Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jie myli mūsų vaikus?

Ačiū AušraM už palaikymą 4u.gif . Pati puikiai suprantu, kad aš viena šios problemos neišspręsiu, bet iš tiesų, tai šioje situacijoje tai man yra sunkiausia sad.gif . Svarbiausia, kad jie abu tikrai labai gerai sutaria, kai manęs nebūna ypač gerai thumbup.gif . Bet va, būna dienų, kai viskas apsiverčia aukštyn kojom sad.gif . Tikiuosi kad viskas greitu laiku pasikeis į gerąją pusę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spaNguoliuke @ 2005 05 18, 16:50)
  Svarbiausia, kad jie abu tikrai labai gerai sutaria, kai manęs nebūna ypač gerai  thumbup.gif
Va, kaip pirštu į akį mūsų šeimoje. Maniškiai vienas didelis ir kitas mažesnis vyrukai, kai manęs nėra jokių problemų, viskas 10 balų. Bet jei iškyla kokia problema tarp jų man esant namie nusileist nenori nė vienas. Kartais aš net apsimetu, kad nieko nematau, kartais nurašau viską vyriškai padermei, o kartais tenka pabūti ir teisėja ir palaikyti kurią nors vieną pusę (tą, kuri mano nuomone teisi)
O dėl vaiko meilės, tai ne per seniausiai tikra mūsų abiejų dukra (4 m) visiems pliurpė"Aš mamytę myliu labiau negu tėtį", nors be jo nė dienos neišbūna ir nuolat klausinėja, kur yra ir kada grįš, jei vėluoja. Pradžioj atrodė keista, gūžčiojom pečiais, bet nustojom kreipti dėmesį ir šiuo metu myli visus. wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

Jūs viso šaunuolės, mylėkit savo vaikus, o vyrai palauks.....Žinau, tokią vieną istoriją, kaip mergina su vaiku viena, po to susirado draugą, kuris mylėjo, myli ir be abejo mylės jos vaiką........tuo įsitikinau......vaikas ir tas vyras labai panašūs, arba supanašėjo per tą laiką, labai gražiai sugyvena, geriau nei mama su vaiku......bet niekadavaikas jo nepavadino TĖVU, klausiau tos merginos "kodėl tu nepratini jo vadinti tėvu?", o ji man atsakė "tėvo vardas turi būti pelnytas, jei jis jo taip nevadina, vadinas dar nenusipelnė", tada paklausiau to vyruko "ar jam neskaudu, kad jis vis gi tave vardu vadina? ar ne gėda kompanijose ir šiaip visur?, o jis man " ne man negėda, tegul nevadina manęs tėvu, man bus daug maloniau, jei vaikas užaugęs man pasakys "tu buvai man kaip tėvas ir aš tave už tai gerbiu""......nu žinot, visam gyvenimui tas žmogus užsitarnavo mano simpatijas, pagarbą......ir aš tą šeimą labai myliu. Norėčiau, kad ir jūsų vyrai tokie būtų.....linkiu jums sekmės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
... tai va, nemylėjo nei mano vaiko, nei manęs ... unsure.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(spaNguoliuke @ 2005 05 19, 12:55)
... tai va,  nemylėjo nei mano vaiko,  nei manęs ...  unsure.gif  sad.gif


O kodel taip sakai? unsure.gif
Atsakyti
Taip sakau todėl, kad parėjus namo tikriausiai rasiu tuščias spintas, na jei ne šiandien tai po savaitgalio. Nu ir dzin ... (gal dar kas pasikeis, bet per daug nesitikiu). ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(spaNguoliuke @ 2005 05 19, 13:41)
Taip sakau todėl, kad parėjus namo tikriausiai rasiu tuščias spintas, na jei ne šiandien tai po savaitgalio. Nu ir dzin ...  (gal dar kas pasikeis, bet per daug nesitikiu).  ax.gif .

