Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

cia gal trapi tesla tiktu g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamushka: 04 balandžio 2007 - 11:07
QUOTE(Justicija @ 2007 04 04, 11:54)
man ir tas parupo... gal ir is sluoksniuotos skanu butu  blush2.gif  bet jauciu netiktu, nes trupetu per daug.  g.gif



o mes tik ras supilam kremu ir nespės net sutrupėti g.gif
Atsakyti
bet ir nepigus sitas pyragas g.gif
Atsakyti
unsure.gif kodel? pagal mane labai pigus, kazkaip nebrangus juk visi produktai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakaite30 @ 2007 04 04, 11:19)
O man kaip tinginei tai labai idomu kokia iš tų šaldytų tešlų tiktų?? g.gif Gal galit patarti doh.gif

dariau su bemiele sluoksniuota, viskas thumbup.gif
tik cukraus namie buvo vos kelis siauksciukai, tingejau iki pardes eit, o ir citrinos rugsties klestelejau per daug, tai oij valgem susirauke, kaip rugstu lotuliukas.gif bet siaip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakaite30 @ 2007 04 04, 12:19)
O man kaip tinginei tai labai idomu kokia iš tų šaldytų tešlų tiktų?? g.gif Gal galit patarti doh.gif

nežinau nebandžiau su kita tešla..

QUOTE(Kelsey @ 2007 04 04, 14:06)
bet ir nepigus sitas pyragas g.gif

brangiausios yra vyšnios..vienas pak. apie 5 Lt kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nnillka @ 2007 04 04, 14:12)

brangiausios yra vyšnios..vienas pak. apie 5 Lt kainuoja doh.gif


taigi is uogieniu galima iskrapstyti tongue.gif

arab su kiitomis uogomis daryti - plius tuoj uogu sezonas mirksiukas.gif prasides
Atsakyti
blink.gif oho kiek kainuoja, as visada savo uogytes naudoju tai niekada ir nepirkau blush2.gif reiks butinai vel savo prisisaldyti mirksiukas.gif
Atsakyti
nepigus pyragas sitas tai tikrai. Vysnios kainuoja apie 10lt., grietines reiketu 2bonkuciu apie 5-6lt., jei normalus sviestas 3lt, zelatina 1.50lt.
manau nepigu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 04 04, 17:05)
nepigus pyragas sitas tai tikrai. Vysnios kainuoja apie 10lt., grietines reiketu 2bonkuciu apie 5-6lt., jei normalus sviestas 3lt, zelatina 1.50lt.
manau nepigu.  smile.gif



O dar tešla šaldyta apie4-5 Lt .Nu bet vaizdas geras bigsmile.gif Ir dar kaip man tokiai saldumynų kepėjai tai čia būtų metų kepinys lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 05 balandžio 2007 - 09:43
As ji gaminau 4u.gif Ispradziu galvojau kad man jis bus persudetingas, bet istikruju labai paprastas ir labai skanus. O kad brangus tai nepasakyciau? Brangiausia kainuoja vysnios, o juk galit ir savo deti g.gif
Ir vaizdas ir skonis vertas demesio thumbup.gif
Atsakyti