Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jie myli mūsų vaikus?

kai susipažinau su savo draugu, sūnui buvo 2 metukai. jis buvo pripratęs miegoti su manim ir visą mano dėmesį gauti vienas.
kai teko dalintis mano dėmesiu su naujuoju žmogum atėjusiu į mūsų šeimą, kai teko persikelti miegoti į lovytę, buvo pykčio mad.gif , ašarų laugh.gif , isterijos priepolių . sūnus sakė, kad nemyli jo, nenori kad jis čia gyventų. bet per dvejus metus vaikas labai jį pamilo ir pradėjo vadinti tėveliu (iš pradžių vadino dėde, po to vardu).
draugas jį pabara (bet niekada nekelia rankos prieš sūnų ir man neleidžia jo mušti) ir auklėja griežtai, bet teisingai - nenuolaidžiauja - vaikas jį dėl to gerbia ir myli wub.gif . ir aš nesikišu, matau, kad jie jaučiasi gerai, ką bedarytų, ar žaistų, ar vienas kitam "ožius rodytų".
kelis kartus kalbėdama apie sūnų pasakiau, MANO vaikas, o jis labai rimtai žiūrėdamas į mane pasakė MŪSŲ vaikas.
ir nežinau ar galėčiau su juo gyventi, jei jis būtų abejingas mano vaikui (apie neigiamą nusistatymą net nekalbu). matyt bet kokia meilė išgaruotų, nes jei jis nemyli mano vaiko, vaikas tai jaučia, kai nėra tarpusavio supratimo ir meilės, tai kokia gali būti šeima, ką gero tokioj šeimoj gali gauti vaikas.? jei vaikas blogai jaučiasi, tai ir aš blogai jaučiuosi. gaunasi užburtas ratas. Apskritai nemėgstu vyrų kurie myli tiks SAVO vaikus (kaip tik tokiems pasitaiko, kad augina ne savo, bet to nežino wink_3.gif )
Atsakyti
Man tai labai sunku myleti ne savo vaika.Pas mus yra bendras, ir yra vyro dukra.Bet kartu negyvena.Stengiuosi ja pasirupinti kai atvziuoja,ka skaniau pagaminti, butinai kur nors einam pasilinksmint,ka nors nuperku, bet su meilem tai beee.gif Saves gi nepakeisi...
Atsakyti
QUOTE(coco @ 2005 01 20, 09:12)
Man tai labai sunku myleti ne savo vaika.Pas mus yra bendras, ir yra vyro dukra.Bet kartu negyvena.Stengiuosi ja pasirupinti kai atvziuoja,ka skaniau pagaminti, butinai kur nors einam pasilinksmint,ka nors nuperku, bet su meilem tai beee.gif Saves gi nepakeisi...


