Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

O zelatinos reikia tas kruopeses pilti i grietine ir plakti ar ja is pradziu vandenyje istirpinti. Kaip daryt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juste++ @ 2007 04 06, 08:21)
O zelatinos reikia tas kruopeses pilti i grietine ir plakti ar ja is pradziu vandenyje istirpinti. Kaip daryt? blush2.gif

Tiksliai ir man labai įdomu g.gif Kaip matau čia didžiosios kulinarės susiruošė tortą kepti ant velykų lotuliukas.gif
Atsakyti
beabejo istirpint reikia rolleyes.gif
Atsakyti
o kur jūs girdėjote,kad želatiną deda netirpintą g.gif blink.gif
Atsakyti
Si torta kepu gal jau 15 metu, zelatinos visai deti nereikia, butinai pirkite grietine kuo rebesne, geriausiai tinka "Dvaro" 40%. Jei turite galite ideti grietineles standiklio. I grietines krema vietoj citrinos rugsties isspauskite citrinos sulciu ir patarkuokite smulkiai citrinos zevele.
Vietoj vysniu galima naudoti ir kitus vaisius ar uogas, kepiau ir su abrikosais, ir su persikais, ir su obuoliais.
Skanaus
Atsakyti
niu shakes!!! bigsmile.gif kaip skaniai atrodo!!! bet sakyciau tikra kaloriju bomba...bet vertas nuodemes.turetu buti skanu ir su kitomis uogomis,pvz.avietem arba melynemis.. good.gif butinai pabandysiu kokia nors proga.
Papildyta:
QUOTE(juste++ @ 2007 04 06, 09:21)
O zelatinos reikia tas kruopeses pilti i grietine ir plakti ar ja is pradziu vandenyje istirpinti. Kaip daryt? blush2.gif


hihihi.gif cia geras thumbup.gif nereikes tau tos zelatinos(geriau jau nedek),paplaksi riebesne grietine su cukr.ir cirt.ir pati sutirstes.aisku grietine kuo saltesne geriau plakti... assa.gif
Atsakyti
Susigundžiau ir aš iškepti tokį ax.gif
QUOTE(nnillka @ 2007 04 04, 15:12)
brangiausios yra vyšnios..vienas pak. apie 5 Lt kainuoja doh.gif

irnesakyk.gif Aš tai turiu šaldytų vyšnių, vasara pasirūpinau, tai man brangiausias produktas yra grietinė ax.gif
Atsakyti
Kepiau cool.gif super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kainavo pigiai - vyšnios iš šaldiklio, grietinė iš tėčio kaimiškų atsargų cool.gif
Kremo kiek mažoka buvo unsure.gif BET LABAI skanu. ir paprasta. Visa esmė - kad uogos iškepamos tešloje. Manyčiau, kad jeigu kepsit su avietėmis ar braškėmis - reiktų citrinos rūgštelės, nes saldoka grietinė gaunasi....

Merginos - šitą tešlą labai paprasta pagaminti - sutarkuojat sviestą, supilat grietinę su soda (ir actu), sudedat miltus ir išminkot... ir aišku šaldytuve palaikote prieš kočiodamos. Paprasčiau kaip blynai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernessta @ 2007 04 07, 16:50)
Si torta kepu gal jau 15 metu, zelatinos visai deti nereikia, butinai pirkite grietine kuo rebesne, geriausiai tinka "Dvaro" 40%. Jei turite galite ideti grietineles standiklio. I grietines krema vietoj citrinos rugsties isspauskite citrinos sulciu ir patarkuokite smulkiai citrinos zevele.
Vietoj vysniu galima naudoti ir kitus vaisius ar uogas, kepiau ir su abrikosais, ir su persikais, ir su obuoliais.
Skanaus

O standiklio parduotuvėje bet kokioj (maisto) galima rasti? Tai ir parašyta ant pakelio -standiklis? Kokiam skyriuj galima rasti? Nes man kažkaip amžiais su grietinėle ir želatina problemos doh.gif
Atsakyti
Standiklis atrodo štai taip:

user posted image

Visose didesnėse parduotuvėse tikrai jo būna prie kepimo miltelių, želė ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 04 11, 16:58)
Standiklis atrodo štai taip:

user posted image

Visose didesnėse parduotuvėse tikrai jo būna prie kepimo miltelių, želė ir pan.

Oi ačiū. Dabar, kai pamačiau paveikslėlį, tai tikrai esu mačiusi, tik dėmesio nekreipiau, kol nereikėjo. 4u.gif
Atsakyti
Jau koks skanus tortas, toks gaivus. thumbup.gif thumb_yello.gif
Atsakyti