyti
Sveikos, aš pakraupus, bet ne todėl, kad vyrai žiaurūs, o todėl, kad moterys turi tiek kantrybės visą tai kęsti. Manau, kad visa problema ir yra ta , kad nusileidžia vieną kartą kaip pereičiau aplink ausis su keptuve(?) tai nebekiltu rankos į darbą.
Tačiau tikrai yra teisinių galimybių visatai spręsti, tai ne vien skyrybos, bet ir kitos galimybės- apribojimai vyro atžvilgiu ir alimentai, ir policijos įspėjimai ir dar nemažai galimybių... Bet deja pagrindinė problema yra O KĄ ŽMONĖS PASAKYS? Tad kol daugumos moterų bus toks mastymas nieko nebus.
O dabar galiu tik pasakyti moterys nė vienas vyras nevertas Jūsų ašarų ir skausmo, ypač kai Jūs turit tokią gamtos dovaną - gimdyti vaikus, tad netraumuokite jų augančių. soske.gif Žinau, kad dauguma pasakys, o kur man eiti? Jūs dėl vaikų ir savęs padarysite viską ir pinigus uždirbsite ir vaikus auklėsite, ir daug stabiliau stovėsite ant žemės. Kiek žinau iš psichologinės patirties dažniausiavyrai kelia ranką prieš tas moteris kurios nepasitiki savimi, kurias jie laiko išlaikytinėmis ( pvz. kai tu dekrete), tada jie jaučiasi visagaliai tačiau jei tu pradedi dirbti ir uždirbti jie tampa lyg kišeniniai šunyčiai, tad nenusileiskit ir jei tik yra galimybė vaikui pasamdyti auklę ar palikti močiutėms nesėdėkit, nes jūs tikrai viską galit.O jei bijot kad vaikas sulauks mažiau jūsų dėmesio ir meilės, pamatysite, kad jūs kuo puikiausia tai suderinsite.Tikiuosi gal kam padėjau.SĖKMĖS.
Atsakyti
heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tvarkele: 16 vasario 2004 - 00:58
sad.gif
Atsakyti
QUOTE
ACIU MAMYTEMS UZ PALAIKYMA  Indreja , cia tai virsune, net atskirai gyvenant neduoda ramybes 
As skirsiuosi. Istikruju as nieko nebijau, tik man butu lengviau jei butu galimybe imti ir iseit ta pacia diena, kai ivyko toks konfliktas. O dabar as del saves ir vaiku nenoriu trenkytis per draugus, gimines pazystamus. Vienam i mokykla, kita serganti Galu gale, nors ir jo bute gyvenam , bet jis irgi turi prisiimti atsakomybe uz sios dienos faktus! As turiu buta provincijoje ir kol ji parduosiu, kol surasiu tinkama varianta ir zmones kurie gales man padeti, tures praeiti laikas. Bet viskas jau pajudejo. Man tik del vieno sunku - as ji myliu  O jis taip manes nepazista, nenori pazinti....kvailys, tikriausiai, gryzes ir pamates, kad niekur neisejau, o likau ir miegu su vaikais, galvoja "aaaa, neturi kur detis". Todel vaidina asa toliau ir su manim nekalba. O uosviene sake, kad jis nupirko dovanu sunui mobilu, tipo man dar kazkokia , taip supratau, didesne dovana ruosia.....Bet man taip nieko nereikia....jau nereikia tu jo dovanu, kuriu taip kaulijau iki siol ir gaudvau spyga 

sad.gif stiprybes tau! labai liudna, kai taip atsitinka, ypac kai ta zmogu myli.gaila, kai yra vaikai, kad tai tenka iskesti ju mazoms sirdelems. dar karta- stiprybes!
Atsakyti
mute, dabar tu ryžtinga, jauties stipri, teisi, puiku, linkiu tau neskęsti dvejonėse, laikytis savo pasiryžimo, viskas susitvarkys ir užsimirš, vaikai nebus traumuojami (jei tėvas muša mamą, vaikai nevalingai renkasi panašų partnerį ir tai toleruoja dry.gif ).Laikas, artimi žmonės ir mėgstamas darbas/užsiėmimas padeda viską išgyventi, per tai tik dar labiau sustiprėsi ir pasitikėsi savim, viskas įmanoma. Sėkmės wink.gif
Atsakyti
Kiek zinau Vilniuje yra Carito "Vaiko ir motinos globos namai", Odminiu gatveje. Ten manau galima prisiglausti ir keliom dienom ir ilgeliau.
Atsakyti