Svarbu, kad ji nekelia tau neapykantos, kad jos nezemini, rodai tam tikra pagarba ir rupinies wink.gif
Atsakyti
Sunku suprasti tą meilę wub.gif Sakoma, jei vyras tikrai myli moterį, tai pamilsta ir jos vaiką. Štai mano sūnui buvo 7 -eri metai, kai aš ištekėjau antrą kartą. Sūnus vadina vyrą vardu, kai aš esu namie santykiai jų normalūs, kai manęs nėra jiems dar geriau sekasi. thumbup.gif Mūsų bendras vaikas - dukra, vyras tikrai ją myli, lepina beje, kaip ir aš. Todėl labai sunku palyginti ar savo vaiką myli labiau. blink.gif Kartais man atrodo, kad maniškiam yra per griežtas, bet juk ir aš pati kartais "važiuoju" - sunkus laikas paauglystė. Viena aišku mano sūnaus neskriaudžia, nors pradžioj visokių nesusipratimų buvo.
Atsakyti
Man atrodo,kad vyrams myleti lengviau.Vis vien realiai vaikus augina motinos.Daugiau laiko su jais praleidzia ir t.t.Nezinau,gal klystu...
Atsakyti
kai susipazinau su savo dabartiniu vyru, mano Ievutei buvo 3.5 metu. kokius du menesiu mazoji labai itariai ziurejo i vyra. Pratinosi. veliau susidraugavo. Ir vyras sako "musu vaikas". Ieva buvo sugalvojusi ji vadinti teciu (susitare tarpusavy), bet biologinis tetis grieztai uzdraude schmoll.gif
bet kai gime maze, ju santykiai truputi atsalo. sad.gif Na negaliu as del to pykti ar kaip nors dar parintis. Tiesiog taip yra. Nors Ieva ir kengurinas pakvailioja kartu, bet jau nebera tokiu apsikabinimu. nors pastebejau, kad ir manes pradejo truputi varzytis mergicka. bet cia, manyciau, vaiko amzius toks unsure.gif
Tiesa, pasakykit man tos, kuriu vaikai nesutaria su jusu vyrais (ar draugais, whatever, kaip bepavadinsi), kokia diedo reakcija buvo, kai suzinojo apie jusu vaika? ar jums pacioms atrodo, kad zmogus, ignoruojantis jusu vaika ar jo nemegstantis, gali buti JUSU zmogus? Nu nesutelpa man galvoje schmoll.gif gal as per daug idealizuoju unsure.gif
Atsakyti
na, kai as susipazinau su savo antruoju vyru, mano mergelei buvo 5m. ji labai norejo bendrauti su juo, bet vyras kaip laukinis vaiku nemates...bet po truputi po truputi isivaziavo. tik dabar beveik po metu gyvenymo kartu, ji pradejo vaikiskai glaustis, o jis ismoko teviskai apkabinti:) siuo metu jie abu ziaidzia, o as laabai laiminga. is tiesu pasirenkant vyra, jo poziuris i vaika buvo svarbiausias po musu meiles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2004 12 18, 13:51)
o maniškis prarado bet kokį ryšį su mano sūnumi. Dabar tik pykstasi ir daugiau nieko. O iš pradžių viskas taip gražu atrodė


Ui, Smurka, nenoriu cia karkset, bet gal tiesiog taviskis nustojo tave mylet. Galvoju, jog jei vyrai myli moteri, myli ir jos vaikus.

Atsakyti
Aš todėl ir esu vis dar viena, kad nepasitaikė žmogus, kuriam labai rūpėtų mano mergaitė. Vis siūlydavo pas mamą nuvežti. Tai apie kokį gyvenimą galima kalbėti? Ir kol nebus tokio, kuris besąlygiškai mane priims su dukra kaip vieną, tol liksiu viena. Nors visada tai neigdavau, bet teks atlikti motinos pareigą ir pasiaukoti dėl vaiko.
O Uola teisi - labai skaudu tai pripažinti, bet kai vyrui visai nerūpi moteris, nusišvilpt jam ir į vaikus - savo ar ne savo. Sunkiai man tai sekėsi pripažinti, kad likau nemylima, tačiau gyvenimas grūdina, ir kai pati sau pasakiau, kad viskas, esu nereikalinga, nemylima ir neįdomi, pasidarė daug lengviau gyventi.
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2005 02 13, 12:06)
esu nereikalinga, nemylima ir neįdomi, pasidarė daug lengviau gyventi.



pati zinai,kad tai netiesa, taves nereikejo tik tam vienam zmogui, o kas jis toks? kas jis tooks, kad jaustumeis neidomi, nereikalinga, nemylima? As pvz tave labai myliu, tu esi nuostabi daruge nuo pat forumo atsiradimo pradzios, esi puikus zmogus... O jis, jis nevertas net, kad cia apie tai kalbetume wink.gif
Atsakyti
Nu tai aš ir kalbu apie tą žmogų wink.gif
Šiaip visam kitam likusiam pasauliui esu reikalinga, mylima ir nepakartojama blush2.gif
Atsakyti
Sakyk man ka nori Milabra, as taves asmeniskai nepazistu, bet kiek zinau is forumo, tu esi faina, nuostabi ir tu tikrai susirasi ta vieninteli. Tiksliau, jis tave suras 4u.gif taip as manau
Atsakyti