Nieko nesupratau. Papasakok, kas ten pas jus nutiko?
Atsakyti
Aij rolleyes.gif abu pasikarščiavom, sakė susirinks daiktus ir dings, o aš ir patikėjau doh.gif pagąsdinti mane norėjo ax.gif . O aš viską už gryną pinigą priėmiau, ir dar čia iš karto prirašiau doh.gif . Žiopla esu per visus galus stupid.gif .
Atsakyti
na ir istoriju prisiskaiciau apie jusu santykius su antrais vyrais..
Tiesiog noriu pasidalinti savo gyvenimo patirtimi (kadangi man jau ne 20+, tai jos siek tiek turiu..). Teko pasimokyti is svetimu ir is savu klaidu - jei vyras nors karta suabejoja jusu tarpusavio santykiais del vaiko, drasiai galite mesti toki.. Kiekvienas normalus zmogus supranta, kad vaikas yra svarbiausias dalykas pasaulyje motinai. Jei vyras pareiskia, kad tu man labai reikalinga, bet tavo vaikelis trukdo - reiskia nelabai jau tu reikalinga..
Kai rasi vyra kuriam busi svarbi - jis priims tave ir tavo vaika besalygiskai (aisku, tai nereiskia kad nebus konfliktu, susipykimu ir t.t.)
Sekmes jums siame sunkiame darbe smile.gif)
Atsakyti
o kodel nekalbama apie tai, kiek vaikutis rupi buvusiam tevui? Beje,ka jus darot, ar skatinat biologini teva su vaiku bendrauti, ar pasakojat grazias istorijas apie ji vaikuciui? ar tiesiog viska paliekat taip kaip yra ir i ju reikalus nesikisat?
Atsakyti
QUOTE(cherry coke @ 2005 06 05, 00:14)
o kodel nekalbama apie tai, kiek vaikutis rupi buvusiam tevui?  Beje,ka jus darot, ar skatinat biologini teva su vaiku bendrauti, ar pasakojat grazias istorijas apie ji vaikuciui? ar tiesiog viska paliekat taip kaip yra ir i ju reikalus nesikisat?
Kadangi mano vaikas dabar jau yra 14 m., tai susitaria pats dėl vizitų ir pramogų su biologiniu. O anksčiau visko buvo... Tik viena guodė, kad ex vyro mama, jo senelė labai jį mylėjo ir rūpinosi, tai taip ir su tėčiu daugiau pabendraudavo. Jokių istorijų nuo pat mažens neseku, sakau, vaikeli, klausk savo tėvo, tarkis su juo, kas ir prie ko. O jei, ką pažada ir neištesi - paguodžiu vaiką, bet ex niekada neužstoju ir neteisinu, lai vaikas pats atsirenka, kas ir prie ko... Apie mane tai pripasakota visko tam vaikui - nėra tas gerai, bet negaliu aš jo uždaryto laikyti ir neleisti pas ex, vis tikiuosi, kad užaugs ir atrinks...
Atsakyti
mes su sese esame vienos mamos bet skirtingų tėvų...
skirtumas tarp mūsų 14 metų...
mano tėtis su mama susituokė kai jai buvo 7 metukai, draugavo nuo tada kai sesutei buvo 4 metukai...
mano sesei jau 35, per tuos daugiau nei trisdešimt metų ji nė karto nėra pavadinusi tėčio kitaip nei tėtis, tėtukas... tėtis ir į jos susirinkimus mokykloj eidavo, vėliau ir į mano...
visada mes buvom tėčio labai mylimos ir neskiriamos... abi mus labai mylėjo...
dėl abiejų vienodai pergyveno...
vėliau sesuo ištekėjo... pagimdė dukrą... ir ką jūs galvojat: anūkė iš visų senelių labiausiai mylėjo mūsų tėtį, nors ir žinojo kad jis nėra tikras...
čia jau taip yra: jei vyras myli moterį, mylės ir jos vaikus...
Atsakyti